28 Mart 2010, Pazar 08:43:13

Güvenlik eğitim kursu verilmeye başlandı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova beldesinde bulunan Zonguldak Havaalanı, çalışanları ve ilgili kurum ile kuruluşlara yönelik Sivil Havacılık Güvenlik Eğitimi verilmeye başlandı.
  • yurt disi olunca ekipleri ona gore hazirlamak lazim, cunku yasal olmayan bir suru insan ve seyler Zonguldak'i gecis noktasi olarak kullanmak isteyecektir.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Zonguldak Havaalanı çalışanları ve ilgili kurum ile kuruluşlara yönelik, Sivil Havacılık Güvenlik Eğitimi verilmeye başlandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Koruma Daire Başkan Yardımcısı 2. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Doğanyer tarafından, programa göre verilecek eğitime, Çaycuma İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Bayram Kayıkçı, Zonguldak Havaalanı Genel Müdürü Hasan Özşahin, İl Gümrük Müdürü ve Gümrük Muhafaza Personeli, Saltukova Belediye Başkanı Adil Düzlü, Havaalanı Koruma Şube Müdürü Özgür Uyanık, havaalanı personeli katıldı. 30 Mart 2010 tarihinde başlayacak Almanya-Zonguldak seferlerinin haftada en az 3 güne çıkması sebebiyle çalışmaların yoğunlukla sürdüğü bildirildi.

Program kapsamında, havaalanı güvenliğiyle ile ilgili daha önce de gerekli eğitimi alan personel ve yetkililerin hazırlanması hedefleniyor. Emniyet Genel Müdürlüğünce hazırlanan programa göre Saltukova Belediyesi Toplantı Salonunda 4 gün boyunca yaklaşık 50 kişiye eğitim verilecek.

Güvenlik eğitim kursu verilmeye başlandı

Yorumlar

Misafir ~ 14 yıl önce
yurt disi olunca ekipleri ona gore hazirlamak lazim, cunku yasal olmayan bir suru insan ve seyler Zonguldak'i gecis noktasi olarak kullanmak isteyecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000