13 Ekim 2008, Pazartesi 08:02:18

"Uçağın radarı bozuldu, vekiller mahsur kaldı!"

Akşam Gazetesi yazarı Deniz Güçer,bugünkü yazısında 7 milletvekilinin uçakta mahsur kaldığınından bahsetmiş.
  • "EFENDİM" kelimesiyle ilgili yorumunuza canı yürekten katılıyorum ve benim gibi düşünen başkalarının olduğunu bilmek bana geleceğimizle ilgili umut veriyor.Yüreklerinize sağlık...
  • Yorumunuza aynen katılıyorum.Millet ne radarlar icat ediyor da bizim haberimiz olmuyor.büyük bir talihsizlikle bozulan radar büyük bir şansla tekrar çalışmaya başlıyor.Sn.Vekillerimiz okudular üflediler diyeceğim ama bu vekiller de CHP li.Yani şimdi orada bu arızaya müdahele eden teknisyenin arızanın giderilmesinde hiç bir payı yok tamamen şansa düzeldi bu radar.Vah benim teknisyenim.Sana hiç gerek yok biraz şans olsun yeter.Bütün uçaklar tıkır tıkır uçar.
  • bİRAZ ÖNCE BİR YAZI OKUDUM.FB BAŞKANVEKİLİ SN.NİHAT ÖZDEMİR SN.BAŞBAKANA EFENDİM DİYE HİTAP EDİYOR.DOĞRUSU SN.BAŞBAKANIM OLMALIDIR.ÇÜNKÜ BU ÜLKENİN EFENDİSİ MİLLETTİR.ATATÜRK ün DEDİĞİ GİBİ.BİZLER BUNLARA EFENDİM DEDİKÇE BUNLARDA KENDİLERİNİ MİLLETİN EFENDİSİ ZANNEDİYORLAR.lütfen bu EFENDİM lafını artık lugatımızdan kaldıralım.BİR TEK EFENDİ VARDIR.O DA MİLLETDİR.
  • Bunca millet mahsur kalıyorda haber olmuyor.7 tanecik milletvekilimiz mahsur kalınca nı haber oluyor.Milletvekilinin ne üstünlüğü var kardeşim onları seçen millet değilmi.Yani millet patron vekili ise onun adına işleri yöneten yöneticidir.Bu ayırım niye.Ayırım olacaksa milletten yana olmalıdır.Çünkü seçen millet.Adamlar kendilerini uzaydan gelmiş gibi herkesin üzerinde görüyorlar.Seçim zamanı oy için yalvardıkları önlerinde diz çöktükleri milleti seçildikten sonra kimsa küçük hor göremez.

İşte Güçer'in yazısı;

TBMM günlerdir tezkere konuşurken AKP, CHP ve MHP’den 7 milletvekili uzak bir ülkede mahsur kaldı:

TBMM Adalet Komisyonu’nun 7 üyesi Çin Parlamentosu’nun davetlisi olarak bu ülkeye gittiler. MHP Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu, CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk ile AKP milletvekilleri İlknur İnceöz, Mehmet Tunçak, Hakkı Köylü ve Yahya Akman uzun bir yolculuğun ardından Pekin’e ulaştı.

Pekin’den sonra Şanghay’a geçen vekiller, resmi temasları tamamladıktan sonra dönüş hazırlıklarına başladılar. Ancak kötü haber vekilleri Şanghay’da buldu. THY, Pekin’den Türkiye’ye gidecek uçağın radarının bozulduğunu bildirdi.

Ellerinde bavullarıyla Şanghay’da mahsur kalan vekilleri THY yalnız bırakmadı. Bir günlük Şanghay turu ve THY’nin misafiri olarak zoraki konaklamanın ardından, beklenen haber Pekin’den geldi. Radarın tamiri şans eseri fazla uzamayınca bir günlük gecikmeyle Ankara’nın yolu tutuldu.

Akşam

"Uçağın radarı bozuldu, vekiller mahsur kaldı!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

KEYF ~ 10 yıl önce
"EFENDİM" kelimesiyle ilgili yorumunuza canı yürekten katılıyorum ve benim gibi düşünen başkalarının olduğunu bilmek bana geleceğimizle ilgili umut veriyor.Yüreklerinize sağlık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEKNİKB ~ 10 yıl önce
Yorumunuza aynen katılıyorum.Millet ne radarlar icat ediyor da bizim haberimiz olmuyor.büyük bir talihsizlikle bozulan radar büyük bir şansla tekrar çalışmaya başlıyor.Sn.Vekillerimiz okudular üflediler diyeceğim ama bu vekiller de CHP li.Yani şimdi orada bu arızaya müdahele eden teknisyenin arızanın giderilmesinde hiç bir payı yok tamamen şansa düzeldi bu radar.Vah benim teknisyenim.Sana hiç gerek yok biraz şans olsun yeter.Bütün uçaklar tıkır tıkır uçar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VATANDAŞ ~ 10 yıl önce
bİRAZ ÖNCE BİR YAZI OKUDUM.FB BAŞKANVEKİLİ SN.NİHAT ÖZDEMİR SN.BAŞBAKANA EFENDİM DİYE HİTAP EDİYOR.DOĞRUSU SN.BAŞBAKANIM OLMALIDIR.ÇÜNKÜ BU ÜLKENİN EFENDİSİ MİLLETTİR.ATATÜRK ün DEDİĞİ GİBİ.BİZLER BUNLARA EFENDİM DEDİKÇE BUNLARDA KENDİLERİNİ MİLLETİN EFENDİSİ ZANNEDİYORLAR.lütfen bu EFENDİM lafını artık lugatımızdan kaldıralım.BİR TEK EFENDİ VARDIR.O DA MİLLETDİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VATANDAŞ ~ 10 yıl önce
Bunca millet mahsur kalıyorda haber olmuyor.7 tanecik milletvekilimiz mahsur kalınca nı haber oluyor.Milletvekilinin ne üstünlüğü var kardeşim onları seçen millet değilmi.Yani millet patron vekili ise onun adına işleri yöneten yöneticidir.Bu ayırım niye.Ayırım olacaksa milletten yana olmalıdır.Çünkü seçen millet.Adamlar kendilerini uzaydan gelmiş gibi herkesin üzerinde görüyorlar.Seçim zamanı oy için yalvardıkları önlerinde diz çöktükleri milleti seçildikten sonra kimsa küçük hor göremez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000