04 Temmuz 2017, Salı 09:10:07

Emirates yeni rotayı belirledi

Emirates Güneydoğu Asya'nın en hızlı büyüyen ülkelerinden biri olan Kamboçya'ya günlük uçuş hizmeti vermeye başlıyor.
  • Thy de Afrikada bilmem nerelere uçacağına Kamboçya gibi Asya ülkelerine uçsa keşke. Kesinlikle talep daha yoğun olur. Nereden biliyorsun diyeceklere şimdiden cevap vereyim gittim de oradan biliyorum. Kamboçyaya giden turistler içinde baya bir Avrupalı mevcut.
  • Arap kamboçyaya uçuyor Türkiyemizde haber oluyor. VAr mı bu işten bir şey anlayan
  • Arap merakı ülkeyi arabistana çevirdi. Bir havayolu eksikti.
  • Gidin bu ülkeden. Arap baharınızıda alın bi zahmet. Bücür.
  • Artık arap reklamlarına yorum bile yapmaya tenezzül etmiyorlar. Demek millet uyandı

Emirates Güneydoğu Asya'nın en hızlı büyüyen ülkelerinden biri olan Kamboçya'ya günlük uçuş hizmeti vermeye başlıyor.

Emirates, Güneydoğu Asya'daki ağını, Dubai'den Phnom Penh (PHN)'e, Myanmar'ın Yangon şehrinden aktarmalı olarak sunacağı günlük uçuşlar ile genişletiyor. Boeing 777 ile gerçekleştirilecek bu yeni hizmet, havayolunun Güneydoğu Asya'daki varlığını 8 ülkeye ve 13 şehre yükseltiyor ve Phnom Penh'den Dubai'ye ve diğer ülkelere seyahat edecek yolculara daha fazla seçenek sunuyor. Aynı zamanda 2014 yılından beri ilk kez, Phnom Penh ve Yangon şehirleri arasında başlayacak direkt uçuş ile hızla büyüyen bu iki şehir arasındaki artan talep karşılanacak.

Emirates'in Kamboçya'da hizmet vereceği ilk şehir olan Phnom Penh, Güneydoğu Asya'nın en hızlı büyüyen ekonomilerinden birine sahip. Ülkenin en büyük şehri ve en önemli ticari merkezi olan Phnom Penh, ekonomik büyümeye ciddi katkı sağlıyor. Ünlü Angkor Wat tapınak topluluğuna ev sahipliği yapan Kamboçya, sayısı her gün artan ziyaretçilerine Asya'nın tarihi ile ilgili de eşsiz bilgiler sunuyor.

Emirates'in Uzak Doğu Ticari Operasyonlar'dan sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Badr Abbas, 1 Temmuz tarihindeki açılış uçuşuna, havayolunun diğer önemli yöneticileri ile katılım gösterdi. Yöneticilere, önde gelen iş liderlerinin ve BAE ve GCC'den (Körfez İş birliği Konseyi) medya mensuplarının da dâhil olduğu VIP bir grup eşlik etti. Uçak Phnom Penh'de geleneksel su töreni ile karşılandı.

TripAdvisor tarafından 2017'nin En İyi Havayolu olarak seçilen Emirates, küresel ağında yer alan 83 ülkedeki 150'den fazla uçuş noktasına, uçuşlarındaki özel servisleri ile hizmet veriyor. Emirates'in Boeing 777 uçağı ile seyahat eden yolcular, en son filmleri içeren 2,500'den fazla kanalı ve TV programları ve dünyanın dört bir yanından müzikleri ile havayolunun ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice'ın keyfini sürüyor. Emirates'in birçok yabancı dile hakim kabin ekibi tarafından servis edilen özel gurme mutfağının tadını çıkarıyor. Tüm Emirates uçuşlarında olduğu gibi Phnom Penh'e seyahat eden yolcular da Emirates'in Economy Class'ta 35, Business Class'ta 40 kilograma varan bagaj hakkından yararlanabiliyor.

Phnom Penh'e Dubai Uluslararası Havayolundan (DXB) günlük uçuş yerel saat ile 09.15'te kalkıyor ve Yangon'a 17.25'te varıyor. Yangon'dan ise 18.55'te kalkan uçuş Phnom Penh Uluslararası Havayoluna (PNH) 21.25'te varıyor. Dönüş uçuşu EK389, Phnom Penh'den 23.10'da kalkarak Yangon'a 00.40'ta varıyor. Dubai içinse 02.10'da kalkışa geçerek 05.40'ta varış gerçekleşiyor.

Emirates yeni rotayı belirledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

~ 5 yıl önce
Thy de Afrikada bilmem nerelere uçacağına Kamboçya gibi Asya ülkelerine uçsa keşke. Kesinlikle talep daha yoğun olur. Nereden biliyorsun diyeceklere şimdiden cevap vereyim gittim de oradan biliyorum. Kamboçyaya giden turistler içinde baya bir Avrupalı mevcut.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arabic ~ 5 yıl önce
Arap kamboçyaya uçuyor Türkiyemizde haber oluyor. VAr mı bu işten bir şey anlayan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
He var ~ 5 yıl önce
Gardaş. Marketing. Gut monning
Merak ~ 5 yıl önce
Arap merakı ülkeyi arabistana çevirdi. Bir havayolu eksikti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
La bi ~ 5 yıl önce
Gidin bu ülkeden. Arap baharınızıda alın bi zahmet. Bücür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum ~ 5 yıl önce
Artık arap reklamlarına yorum bile yapmaya tenezzül etmiyorlar. Demek millet uyandı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000