05 Ocak 2016, Salı 16:33:19

AHL Başmüdürü Sıtkı Zeybel görevden alındı

DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürü görevden alındı
  • Bu devirde en iyi ve parası çok olan meslek yalamalık arkadaşlar aksini iddaa eden varsa adımı değiştiririm.Sıtkı Zeybel onlardan olmadığı için ve boyun egmedigi için kurban edildi olay bu kadar basit devletin her mevkisinde olduğu gibi...
  • sıtkı beyin havalimanında yaptığı işler ortada bu dünyanın kaderi bu iş yapanlar durmaz yağcılık yapanlar durur.son 2 senede havalimanında yapılan işleri kim yaptı bir bakın bakalım çalışmayanı kovuyor diye kimse allaha havale edilmez.zaman içinde hak yerini bulur.
  • etme bulma dünyası,keşke bunları hiç okumasaydım ,ne gerek vardikı ne kaldı yanına diye düşün sıtkıııı...
  • SITKI BİZ ÇALIŞMAYA AHL de DEVAM EDİYORUZ... SEN GİTTİN HANİ BİZE DEFOLUN GİDİN DİYEN SEN NERDESİN...SENİ ALLAHA HAVALE ETTİM...40 YILLIK ARKADAŞINIM BENİ MAHFETTİN..

DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürü Sıtkı Zeybel yönetim kurulu kararıyla  görevden alındı.

2013 yılında Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü görevine getirilen Sıtkı Zeybel  görevden alındı.

Bugün saat 14:00'te toplanan DHMİ yönetim kurulu, Zeybel’in görevinden alınmasına karar verirken yerine ise  başmüdür yardımcılarından birinin vekalet edeceği öğrenildi.

Bu arada Atatürk Havalimanı Başmüdür Yardımcısı Olcay Kılıçoğlu da Adana Başmüdür yardımcılığı görevine atandı.

SITKI ZEYBEL KİMDİR?

5 Mayıs 1976’da DHMİ'de göreve başlayan Keban/Elazığ doğumlu Sıtkı Zeybel; sırasıyla Eğitim Enstitüsü ve Anadolu Üniversitesi Matematik Bölümü’nü bitirdi.

İngilizce bilen Zeybel, 19 Aralık 1985’te Havalimanı Nöbetçi Müdürlüğü’ne atandı. 19 yıl bu görevde bulunduktan sonra 27 Nisan 2009 tarihinde başmüdür yardımcılığı görevini üstlendi. Zeybel, 2013 yılında Başmüdür Celal Özuğur'un DHMİ Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilmesinden sonra Atatürk Havalimanı Başmüdürü olmuştu.

©AirportHaber

AHL Başmüdürü Sıtkı Zeybel görevden alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (129)

Taniyan biri ~ 2 yıl önce
Bu devirde en iyi ve parası çok olan meslek yalamalık arkadaşlar aksini iddaa eden varsa adımı değiştiririm.Sıtkı Zeybel onlardan olmadığı için ve boyun egmedigi için kurban edildi olay bu kadar basit devletin her mevkisinde olduğu gibi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dışardan bir göz ~ 2 yıl önce
sıtkı beyin havalimanında yaptığı işler ortada bu dünyanın kaderi bu iş yapanlar durmaz yağcılık yapanlar durur.son 2 senede havalimanında yapılan işleri kim yaptı bir bakın bakalım çalışmayanı kovuyor diye kimse allaha havale edilmez.zaman içinde hak yerini bulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARKADAŞ ~ 2 yıl önce
etme bulma dünyası,keşke bunları hiç okumasaydım ,ne gerek vardikı ne kaldı yanına diye düşün sıtkıııı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARKADAŞIN ~ 2 yıl önce
SITKI BİZ ÇALIŞMAYA AHL de DEVAM EDİYORUZ... SEN GİTTİN HANİ BİZE DEFOLUN GİDİN DİYEN SEN NERDESİN...SENİ ALLAHA HAVALE ETTİM...40 YILLIK ARKADAŞINIM BENİ MAHFETTİN..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000