15 Aralık 2013, Pazar 18:37:28

THY MÜDÜRÜNE TEPKİLER BÜYÜYOR

THY Marka Müdüru Serdar Özer Öztürk Twitter'da Fethullah Gülen hakkında cinsel içerikli yakışıksız paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
  • o değilde adamın kullanamadığı Türkçe kanıma dokundu
  • Kime olursa olsun edep dışı bir saygısızlık kime yapılırsa yapılsın asla kabul edilemez.... Ancak sizleri temsil ettiğini ifade eden bir şahsiyet, İ.Ümit, malesef çalışanlarına sırf kişisel karızması ve otoritesi sarsıldı diye kıdemsiz ve ihbarsız işten atmıştır...sadece bu iş çocuk oyuncağımı bizle dalgamı geçiyorsunuz dediği için...böyle kişileri aranızda bulundurmanız malesef hiç gereksiz yere insanların çok güzel bir teşkilata olumsuz yaklaşmasına neden oluyor, bu yönetici arkadaşın, İ.Ümit'in uyarılmasını talep ediyorum...
  • Kimse diğerine zorla saygı göstermez, demek ki bu insanlar hocalarını gerçekten seviyor. Tanzanya'da bile milli marşımızı ezbere okuyan zenci çocuklar varsa, İsveç'te Türkiye'yi seven öğrenciler yetişdirdilerse , ülkemizde de binlerce insana sahip çıktılarsa tabi ki sevilir ve sayılır. Niçin hocanızı sevip sayıyorsunuz yaklaşımı sizce objektif mi ?
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Türk Hava Yolları Marka Müdüru Serdar Özer Öztürk'ün Fethullah Gülen hakkında cinsel içerikli yakışıksız tweet atmasına Gülen'in sevenleri büyük tepki gösterdi.

THY Marka Müdüru Serdar Özer Öztürk, "bi akp'li de fetrullah hocayi bir kizla bule halvet halde, asna fisneli capslese, sonra bi da sen vs bizde eglensek:D"  şeklinde bir tweet attı. Öztürk'ün attığı bu tweet sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekram Dumanlı da yapılan bu paylaşımı çok ağır dille eleştirerek, "Devletin maaş ve imtiyaziyla kanaat önderlerine saldıran herkesi Allah'a havale ediyorum. Vergilerimizden aldığınız paralar haram olsun! Devlette gorev yapan hiçbir kimse, hic bir sivil topluluk hakkında hakaretimiz konuşma hakkına sahip değildir. Devlet memuru olmanın yüklediği bir sorumluluk olmalı. Maaşını halkın vergisinden alan biri, halkın bir bölümüne hakaret edemez." şeklinde açıklamalarda bulundu.

İşte THY Marka Müdüru Serdar Özer Öztürk'e gelen tepkiler

THY MÜDÜRÜNE TEPKİLER BÜYÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

o değil de ~ 4 yıl önce
o değilde adamın kullanamadığı Türkçe kanıma dokundu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sayın Dumanlı ~ 4 yıl önce
Kime olursa olsun edep dışı bir saygısızlık kime yapılırsa yapılsın asla kabul edilemez.... Ancak sizleri temsil ettiğini ifade eden bir şahsiyet, İ.Ümit, malesef çalışanlarına sırf kişisel karızması ve otoritesi sarsıldı diye kıdemsiz ve ihbarsız işten atmıştır...sadece bu iş çocuk oyuncağımı bizle dalgamı geçiyorsunuz dediği için...böyle kişileri aranızda bulundurmanız malesef hiç gereksiz yere insanların çok güzel bir teşkilata olumsuz yaklaşmasına neden oluyor, bu yönetici arkadaşın, İ.Ümit'in uyarılmasını talep ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
niçin saygı ? ~ 4 yıl önce
Kimse diğerine zorla saygı göstermez, demek ki bu insanlar hocalarını gerçekten seviyor. Tanzanya'da bile milli marşımızı ezbere okuyan zenci çocuklar varsa, İsveç'te Türkiye'yi seven öğrenciler yetişdirdilerse , ülkemizde de binlerce insana sahip çıktılarsa tabi ki sevilir ve sayılır. Niçin hocanızı sevip sayıyorsunuz yaklaşımı sizce objektif mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Göktürkler. ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000