14 Temmuz 2019, Pazar 09:23:20

İstanbul Havalimanı'nda uyuşturucu operasyonu

İstanbul Havalimanı'nda, Venezuelalı yolcunun valizinde 34 kilo kokain ele geçirildi.
  • Milletin içki ve sigarasının peşine düşmek dışında başarılı operasyon yaptıkları da oluyormuş.
  • Bu adam hadi Venezuela yi geçtik brezilya da hiç bir kontrolden geçmemiş mi? 34 kilo kokain sokan adam 34 kilo başka bir şey de sokabilir o zaman uçağa.

İstanbul Havalimanı'nda, Venezuelalı yolcunun valizinde 34 kilo kokain ele geçirildi.

Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince, İstanbul Havalimanı'na Brezilya'dan gelen uçakta bulunan Venezuela uyruklu yolcunun valizinde 34 kilo 20 gram kokain ele geçirildi, yolcu gözaltına alınarak, mahkemece tutuklandı.

İstanbul Havalimanı Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü bünyesindeki Narkotim Bölge Amirliğince, Bakanlık kullanımındaki bilgi sistemleri üzerinden risk analizi çalışmaları gerçekleştirildi. Bu çalışmada, Brezilya'dan Türkiye'ye gelecek uçakta seyahat eden Venezuelalı uyruklu yolcu, uyuşturucu kaçakçılığı yönünden şüpheli tespit edildi. Hava Takip Sistemi ile takibe alınan uçağın havalimanına inmesi ardından şüphelinin kimlik kontrolü yapıldı. Valiz ve bagajları ise x-ray cihazıyla kontrol edildi, ayrıca narkotik dedektör köpekleri ile arama yapıldı. Köpeklerin tepki verdiği valiz, şüpheli yolcunun gözetiminde açıldı. Valizde 4 sigara kartonu içine gizlenmiş şeffaf parlak renkli paketler halinde 34 kilogram 20 gram beyaz renkli toz madde tespit edildi. Toz maddenin uyuşturucu test cihazı ile yapılan kontrolünde 'kokain' olduğu saptandı. Piyasa değerinin yaklaşık 1 milyon lira olduğu belirlenen kokaine el konulurken, şüpheli gözaltına alınarak, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İstanbul Havalimanı'nda uyuşturucu operasyonu

Facebook Yorum

Yorumlar

Tebrik ~ 6 ay önce
Milletin içki ve sigarasının peşine düşmek dışında başarılı operasyon yaptıkları da oluyormuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Brezilya ~ 6 ay önce
Bu adam hadi Venezuela yi geçtik brezilya da hiç bir kontrolden geçmemiş mi? 34 kilo kokain sokan adam 34 kilo başka bir şey de sokabilir o zaman uçağa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilincsiz cahil ~ 6 ay önce
Cahil cahil konusma brezilya li. Isin icinde.dehildin bos yorum yapion

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000