13 Haziran 2015, Cumartesi 11:15:28

Dreamliner'dan nefes kesen kalkış

Bu yıl 51'incisi düzenlenen dünyanın en büyük havacılık fuarı Paris Air Show'a katılacak Boeing, B787-9 tipi uçağı ile gerçekleştirdiği prova uçuşunda nefes kesti.
  • sakın bunu evinizde denemeyin! yani istanbulda.. :)
  • Dispatch/pilot:this is not boeing I m not going abiii
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • İroni adlı arkadaş aynı mantıkla Japonlar da ABD ile ticaret yapmasın , Türkiye gidip te Fransız uçağı almasın hiç? Geçmişten ders aldiysan daha fazla eselemeye gerek yok geçmişi geleceğe yönelik planlar yap.
  • Abi uçak emanet dikkat
  • Yok böyle bir thrust power arkadas bu nedir ya ! Bos ucak full takat diyen arkadas aynısını 737 yada a350 yada 747 etc. bosken denesin gelsin bakim alnından opiyim. Motor degerlerine bakmadan konusuyor kamil herseye muhalefet !
  • Milli uçağımızla gurur duydum. Helal olsun emeği geçenlere. Teşekkürler Ak Parti. Herkes konuşur Ak Parti yapar...
  • This is the Boeing :)
  • Bi denklem kuracak olursak xanax+alkol=boeing ise ?+alkol= airbus denklemindeki ? İşareti yerine gelebilecek maddeleri yazınız :)))
  • Alkolle Xanax alınca beyn formatlanıyor.Boeing Türk Firması oluyor.

Bu yıl 51'incisi düzenlenen dünyanın en büyük havacılık fuarı Paris Air Show'a Amerikalı uçak üreticisi Boeing de B787-9 Dreamliner uçağıyla katılacak.

Boeing’in gözde yolcu uçağı B787 Dreamliner'ın 9 serisi, Paris Air Show’a Vietnam Havayolları için üretilen uçakla katılacak. Uçak Paris’e gitmeden önce son provasında nefes kesen bir kalkış yaptı.

Boeing geçtiğimiz yıl İngiltere'de düzenlenen Farnborough Air Show için yaptığı prova uçuşunda yine bir B787-9 ile aynı kalkışı yapmıştı.Dreamliner'dan nefes kesen kalkış

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

aman ~ 5 yıl önce
sakın bunu evinizde denemeyin! yani istanbulda.. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Dispatch/pilot:this is not boeing I m not going abiii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 5 yıl önce
İroni adlı arkadaş aynı mantıkla Japonlar da ABD ile ticaret yapmasın , Türkiye gidip te Fransız uçağı almasın hiç? Geçmişten ders aldiysan daha fazla eselemeye gerek yok geçmişi geleceğe yönelik planlar yap.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hafıza ~ 5 yıl önce
Evet onun için, yani eşelemeye gerek olmadığı için arjantin gibi en alakasız dünyanın öbür ucundaki ülkelerden lüxemburg gibi 1 milyon nüfuslu ...tan ülkelere kadar yedi düvel, 100 sene önce gerçekleşen hain ermenilerin uzaklaştırılmasını soykırım iftirası olarak kanunlaştırıyorlar ve ermenilerin Türkleri katletmesini görmezden geliyorlar. Onlar ahmak, biz unutacağımız için akıllıyız öyle mi? Ayrıca biraz tarih oku öyle karşılaştırma yap. Vietnamla japonya bir mi? Japon hitler gibi insanları kırmış geçirmiş. Yaptığı vahşetin haddi hesabı yok. Ya Vietnam? 3 milyondan fazla masum sivil insan emperyalist oyunlar sebebi ile suçsuz yere katledildi. Aynı Irak'ta daha 10 sene önce katledilen 1 milyondan fazla suçsuz insan gibi. Sen böyle ahmak olursan merak etme sıra sana da gelir. Sen böyle devam et.
Anonim ~ 5 yıl önce
Abi uçak emanet dikkat

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Yok böyle bir thrust power arkadas bu nedir ya ! Bos ucak full takat diyen arkadas aynısını 737 yada a350 yada 747 etc. bosken denesin gelsin bakim alnından opiyim. Motor degerlerine bakmadan konusuyor kamil herseye muhalefet !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurur duydum ~ 5 yıl önce
Milli uçağımızla gurur duydum. Helal olsun emeği geçenlere. Teşekkürler Ak Parti. Herkes konuşur Ak Parti yapar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
This is the Boeing :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Bi denklem kuracak olursak xanax+alkol=boeing ise ?+alkol= airbus denklemindeki ? İşareti yerine gelebilecek maddeleri yazınız :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Alkolle Xanax alınca beyn formatlanıyor.Boeing Türk Firması oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000