30 Haziran 2019, Pazar 15:16:43

THY'nin Dreamliner uçağının camı bu hale geldi

Türk Hava Yolları'nın (THY) tanıtım çekimleri sırasında yaşanan dikkatsizlik sonucu hasar gören B787-9 Dreamliner uçağındaki hasar görüntülendi.
  • Surekli fotograf cekilen bi tayfa var ya genel mudurlukte hani hicbi ise yaramayan ama vakif ama parti ici baglantilarla saga sola atanan hatta cani isteyince torpille akademiye bile gecen bir guruh var ya her yere buziness ucan elemanlar var ya iste onlar parayi toplasin yaptirsinlar
  • Elin adamı yüzlerce tonluk kütleyi, binlerce feet yükseklikte, neredeyse saatte 1000 km hızla gidecek şekilde tasarlayıp üstüne bir de üretiyor. Biz içinde fotoğraf bile çekemiyoruz. Bazen bu ülkeye olan inancım gerçekten sınanıyor.
  • Vasıfsız müdürler başkanlar aralarında para toplayıp zararı karşılasınlar...! yok ya şaka...aynen devam..şirkete batana kadar yiyin için...
  • Bu uçağın her yeri plastik dikkatli olmak lazım
  • Deveye cilve yap demişler camı eritmiş
  • Bu uçağın camları, elektronik olarak karartılıyor. Yani eski usul yukarıdan indirme perde yok. Kesin “acaba cam ısınıca da kararıyor mudur?” diye merak eden birinin işidir bu.
  • Çok dandik uçak. Eski kasalar yenilerden daha kalite. Teknoloji arttıkça maliyet ucuzlatm mantığıyla kalite iyice düştü
  • Rüya uçak diye diye nazar değdirdi medyamız.
  • Bu nasıl uçak camı yaw?öyle saçma şeymi olur ışıktan falan erimiş direkt üretim hatası belli.
  • Boeing den uçak almayı hemen ve biran evvel durdurulmalı camı eriyen uçakmı olurmuş bide bu havada saatlerce yol gidecek nasıl olacaksa?Maxlarda fiyasko çıktı zaten Boeingden artık uça alınmaz Airbusı tercih edin hemde Amerikalılar para kazanmssın.

Türk Hava Yolları'nın (THY) tanıtım çekimleri sırasında yaşanan dikkatsizlik sonucu hasar gören B787-9 Dreamliner uçağındaki hasar görüntülendi. 

Geçtiğimiz hafta ABD'den yola çıkarak İstanbul'a gelen ve THY'nin ilk Boeing B787-9 Dreamliner uçağı olan TC-LLA kuyruk tescilli uçakta talihsiz bir olay yaşandı. 

Uçağın tanıtım çekimlerinin gerçekleştirildiği sırada spot ışıklarından dolayı kabin içerisindeki bir pencerenin plastiği erimişti. Uçaktaki hasarın görüntülerine AirportHaber ulaştı. 

İşte zarar gören THY'nin Dreamliner uçağı;THY'nin Dreamliner uçağının camı bu hale geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (74)

BrukseldenSelam ~ 2 yıl önce
Surekli fotograf cekilen bi tayfa var ya genel mudurlukte hani hicbi ise yaramayan ama vakif ama parti ici baglantilarla saga sola atanan hatta cani isteyince torpille akademiye bile gecen bir guruh var ya her yere buziness ucan elemanlar var ya iste onlar parayi toplasin yaptirsinlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sınav ~ 2 yıl önce
Elin adamı yüzlerce tonluk kütleyi, binlerce feet yükseklikte, neredeyse saatte 1000 km hızla gidecek şekilde tasarlayıp üstüne bir de üretiyor. Biz içinde fotoğraf bile çekemiyoruz. Bazen bu ülkeye olan inancım gerçekten sınanıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sınav’a ~ 2 yıl önce
Bu yorum alkışa değer kardeşim, aferin! Süper
cam cam ~ 2 yıl önce
Vasıfsız müdürler başkanlar aralarında para toplayıp zararı karşılasınlar...! yok ya şaka...aynen devam..şirkete batana kadar yiyin için...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plastik ~ 2 yıl önce
Bu uçağın her yeri plastik dikkatli olmak lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Deve ~ 2 yıl önce
Deveye cilve yap demişler camı eritmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EDW ~ 2 yıl önce
Bu uçağın camları, elektronik olarak karartılıyor. Yani eski usul yukarıdan indirme perde yok. Kesin “acaba cam ısınıca da kararıyor mudur?” diye merak eden birinin işidir bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boeing batıyor ~ 2 yıl önce
Çok dandik uçak. Eski kasalar yenilerden daha kalite. Teknoloji arttıkça maliyet ucuzlatm mantığıyla kalite iyice düştü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UçanKaçan ~ 2 yıl önce
Rüya uçak diye diye nazar değdirdi medyamız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bakın burası çok önemli ~ 2 yıl önce
Bu nasıl uçak camı yaw?öyle saçma şeymi olur ışıktan falan erimiş direkt üretim hatası belli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fiyasko ~ 2 yıl önce
Boeing den uçak almayı hemen ve biran evvel durdurulmalı camı eriyen uçakmı olurmuş bide bu havada saatlerce yol gidecek nasıl olacaksa?Maxlarda fiyasko çıktı zaten Boeingden artık uça alınmaz Airbusı tercih edin hemde Amerikalılar para kazanmssın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000