05 Kasım 2009, Perşembe 14:51:50

AHL TAKSİLERİ DEZENFEKTE EDİLDİ

Atatürk Havalimanı'nda görev yapan yüzlerce ticari taksi domuz gribine karşı ilaçlandı. İlaçlama işleminin periyodik olarak devam edeceği öğrenildi.
  • esas virüs o taksilerin şoförleri. sanki hava alanı onların yaa. hava alanı çıkışında en sağ şeridi kitleyip yeşil ışık yanınca da en sola kırıp hava alanına giriş yapıolar ama tarfiği felç mi etmişler başkalarının canını tehlikeye mi atmışlar umurlarında değil. sonra da korsana savaş açıolar. siz önce insan olun kurallara uyun sonra hukuk dışı çalışanlara savaş açın
  • Allahtan azicik korkun insanliktan nasbininiz alin ki halk sizden memeun kalsin,sizileri elstirmesin, cunku hepiniz bir trafik canavar olmusunuz , yine de sizleri dentlemeyen ve ceza kesmeyen trafik polisleri de sucludur sizin kadar .
  • Onlar ilaçla dezenfekte olmaz. Gaz dökmeli. DDT sıkmalı.
  • herhalde artık ahl taksi diye birşey kalmamıştır nihayet:))

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi'ne bağlı taksilerde ülke gündemindeki yerini koruyan Domuz Gribi (H1N1) virüsüne karşı dezenfekte çalışmaları yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılan dezenfekte çalışmaları esnasında araç sürücülerine virüs hakkında bilgiler verildi. Daha sonra, araçların tüm temas bölgeleri ilaçlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ali Arslan, Atatürk Havalimanı Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı olduğu için ilaçlama işlemine buradan başladıklarını belirterek, ticari taksilerin ardından servis araçları ve minibüslerin de ilaçlanacağını söyledi. Arslan "İstanbul genelindeki 17 bin 500 taksinin çoğu buradan geçiyor. Taksi yolcularının yanı sıra şoförlerin de sağlığı önemli. Önümüzdeki hafta, günde bir milyonun üzerinde insan taşıyan servis araçları ile iki milyonun kadar yolcu taşıyan minibüsler dezenfekte edilecek. İnsan sağlığı bizim için önemli tehlikenin ortadan kaldırılması için elimizden geleni yapıyoruz'' diye konuştu.

Domuz Gribi

Domuz Gribi

Domuz Gribi

AHL TAKSİLERİ DEZENFEKTE EDİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
esas virüs o taksilerin şoförleri. sanki hava alanı onların yaa. hava alanı çıkışında en sağ şeridi kitleyip yeşil ışık yanınca da en sola kırıp hava alanına giriş yapıolar ama tarfiği felç mi etmişler başkalarının canını tehlikeye mi atmışlar umurlarında değil. sonra da korsana savaş açıolar. siz önce insan olun kurallara uyun sonra hukuk dışı çalışanlara savaş açın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Allahtan azicik korkun insanliktan nasbininiz alin ki halk sizden memeun kalsin,sizileri elstirmesin, cunku hepiniz bir trafik canavar olmusunuz , yine de sizleri dentlemeyen ve ceza kesmeyen trafik polisleri de sucludur sizin kadar .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Onlar ilaçla dezenfekte olmaz. Gaz dökmeli. DDT sıkmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
herhalde artık ahl taksi diye birşey kalmamıştır nihayet:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000