02 Ocak 2011, Pazar 18:19:10

AHL'DE FUTBOLCU İZDİHAMI

Atatürk Havalimanı yine tanıdık görüntülere sahne oldu.
  • olayları biz yaşadık ama bakıyorum herkez kafasına gore yorum yazıyo. gercek suki en onde biz vardık ve kalabalık yuzunden ordan uzaklaşamadık guvenliklere takviye getirin dısarı nefes alalım dedik boğulduk. guvenlikler tahrik etmeye deva etti o sıraa ve itişmeler yuzunden basınc yaptı ve cam kırıldı. kimse boş beleş yorum yapmasın artık yok yamyamlar, yok işsiz gucsuz adamlar kimsiniz de boyle yorum yapıyosunuz herşeye bilmişlik aslıyosunuz illa çamur atacak brileri arıyosanız ilk once kendinize ve daha sonra sizin zihniyetinizde olan ordaki güvenliklere çamur atın !!!
  • su görüntüleri savunacak birini gösterin bana.hepsi degil ama türklügün bile süpheli insan olmadiklari gercek.
  • MEMLEKETTE 30 YILDIR TERÖR VAR GELİN TOPLANIN TEPKİ GÖSTERİN DESELER 10 KİŞİ GELMEZ YABANCI TOPÇULAR GELDİ Mİ İZDİHAM..NE BİÇİM ÜLKE NE BİÇİM BİR TOPLUMUZ ???
  • EN BÜYÜK BESIKTAS, GERISI TRAS!
Atatürk Havalimanı'nda yine futbolcu izdihamı yaşandı.

Beşiktaş Spor Klubü Başkanı Yıldırım Demirören'e ait TC-SRC tescilli özel jet ile Türkiye'ye getirilen Simao, Hugo Almeida ve Manuel Fernandes adlı futbolcuları karşılamaya gelen Beşiktaş taraftarları Atatürk Havalimanı'nda alınan tüm güvenlik önlemlerine rağmen ortalığı birbirine kattı.

Yaşanan sevinci şova dönüştürmeye çalışan taraftarlardan bazılarının alkollü oldukları görülürken, Atatürk Havalimanı'nda bulunan yolcu ve yolcu yakınları yine zor anlar yaşadı.

Atatürk Havalimanı Geliş Katı'nda bulunan kapılardan taraftarların alınmamasına rağmen yolcuların beklediği ve desklerin bulunduğu alanda 200'den fazla taraftarın olması dikkat çekti. İçeriye alınmayan taraftarların yaptıkları taşkınlıkta A girişinde bulunan kapıların camlarının kırıldığı görüldü.

AHL'DE FUTBOLCU İZDİHAMI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Misafir ~ 7 yıl önce
olayları biz yaşadık ama bakıyorum herkez kafasına gore yorum yazıyo. gercek suki en onde biz vardık ve kalabalık yuzunden ordan uzaklaşamadık guvenliklere takviye getirin dısarı nefes alalım dedik boğulduk. guvenlikler tahrik etmeye deva etti o sıraa ve itişmeler yuzunden basınc yaptı ve cam kırıldı. kimse boş beleş yorum yapmasın artık yok yamyamlar, yok işsiz gucsuz adamlar kimsiniz de boyle yorum yapıyosunuz herşeye bilmişlik aslıyosunuz illa çamur atacak brileri arıyosanız ilk once kendinize ve daha sonra sizin zihniyetinizde olan ordaki güvenliklere çamur atın !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
su görüntüleri savunacak birini gösterin bana.hepsi degil ama türklügün bile süpheli insan olmadiklari gercek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
MEMLEKETTE 30 YILDIR TERÖR VAR GELİN TOPLANIN TEPKİ GÖSTERİN DESELER 10 KİŞİ GELMEZ YABANCI TOPÇULAR GELDİ Mİ İZDİHAM..NE BİÇİM ÜLKE NE BİÇİM BİR TOPLUMUZ ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
EN BÜYÜK BESIKTAS, GERISI TRAS!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000