27 Şubat 2012, Pazartesi 18:20:58

200 KESİN SİPARİŞ ALDI...

Rus Sukhoi Superjet 100 yolcu uçağı şimdiye kadar 200 kesinleştirilmiş siparişe ulaştı...
  • 1 - Experimental yazacaksın kardeşim Metal değil . 2 - Başkalarının ifadelerinde kusur arayacağına , ilk önce kendi yazdıklarını kontrol et .
  • TUPOLEV ler ve diğer rus yapımı uçaklar, tasarım yada imalat hatası nedeniyle düşmüyor. bakımsızlıktan düşüyor. unutulmamalıki bu uçaklar neredeyse onyıllar boyunca her türlü fiziki zorluklara rağmen başarı ile uçmuş. Rusyanın havacılık konusundaki başarısını tartışmaya açmak dahi cehalettir. Adamlar 60 yıl evvel uzaya gitti.
  • türkçesi kendini ifade edecek düzeyde bile değilken başkalarının yorumşarındaki hatalarını düzeşltme gayretin,i takdir ettim doğrusu
  • Ruslar havacılıkla yeni tanışmıyorlar ve oldukça ileri durumdalar uzaydada varlar YANİ HAFİFE ALINMAMALIDIRLAR herşeyi kendileri yapıyorlar global sermaye evrensel ortaklık yok . Experimetal havacılıkta dahil. 18 48 11 yorumcusu sanırım TUPOLOV yazmak yerine TUPOLEV yazmalısınız .Lütfen birazdaha yazıma ve ifadeye dikkat.
Geçen Ağustos ayında Moskova’da düzenlenen, Uluslararası Uzay ve Havacılık Fuarı "MAKS 2011"de görücüye çıkan Rus Sukhoi Superjet 100 yolcu uçağı şimdiye kadar 200 kesinleştirilmiş siparişe ulaştı.
 
Rusya’nın bu yıl 10 adet Sukhoi Superjet 100 marka uçak ihraç edeceğini belirten Rusya Birleşik Uçak Şirketi CEO’su Mikhail Pogosyan, uçakları yılın ikinci yarısı gelen siparişler doğrultusunda, Meksika, Endonezya ve Laos’a teslim edileceğini açıkladı.

Birleşik Uçak Şirketi’nin 2012’de Rusya dışından gelen 10 Superjet siparişi haricinde, yerli havayolu şirketleri, Aeroflot ve Armavia’ya da toplam 10 adet uçak teslim edeceği öğrenildi. Boeing, Snecma, Thales, Messier Dowty, Liebherr Aerospace ve Honeywell gibi ABD ve Avrupa havacılık şirketleri ile işbirliği içinde Sukhoi tarafından geliştirilen Superjet 100, orta mesafeli yolcu uçağı olarak kullanılıyor. 4 bin 500 kilometreye kadar uçabilen Sukhoi Superjet’ler, toplamda 100 yolcu kapasitesine sahip olabiliyor. Şubat ayı başlarında Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı’ndan ’tip sertifikası’ alan SSJ-100 için bugüne kadar 200 kesin sipariş alındı.

(Vatan)
200 KESİN SİPARİŞ ALDI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
1 - Experimental yazacaksın kardeşim Metal değil . 2 - Başkalarının ifadelerinde kusur arayacağına , ilk önce kendi yazdıklarını kontrol et .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
TUPOLEV ler ve diğer rus yapımı uçaklar, tasarım yada imalat hatası nedeniyle düşmüyor. bakımsızlıktan düşüyor. unutulmamalıki bu uçaklar neredeyse onyıllar boyunca her türlü fiziki zorluklara rağmen başarı ile uçmuş. Rusyanın havacılık konusundaki başarısını tartışmaya açmak dahi cehalettir. Adamlar 60 yıl evvel uzaya gitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
türkçesi kendini ifade edecek düzeyde bile değilken başkalarının yorumşarındaki hatalarını düzeşltme gayretin,i takdir ettim doğrusu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ruslar havacılıkla yeni tanışmıyorlar ve oldukça ileri durumdalar uzaydada varlar YANİ HAFİFE ALINMAMALIDIRLAR herşeyi kendileri yapıyorlar global sermaye evrensel ortaklık yok . Experimetal havacılıkta dahil. 18 48 11 yorumcusu sanırım TUPOLOV yazmak yerine TUPOLEV yazmalısınız .Lütfen birazdaha yazıma ve ifadeye dikkat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000