25 Nisan 2014, Cuma 14:39:12

GİDİŞ-DÖNÜŞ BİLETİNİZİN BİRİSİ JETGENÇ'TEN

Halkın hava yolu AnadoluJet’in gençlik markası JetGenç, üniversite etkinliklerine bu yıl da devam ediyor. 16 Mayıs tarihine kadar Türkiye’nin 20 üniversitesinde öğrencilerle buluşacak olan JetGenç, sunduğu iki farklı kampanya ile gençleri JetGençli olmaya ve uçmanın tadını çıkarmaya davet ediyor.
  • Ne haberi bu? Reklam mı? Havacılık mı?
  • Bu bebelere baloncular varya kesin S RH X kan grubuna sahipler. Nerede TK yı görseler kan ve kimyaları bozuluyor. Allah şifa versin
  • anadolujet insaf yani (30 nisan gidiş 4 mayıs dönüş) ankara-izmir 653 TL . yorumsuz
  • Türk hava yolları, Anadolujet, Jetgenç, Bebejet, Ceninjet kafa buluyorlar baya.

Göklerin en genç markası JetGenç, 16 Mayıs tarihine kadar Türkiye’nin 20 farklı üniversitesinde gençlerle bir araya geliyor. Aralarında Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Konya Selçuk Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi önde gelen eğitim kurumlarında etkinlikler düzenleyen JetGenç, benzersiz kampanyalarıyla da tüm üniversitelileri JetGenç’li olmaya davet ediyor.

17 – 25 yaş arası üniversitelilerin üye olabildiği ve onlara ekonomik seyahatin kapılarını açan AnadoluJet’in gençlik markası JetGenç, gençleri ailelerine, Türkiye’nin eşsiz güzelliklerine ve hayallerindeki tatil bölgelerine kavuşturuyor.

JetGenç’in başlattığı “Bi Bilet Senden Bi Bilet Benden” kampanyasıyla, 14 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında JetGençlilerin satın alacağı gidiş – dönüş biletlerinden biri bedavaya geliyor. Kampanya fırsatından yararlanmak isteyen gençler JetGenç’in üniversite kampüslerinde açtığı stantları ziyaret ederek kişiye özel promosyon kodunu alması gerekiyor. Özel kod ile www.anadolujet.com üzerinden biletleme işlemlerini gerçekleştiren JetGençliler, 1 Haziran – 15 Temmuz arasında yapacakları uçuşlar için tüm iç hatlarda avantajlı uçabiliyor.

Ayrıca JetGençliler artık klasik haline gelen 10 bilete 1 bilet kampanyası ile hem kendilerinin hem tanıdıklarının uçuşlarından ödül bilet kazanmaya devam ediyor. Aile ve dostlarına üzerinde telefon numaraları yazan özel kartları dağıtan gençler, tanıdıklarının onların telefon numarasını girerek yaptığı her 10 bilet alımında bir uçuş hakkı kazanıyor.

AnadoluJet’in gençlik kulübü JetGenç’e katılmak ya da avantajlı uçuşlar ile hediye uçuş fırsatlarını yakalamak için ayrıntılı bilgiye www.jetgenc.net internet adresinden, twitter.com/Jetgenc veya facebook.com/JetGenc uzantılı sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

GİDİŞ-DÖNÜŞ BİLETİNİZİN BİRİSİ JETGENÇ'TEN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

merak ~ 9 yıl önce
Ne haberi bu? Reklam mı? Havacılık mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bu bebelere baloncular varya kesin S RH X kan grubuna sahipler. Nerede TK yı görseler kan ve kimyaları bozuluyor. Allah şifa versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kazık ~ 9 yıl önce
anadolujet insaf yani (30 nisan gidiş 4 mayıs dönüş) ankara-izmir 653 TL . yorumsuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bebelere balon ~ 9 yıl önce
Türk hava yolları, Anadolujet, Jetgenç, Bebejet, Ceninjet kafa buluyorlar baya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kafa derken ~ 9 yıl önce
sen bulmuşsun zaten, sakın kaybetme...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000