03 Mayıs 2015, Pazar 16:10:19

THY ZİRVEYE ÇIKTI

"The Daily Meal, ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren havayolunu belirledi.
  • THY'NIN REKLAMLARI DA , AKEPE'NİN REKLAMLARI GİBİ GERÇEK DIŞI.
  • Eski usaş olsaydı ikramda zirveden inmezdi.
  • Bu ödül, Almanların zoruna gitmedi, buradaki kendini bilmezlerin zoruna gittiği kadar....
  • Ya benim Anlamadığım tek şey şu Türkiyede doğru düzgün yürüyen az şeylerden bir ama yorum yapan bazı arkadaşlar bu Son düzgün kalan şeylerden biri olan THY küçük düşürmekse Hiç yemek ödülünden başka ödül almadı demek yanlış olur Zaten tek yemek ödüllü ile Avrupa'nın en iyisi olmazdı.He bu arada Sizin dediniz air France ve Lufthansa son yıllarda THY den daha cok kaza yapmıştır.
  • Helal be sana THY sen büyüdükçe ve ödüller aldıkça daha çok insanı çarım çarım çatlatırsın.
  • Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; THY uçuş güvenliğinin yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.
  • kapitalizmin hedefine ulaşmakta olduğunu gösteriyor. Yani toplum ve insanlar çıkarlarından başka hiçbir şeyi önemsemeyen ve düşünmeyen materyalist düşünce sahibi yapıldı. Akılcılık ve erdem gibi kavramlar yok ediliyor. İnsanlar daha iyi yemek veriyor diye güvenlik sıralamasında sonda olan bir firma ile uçmayı güvenli firmalara tercih ediyor. Bunlar başlangıç. Daha neler görücez bakalım.
  • Kaptanlar zitpit biseyler yiyip iceceklerine isine baksinlar malum ucagi nasil indirip kaldirdiklari ortada!!!
  • Isterlerse en iyi yemegi versinler, insani degerlerimiz ve etik anlayisimiz hizmet sektorunde basari getirecek sekilde gelismemis. Emirates mesela bence yemek iyi degil ama IFE, konfor ve hizmette THY nin 10 fersah onunde...
  • Thy hem adam kayırmada hemde uçak kırmada da bir numara

"The Daily Meal, ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren havayolunu belirledi.

Belirleme sürecinde, havacılıkla ilgili önemli değerlendirme kuruluşlarının yayınladığı raporlar ve ilgiyle takip edilen havacılık portallerinde yer alan yolcu görüşlerinin ölçüt kabul edildiği sıralamada bayrağı, son yıllarda farklı ikram kategorilerinde birçok ödüle layık görülen Türk Hava Yolları göğüsledi.

2011'de Spanfeller Media Group tarafından hayata geçirilen Amerika menşeli, popüler yeme-içme-gezi-eğlence portali 'The Daily Meal', yaptığı etraflı değerlendirme sonucunda, ekonomi sınıfı ikramında en iyi hizmet veren 10 havayolu şirketini açıkladı.

Listenin ilk sırasında yer alan ve özellikle sunduğu zengin ikram konseptiyle rakipleriyle arasında oldukça belirgin bir fark oluşturan Türk Hava Yolları, yolcular nezdinde öncelikli tercih olma özelliği sayesinde önemli bir başarıya daha imza atmış oldu.

Sunum, lezzet, servis ve zengin alternatif başlıklarının ikramdaki kusursuzluğun öncelikli bileşenleri olarak belirtildiği değerlendirme neticesinde, başarılı bir ikram servisiyle yolcuları mutlu etmenin sadece business sınıfında değil, ekonomi sınıfında da mümkün olduğunun altı çizildi.

Yolcu memnuniyeti odaklı hayata geçirdiği her yenilikle, sektördeki öncü pozisyonunu giderek sabitleyen Türkiye'nin milli ve bir o kadar da küresel değeri Türk Hava Yolları, yolcularını değerli ve özel hissettirmek adına emin adımlarla ilerlediği bu yolda daha birçok başarıya imza atacağının teminatını, art arda layık görüldüğü ödüllerle vermeye devam ediyor.

THY ZİRVEYE ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
THY'NIN REKLAMLARI DA , AKEPE'NİN REKLAMLARI GİBİ GERÇEK DIŞI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Eski usaş olsaydı ikramda zirveden inmezdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Bu ödül, Almanların zoruna gitmedi, buradaki kendini bilmezlerin zoruna gittiği kadar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Ya benim Anlamadığım tek şey şu Türkiyede doğru düzgün yürüyen az şeylerden bir ama yorum yapan bazı arkadaşlar bu Son düzgün kalan şeylerden biri olan THY küçük düşürmekse Hiç yemek ödülünden başka ödül almadı demek yanlış olur Zaten tek yemek ödüllü ile Avrupa'nın en iyisi olmazdı.He bu arada Sizin dediniz air France ve Lufthansa son yıllarda THY den daha cok kaza yapmıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 6 yıl önce
Helal be sana THY sen büyüdükçe ve ödüller aldıkça daha çok insanı çarım çarım çatlatırsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir dost ~ 6 yıl önce
Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; THY uçuş güvenliğinin yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu ~ 6 yıl önce
kapitalizmin hedefine ulaşmakta olduğunu gösteriyor. Yani toplum ve insanlar çıkarlarından başka hiçbir şeyi önemsemeyen ve düşünmeyen materyalist düşünce sahibi yapıldı. Akılcılık ve erdem gibi kavramlar yok ediliyor. İnsanlar daha iyi yemek veriyor diye güvenlik sıralamasında sonda olan bir firma ile uçmayı güvenli firmalara tercih ediyor. Bunlar başlangıç. Daha neler görücez bakalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
737 ~ 6 yıl önce
Kaptanlar zitpit biseyler yiyip iceceklerine isine baksinlar malum ucagi nasil indirip kaldirdiklari ortada!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:( ~ 6 yıl önce
Isterlerse en iyi yemegi versinler, insani degerlerimiz ve etik anlayisimiz hizmet sektorunde basari getirecek sekilde gelismemis. Emirates mesela bence yemek iyi degil ama IFE, konfor ve hizmette THY nin 10 fersah onunde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 6 yıl önce
Thy hem adam kayırmada hemde uçak kırmada da bir numara

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000