22 Ekim 2009, Perşembe 18:14:28

AHL TAKSİLERİNİN GÜNAHINI ALMIŞLAR

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum’un kızı Janine’nin Atatürk Havalimanı’ndan bindiği taksici tarafından kandırıldığı haberi asparagas çıktı.
  • BU PİSLİKLER HAKKINDA HERKES İÇİNDEN GELENİ SÖYLÜYOR DA BUNLARIN "TIMAR EDİLMESİ" İÇİN GEREKENLERİ YANİ ŞİKAYET EDİLİP CEZALANDIRILACAĞI YERİ NİÇİN KİMSE SÖYLEMİYOR.BUNLARIN TABİ OLDUĞU BİR YASA YOKMU?YOKMU BU GÜRUHU DENETLEYİP DİZGİNLEYECEK BİR KAMU GÖREVLİSİ?İSTANBUL VALİLİĞİ VEYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİZ NE HALTA YARARSINIZ?CİDDİ OLARAK MERAK EDİYORUZ.
  • AHL TAKSİCİLERİ VE HANUTÇULAR AHL Yİ ÇİFTLİĞE ÇEVİRDİLER, ÜLKEMİZİ DE DÜNYAYA REZİL ETTİLER VE ETMEYE DE DEVAM EDİYORLAR BUNA RAĞMEN KİMSENİN BUNLARA DUR DEDİĞİ YOK CEZA VERDİĞİ YOK..AHL DE NE OTORİTE VAR NE DE BAŞKA BİR ŞEY..İDARE AMİRİ ANCAK VIP DE GELENİ GİDENİ KARŞILASIN, GÖNDERSİN,DAVETLERE KATILSIN BAŞKA BİR GÖREVİ YOK....AHL İÇİNDE HANUTÇULAR ÖZELLİKLE BAYAN YOLCULARA SARKIYORLAR RESMEN TACİZ EDİYORLAR DIŞARDA TAKSİCİLER BİNBİR REZALET YAPIYORLAR NE OLUYOR DİYEN YOK ..KÖPEKSİZ KÖYE RASTLANINCA BÖYLE OLUYORMUŞ DEMEK Kİ...
  • HAKSIZLIK YAPMAYIN D'YORSUN DA MUHTEMELEN SEN DE ONLARDANSIN YOKSA BÖYLE KONUŞMAZDIN.BEN DE 10 YILDIR BURADA ÇALIŞIYORUM GEREK BEN GEREKSE BİR SÜRÜ ARKADAŞIM AHL TAKSİCİLERİ İLE BİR SÜRÜ SORUNUMUZ OLDU.ŞİKAYET ETTİK AMA KİMİ KİME ŞİKAYET ETTİK??EN SON HASTA BİR ARKADAŞI HASTANEYE GÖTÜRECEKTİK MECBUREN AHL TAKSİ YE BİNDİK DAHA DOĞRUSU BİNEMEDİK ÇÜNKÜ ŞÖFÖR YAKIN MESAFEYİ DUYUNCA BİR ÖFF ÇEKTİ HASTA ARKADAŞ BİLE BOŞVER İNELİM BAŞKA ARABAYA BİNELİM DEMEK ZORUNDA KALDI O GÜN BUGÜN BİNMİYORUM AHL TAKSİYE.AYRICA KORSAN İLE ARASINDA 1,5 TL FARK YOK SALLIYORSUN BARİ USTURUPLU SALLA..BAKIRKÖY DEN KORSAN AHL 7 TL SARI TAKSİ 13 TL. EEE NERDE 1,5 TL FARK???ASIL KORSANLAR AHL TAKSİCİLERİ VE ONLARIN BU KABALIKLARINA,TERBİYESİZLİKLERİNE GÖZ YUMANLAR..
  • birde havalimanındaki korsanlara bakın geliş terminallerindekilerden bahsediyorum hanutçulardan ayıp yaa bunları neden yazmıyorsunuz ucu kimlere dokunuyorki korkuyormusunuz.yolcu çıkar çıkmaz 20 kişi kapmaya çalışıyor otogardan rezil bi haldeyiz personel olduğum için bazen inanın utanıyorum

Fenerbahçe Teknik Direktörü Chiristoph Daum’un 20 yaşındaki kızı Janine’nin Atatürk Havalimanı’ndaki bir taksici tarafından kandırıldığı haberi ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı.

