18 Nisan 2010, Pazar 14:24:39

AHL'DE BAYRAKLAR YARIYA İNDİRİLDİ

Geçirdiği uçak kazası sonucu bugün toprağa verilecek olan Polonya Devlet Başkanı Lech Kaczynski, eşi ve hayatını kaybeden diğer 93 kişi anısına Atatürk Havalimanı'ndaki Türk bayrakları yarıya indirildi.
  • TÜRK MİLLETİNİN SAYGISINDANDIR. AMA GEÇMİŞİNİ UNUTAN MİLLET GELECEĞİNİ ÇİZEMEZ. Dur yolcu bilmeden gelip bastığın Bu toprak bir devrin battığı yerdir Eğil de kulak ver bu sakit yığın Bir vatan kalbinin attığı yerdir.
  • büyük harflerle bağıra bağıra yazan vatandaş sen devam et geçmişte yaşamaya aferim. memleketin başına ne geldiyse senin gibi gerçek gericilerden geliyo zaten kıbrıs hikayesi de soykırım hikayesi de böyle gericilerin kafası değişmeden bitmez. adamlar yakın zamanda en kanlı savaşları yaptıkları ülkelerle ilişkilerini düzeltiyorlar, biz hala taaa 2. viyana kuşatmasında, 1.dünya savaşında kalmışız.
  • Bu inceliği ve saygıyı gösteren muhterem AHL yöneticilerimiz keşke aynı tavrı THY'nın Amsterdam kazasında ölen kendi vatandaşlarımız için de uygusalardı... keşke...
  • O KADAR DÜŞÜNÇELİ İNSANLAR OLMUŞLARKİ SEVGİLİ YÖNETİCİLERİMİZ,POLANYA DEVLET İDARESİ UÇAK KAZASINDA VEFAT ETMİŞ DİYE ŞANLI AY-YILDIZLI BAYRAGIMIZI YARIYA İNDİRME GEREGİNİ DUYMUŞLAR!!!! BU ZİHNİYET VE SAVUNUCULARINA SADECE 2. NCİ VİYANA KUŞATMASINDA ATALARIMIZI ARKADAN DOLANIP KESEN İNSANLARIN TORUNLARI İÇİN (POLONYALILARIN-LEHLERİN) İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ O YÜCE-ŞANLI BAYRAGIN BU VATAN ÜSTÜNDE DALGALANMASINI SAGLIYAN NİCE ŞEHİTLERİMİZ, YAKANIZA YAPIŞICAK VE BUNUN HESABINI SİZLERE SORUCAKTIR İNŞALLAH. SAYGILARIMLA

Kazada hayatını kaybeden Devlet Başkanı ve eşi dahil 95 kişi için resmi matem ilan eden Türkiye'deki resmi kurum ve kuruluşlardaki bayraklar yarıya indirildi. Her gün ortalama 100 binlerce yerli ve yabancının gelip geçtiği Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali girişinde yanyana duran 30 Türk bayrağı da yarıya indirildi.

Devlet Başkanı Kaczynski ile eşi Maria Kaczynkski'nin, Krakow kentinde bugün yapılan cenaze töreninin ardından toprağa verildi.

AHL'DE BAYRAKLAR YARIYA İNDİRİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
TÜRK MİLLETİNİN SAYGISINDANDIR. AMA GEÇMİŞİNİ UNUTAN MİLLET GELECEĞİNİ ÇİZEMEZ. Dur yolcu bilmeden gelip bastığın Bu toprak bir devrin battığı yerdir Eğil de kulak ver bu sakit yığın Bir vatan kalbinin attığı yerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
büyük harflerle bağıra bağıra yazan vatandaş sen devam et geçmişte yaşamaya aferim. memleketin başına ne geldiyse senin gibi gerçek gericilerden geliyo zaten kıbrıs hikayesi de soykırım hikayesi de böyle gericilerin kafası değişmeden bitmez. adamlar yakın zamanda en kanlı savaşları yaptıkları ülkelerle ilişkilerini düzeltiyorlar, biz hala taaa 2. viyana kuşatmasında, 1.dünya savaşında kalmışız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu inceliği ve saygıyı gösteren muhterem AHL yöneticilerimiz keşke aynı tavrı THY'nın Amsterdam kazasında ölen kendi vatandaşlarımız için de uygusalardı... keşke...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
O KADAR DÜŞÜNÇELİ İNSANLAR OLMUŞLARKİ SEVGİLİ YÖNETİCİLERİMİZ,POLANYA DEVLET İDARESİ UÇAK KAZASINDA VEFAT ETMİŞ DİYE ŞANLI AY-YILDIZLI BAYRAGIMIZI YARIYA İNDİRME GEREGİNİ DUYMUŞLAR!!!! BU ZİHNİYET VE SAVUNUCULARINA SADECE 2. NCİ VİYANA KUŞATMASINDA ATALARIMIZI ARKADAN DOLANIP KESEN İNSANLARIN TORUNLARI İÇİN (POLONYALILARIN-LEHLERİN) İNDİRMİŞ OLDUGUNUZ O YÜCE-ŞANLI BAYRAGIN BU VATAN ÜSTÜNDE DALGALANMASINI SAGLIYAN NİCE ŞEHİTLERİMİZ, YAKANIZA YAPIŞICAK VE BUNUN HESABINI SİZLERE SORUCAKTIR İNŞALLAH. SAYGILARIMLA

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000