03 Nisan 2012, Salı 08:21:09

AHL'DE ÇOCUKLARA POLİS SÜRPRİZİ

Atatürk Havalimanı'nda Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis memurları polis haftası nedeniyle çocuklara balon ve şeker dağıttı...
  • ...öncellikle olumlu ve güzel bir uygulama. Soncta polisin imaji hala pek parlak degil. Ancak ayni hassasiyeti daha önemli konularda da gösterseler cok daha güzel bir "süpriz" olur: YABANCI DIL! AHL gibi Türkiye`nin ülkeye 1 nolu giris kapisinda calisan elemanlarin maalesef yabanci dil bilgileri cogunlukla yetersizden de daha az. Polisden 4-5 dil bilmesini kimse tabii ki beklemez, ama en azindan Ingilizce konusunda donanimli olmalari gerekir. Ülkeye ve polise de yakisan budur. Ama galiba hala yeterlilikden ziyade torpil bazi konularda ön planda oluyor.
  • Umre den gelmiş bir yolcuya bu yorumları yazacak kadar dar kafalısınız
  • Hanım arap herhalde ? Saudia uçağına mı verildi acaba ?
  • Vay arkadaş. Ne iyi olmuş! Türk polisi işte. Bazıları "DAYAKÇI" da olsa yinede iyileri var. Biz Kıbrıs'a ilk gittiğimizde bize çok yardımcı olmuşlardı.
Atatürk Havalimanı'nda polis haftası etkinlikleri çerçevesinde, dağıtılan balon ve şekerler yerli ve yabancı çocukları sevindirdi. Hafta boyunca Atatürk Havalimanı geliş katında polisler memurları tarafından çocuklara balon ve şeker dağıtılacak.

Türkiye'ye girişte balon ve şekerlerle karşılanan çocuklar ve aileleri şaşkınlıklarını gizleyemezken, aileler polislerin bu hareketinin ince bir jest olduğunu söyledi.

Atatürk Havalimanı'nda çocuklara şeker ve balon dağıtımı hafta boyunca yapılacak.

AHL'DE ÇOCUKLARA POLİS SÜRPRİZİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
...öncellikle olumlu ve güzel bir uygulama. Soncta polisin imaji hala pek parlak degil. Ancak ayni hassasiyeti daha önemli konularda da gösterseler cok daha güzel bir "süpriz" olur: YABANCI DIL! AHL gibi Türkiye`nin ülkeye 1 nolu giris kapisinda calisan elemanlarin maalesef yabanci dil bilgileri cogunlukla yetersizden de daha az. Polisden 4-5 dil bilmesini kimse tabii ki beklemez, ama en azindan Ingilizce konusunda donanimli olmalari gerekir. Ülkeye ve polise de yakisan budur. Ama galiba hala yeterlilikden ziyade torpil bazi konularda ön planda oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Umre den gelmiş bir yolcuya bu yorumları yazacak kadar dar kafalısınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hanım arap herhalde ? Saudia uçağına mı verildi acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Vay arkadaş. Ne iyi olmuş! Türk polisi işte. Bazıları "DAYAKÇI" da olsa yinede iyileri var. Biz Kıbrıs'a ilk gittiğimizde bize çok yardımcı olmuşlardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000