90 lira tutması gereken mesafe için taksicinin Janine’den 250 lira aldığı şeklindeki haberin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Hürriyet Gazetesi kaynaklı haberde, iddia edildiği gibi Janine erkek arkadaşıyla da değil tek Türkiye’ye gelmişti.

Janine üstelik havalimanından ticari taksiyle değil Christoph Daum’un kullandığı 34 GE 2923 plakalı Audi marka siyah renkli jeep’le ayrılmıştı.

AHL TAKSİLERİNİN GÜNAHINI ALMIŞLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 9 yıl önce
BU PİSLİKLER HAKKINDA HERKES İÇİNDEN GELENİ SÖYLÜYOR DA BUNLARIN "TIMAR EDİLMESİ" İÇİN GEREKENLERİ YANİ ŞİKAYET EDİLİP CEZALANDIRILACAĞI YERİ NİÇİN KİMSE SÖYLEMİYOR.BUNLARIN TABİ OLDUĞU BİR YASA YOKMU?YOKMU BU GÜRUHU DENETLEYİP DİZGİNLEYECEK BİR KAMU GÖREVLİSİ?İSTANBUL VALİLİĞİ VEYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİZ NE HALTA YARARSINIZ?CİDDİ OLARAK MERAK EDİYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
AHL TAKSİCİLERİ VE HANUTÇULAR AHL Yİ ÇİFTLİĞE ÇEVİRDİLER, ÜLKEMİZİ DE DÜNYAYA REZİL ETTİLER VE ETMEYE DE DEVAM EDİYORLAR BUNA RAĞMEN KİMSENİN BUNLARA DUR DEDİĞİ YOK CEZA VERDİĞİ YOK..AHL DE NE OTORİTE VAR NE DE BAŞKA BİR ŞEY..İDARE AMİRİ ANCAK VIP DE GELENİ GİDENİ KARŞILASIN, GÖNDERSİN,DAVETLERE KATILSIN BAŞKA BİR GÖREVİ YOK....AHL İÇİNDE HANUTÇULAR ÖZELLİKLE BAYAN YOLCULARA SARKIYORLAR RESMEN TACİZ EDİYORLAR DIŞARDA TAKSİCİLER BİNBİR REZALET YAPIYORLAR NE OLUYOR DİYEN YOK ..KÖPEKSİZ KÖYE RASTLANINCA BÖYLE OLUYORMUŞ DEMEK Kİ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
HAKSIZLIK YAPMAYIN D'YORSUN DA MUHTEMELEN SEN DE ONLARDANSIN YOKSA BÖYLE KONUŞMAZDIN.BEN DE 10 YILDIR BURADA ÇALIŞIYORUM GEREK BEN GEREKSE BİR SÜRÜ ARKADAŞIM AHL TAKSİCİLERİ İLE BİR SÜRÜ SORUNUMUZ OLDU.ŞİKAYET ETTİK AMA KİMİ KİME ŞİKAYET ETTİK??EN SON HASTA BİR ARKADAŞI HASTANEYE GÖTÜRECEKTİK MECBUREN AHL TAKSİ YE BİNDİK DAHA DOĞRUSU BİNEMEDİK ÇÜNKÜ ŞÖFÖR YAKIN MESAFEYİ DUYUNCA BİR ÖFF ÇEKTİ HASTA ARKADAŞ BİLE BOŞVER İNELİM BAŞKA ARABAYA BİNELİM DEMEK ZORUNDA KALDI O GÜN BUGÜN BİNMİYORUM AHL TAKSİYE.AYRICA KORSAN İLE ARASINDA 1,5 TL FARK YOK SALLIYORSUN BARİ USTURUPLU SALLA..BAKIRKÖY DEN KORSAN AHL 7 TL SARI TAKSİ 13 TL. EEE NERDE 1,5 TL FARK???ASIL KORSANLAR AHL TAKSİCİLERİ VE ONLARIN BU KABALIKLARINA,TERBİYESİZLİKLERİNE GÖZ YUMANLAR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
birde havalimanındaki korsanlara bakın geliş terminallerindekilerden bahsediyorum hanutçulardan ayıp yaa bunları neden yazmıyorsunuz ucu kimlere dokunuyorki korkuyormusunuz.yolcu çıkar çıkmaz 20 kişi kapmaya çalışıyor otogardan rezil bi haldeyiz personel olduğum için bazen inanın utanıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000