11 Haziran 2011, Cumartesi 08:47:50

SUKHOI GÖKYÜZÜNDE...

İlk teslimat yapıldı...
  • ucak ilk eski sovyet ulkelerine satilir.Avrupadan KLM alir. Ruslar Putin varken yapar da yapar. e-mobile diye arabada yapacaklar.
  • bu tur cesitlilikler teknolojinin gelismesi icin iyidir.ruslarda unutmayalim ki uzaya adam gonderecek kadar teknolojisi olan daha once agir ucaklar imal edebilmis bir millettir.kazasizz belasiz kullanirlar insallah
  • thy falan almaz bu ucakları. ucaklar cok iyi olsada işin içine siyaset girerse aldırmazlar bize. alsakta ne avrupaya ne de amerikaya ucqabiliriz bunlarla.
  • Önemli olan uçakta hangi motor ya da parçaların kullanılığı değil, nerede üretildiğidir.
Rusların yeni nesil yolcu uçağı serisindeki iddialı modeli Sukhoi Superjet 100-95 Aeroflot renklerinde uçmaya başladı.

Şirketin teslim aldığı 100 koltuk kapasiteli orta-kısa mesafe yolcu uçağının ilki Moscow – Sheremetyevo Havalimanı’nda böyle görüntülendi:

SUKHOI GÖKYÜZÜNDE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
ucak ilk eski sovyet ulkelerine satilir.Avrupadan KLM alir. Ruslar Putin varken yapar da yapar. e-mobile diye arabada yapacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu tur cesitlilikler teknolojinin gelismesi icin iyidir.ruslarda unutmayalim ki uzaya adam gonderecek kadar teknolojisi olan daha once agir ucaklar imal edebilmis bir millettir.kazasizz belasiz kullanirlar insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
thy falan almaz bu ucakları. ucaklar cok iyi olsada işin içine siyaset girerse aldırmazlar bize. alsakta ne avrupaya ne de amerikaya ucqabiliriz bunlarla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Önemli olan uçakta hangi motor ya da parçaların kullanılığı değil, nerede üretildiğidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000