17 Şubat 2009, Salı 07:08:25

Uçakta neler yaşandı?

THY uçağında Tolga Karel’in yanındaki yolcu, Karel’i neden dövdüğünü anlattı.
  • Keşke bende orada olsaydım .Ama yolcular fazla sabretmişler.Ben Paris ten gelirken hostesi gereksiz yere azarlayan Fransızın daha ordan kalkmadan bakmıştım icabına.Adam gıkını çıkaramadı. Bazen hukukun çözüp cezalandıramacağı durumlarada dayak işe yarıyor.Benden söylemesi. İnşallah birde bana rastlarda uçaktaki görgü kurallarını öğretirim!!!!!
  • FARKININ OLMADIĞINI ANLAMAN İÇİN DAYAK YEMEN GEREKMİŞ. SENİ DENSİZ.
  • bir daha uçağa binerken adam gibi biner herhalde. thy uçağına bu keşi bir daha almayız zaten
  • Olayı görmedim okudum. Dayak yiyeni hiç tanımıyorum. Bir noktaya parmak basmak istiyorum. Hayvanların dövülmediği bir devirde insan dövmeyi nasıl benimsiyebiliyorsunuz? Suçu varsa cezasını yargı vermelidir.

İnşaatçı Ali Barut şunları söyledi: “Bu arkadaş, terminalde içmeye başladı, uçakta da durmadı. Uçak kalkmaya hazırlanırken bağıra bağıra terbiyesiz konuşmalarla yolcuları rahatsız etti. Ben yanında oturduğum için bu söylediklerine eşimle birlikte şahit olduk. Hosteslere de terbiyesizce şeyler söyleyip bana kimlik gösterdi. Uçaktaki tüm yolcuların ikazlarına alay eder gibi cevaplar veriyordu. Uçak alana indiğinde yolculara bu adamın dayak yemeyi hak ettiğini söyledim. Diğer yolcular da ‘Siz vurursanız bizde girişeceğiz’ dediler. Bizi terminale götürecek otobüsten indiğinde etrafını çevirip biraz tartakladık. Bu insan dayağı hak etti” dedi.

Uçakta neler yaşandı?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 10 yıl önce
Keşke bende orada olsaydım .Ama yolcular fazla sabretmişler.Ben Paris ten gelirken hostesi gereksiz yere azarlayan Fransızın daha ordan kalkmadan bakmıştım icabına.Adam gıkını çıkaramadı. Bazen hukukun çözüp cezalandıramacağı durumlarada dayak işe yarıyor.Benden söylemesi. İnşallah birde bana rastlarda uçaktaki görgü kurallarını öğretirim!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
FARKININ OLMADIĞINI ANLAMAN İÇİN DAYAK YEMEN GEREKMİŞ. SENİ DENSİZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
bir daha uçağa binerken adam gibi biner herhalde. thy uçağına bu keşi bir daha almayız zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
Olayı görmedim okudum. Dayak yiyeni hiç tanımıyorum. Bir noktaya parmak basmak istiyorum. Hayvanların dövülmediği bir devirde insan dövmeyi nasıl benimsiyebiliyorsunuz? Suçu varsa cezasını yargı vermelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000