11 Mart 2020, Çarşamba 09:56:33

THY İsrail uçuşlarını azaltma kararı aldı

Türk Hava Yolları (THY), korona virüs nedeniyle İsrail seferlerini azaltma kararı aldı.
  • İsrail bize onca adilik yaptı uçuşlar durmadı ya da seferler azaltılmadı ama bir virüs geldi uçuşları azalttı. Allah'ın sopası yok ki.
  • Bizleri harcayan liyakatsiz insanların dolduğu bu şirket bir gün batacak inş yok olacak o zaman ne yaptık diyeceksiniz ama geri dönüşü olmayacak. Tanıdık Kurumu.
  • Dünya diken üzerinde bizim yoneticiler nasıl daha çok kaar ederiz diye toplantı yapıyorlar Durdurun şu uçuşları artık israil komple dursun
  • durdur!
  • Lufthansa tam kesti Tel Aviv ve Eilati. Bütün turistleri sinirdisi etmeye karar verdi dün israil. Bence THY de gecici olarak durdursun

Türk Hava Yolları (THY), korona virüs nedeniyle İsrail seferlerini azaltma kararı aldı.

Çim'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkileyen korona virüs nedeniyle Türk Hava Yolları (THY) yeni bir karar aldı. Virüse karşı önlemlerini arttıran THY, İsrail'e yaptığı seferleri azaltma kararı verdi. Bu kapsamda günlük 10 frekans olarak icra edilen İsrail seferleri 11-12 Mart tarihlerinde 4'e, 13 Mart-31 Mart tarihlerinde ise 2'ye indirilecek.

"14 günlük ev izolasyonu kararı"

Türk Hava Yolları resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, "İsrail’de korona virüs vakalarında görülen artış nedeniyle, İsrail hükümeti 9 Mart 2020 itibari ile ülkeye dönecek tüm İsrail vatandaşlarının, geldikleri ülkeye bakılmaksızın 14 günlük ev izolasyonuna alınmasına karar vermiştir. Karar uyarınca, İsrail'e gidecek olan yabancı uyruklu turistlerin ve İsrail vatandaşlarının da izolasyona girmeleri gerekecektir. Yabancı uyruklu yolcular için bu talimat yaklaşık üç gün (9 Mart 2020 akşam saatlerinden itibaren 72 saat) içinde yürürlüğe girecektir. İsrail hükümetinin aldığı karar sonrası, Türk Hava Yolları günlük 10 frekans icra ettiği İsrail uçuşlarını 11-12 Mart tarihlerinde günlük 4 frekans ve 13-31 Mart tarihleri arasında günlük 2 frekans icra etmeye devam edecektir" denildi.

THY İsrail uçuşlarını azaltma kararı aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

İsrail ~ 19 gün önce
İsrail bize onca adilik yaptı uçuşlar durmadı ya da seferler azaltılmadı ama bir virüs geldi uçuşları azalttı. Allah'ın sopası yok ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fsc ~ 20 gün önce
Bizleri harcayan liyakatsiz insanların dolduğu bu şirket bir gün batacak inş yok olacak o zaman ne yaptık diyeceksiniz ama geri dönüşü olmayacak. Tanıdık Kurumu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
330 F/0 ~ 20 gün önce
Dünya diken üzerinde bizim yoneticiler nasıl daha çok kaar ederiz diye toplantı yapıyorlar Durdurun şu uçuşları artık israil komple dursun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
durdur ~ 20 gün önce
durdur!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Calismayan ~ 19 gün önce
Bazı şirketler personelini yıllık izine cikartiyor
Almanci ~ 20 gün önce
Lufthansa tam kesti Tel Aviv ve Eilati. Bütün turistleri sinirdisi etmeye karar verdi dün israil. Bence THY de gecici olarak durdursun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çalışan ~ 20 gün önce
Arkadaşlar iyi güzel her şey dursun diyorsunuz da bunca ekmek yiyen çalışan emekçiyi bir saniye düşündünüz mü?
Çalışanlar ~ 20 gün önce
Arkadaşlar iyi güzel her şey dursun diyorsunuz da bunca ekmek yiyen çalışan emekçiyi bir saniye düşündünüz mü?Binlerce emekçi bu sektörden ekmek yiyor ve kovulma riskiyle karşı karşıya geldi.
Almanci ~ 20 gün önce
Calisan diyorsun ama bi ucagin bos ucmasinin calisana ne faydasi var? Bence o calisanlari baska seferlerde kullanabilirler. Almanya, Hollanda, Belcika ucuslarinin doluluk orani daima iyi bildigim kadariyla. Paskalya tatili yaklasiyo. Koy oraya ek sefer, ucaklar bos durmasin.
Bir Vatandaş ~ 20 gün önce
Ailen hastanede ya da sen hastane de virüsten yatsan ne olacak? para mi onemli sağlıklı mi? Tabiki her şey para belki ama böyle durumda Israillin yaptığının aynisi yapılması gerekiyor.
Çalışana ~ 20 gün önce
Kardeş orası öyle ama yayılırsa senin de sağlığın risk altına girecek. Sağlık daha önemli değil mi? Açık havada soluyup karantinada rehin tutulmadığına şükret. Ama umarım kimse işinden olmaz bu devirde malum iş bulmak da sıkıntı.
çalışana ~ 19 gün önce
kardeş sen dünyada ne olduğunun farkında mısn?!!!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000