04 Eylül 2013, Çarşamba 10:59:27

KOTİL KAÇIRILAN PİLOTLAR HAKKINDA KONUŞTU

THY Genel Müdürü Temel Kotil, Lübnan’da kaçırılan pilotlarla ilgili olarak, “Kaçırılan pilotlarla ilgili henüz paylaşabileceğimiz bir gelişme yok” dedi.
  • Sayın temel bey kaçırılan abilerimiz ile ilgili bilginiz yok.THY deki yabancı pilot sayısı ile ıskura kayıtlı issiz pilotlar hakkında bilginiz var mı ?thy de kactane yunanlı Sirpli Alman pilot sayısı hakkında bilginiz var mı ?yabanci pilotlara tanınan ayrıcalıklar hakkında bilginiz varmi ? THY çalışan yabancı pilotların THY da kalmak icin sahte evliliklerle turk vatandaşı olmaya çalıştığı hakkında bilginiz var mı ? Eminim bunlarla ilgili de bilginiz yok.ozaman neden hala o makamda oturuyorsunuz ? Size teklif edilen rektörlüğü değerlendirin
  • Sen once o badem biyiklarini kes...
  • Eger bu pilotlari oldururlerse ve hukumet dolayisiyla kotil beyler bunun sonucunu nasil toparlayacaklar?
  • Size ve yaptığınız her şeye güveniyoruz, yönetiminiz altında çalışmaktan onur duyuyorum. İnşallah en yakın zamanda pilotlarımız sağ salim dönecekler.

THY Genel Müdürü Temel Kotil, yurtdışından gelen Business Class ve Elite Plus yolcularının faydalanabileceği “Istanbul Lounge Arrival” açılında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Basın mensuplarının 9 Ağustos 2013 tarihinde Lübnan’da kaçırılan THY pilotlarının durumunu sorması üzerine Kotil, şunları söyledi:

“Kaçırılan pilotlarla ilgili henüz paylaşabileceğimiz bir gelişme yok. Çalışmalar devam ediyor. İnşallah sağ salim evlerine dönecekler.”

KOTİL KAÇIRILAN PİLOTLAR HAKKINDA KONUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Sayın temel bey kaçırılan abilerimiz ile ilgili bilginiz yok.THY deki yabancı pilot sayısı ile ıskura kayıtlı issiz pilotlar hakkında bilginiz var mı ?thy de kactane yunanlı Sirpli Alman pilot sayısı hakkında bilginiz var mı ?yabanci pilotlara tanınan ayrıcalıklar hakkında bilginiz varmi ? THY çalışan yabancı pilotların THY da kalmak icin sahte evliliklerle turk vatandaşı olmaya çalıştığı hakkında bilginiz var mı ? Eminim bunlarla ilgili de bilginiz yok.ozaman neden hala o makamda oturuyorsunuz ? Size teklif edilen rektörlüğü değerlendirin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Sen once o badem biyiklarini kes...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eger ~ 5 yıl önce
Eger bu pilotlari oldururlerse ve hukumet dolayisiyla kotil beyler bunun sonucunu nasil toparlayacaklar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Uzman ~ 5 yıl önce
30 milyara yakın ayda maaş alıyor arkadaşım bu adamların tuzları kuru! Yaralı parmağa işemez bu adamlar!
öyle ~ 5 yıl önce
çok da umurlarında sanki...
Lemon ~ 5 yıl önce
Size ve yaptığınız her şeye güveniyoruz, yönetiminiz altında çalışmaktan onur duyuyorum. İnşallah en yakın zamanda pilotlarımız sağ salim dönecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalaka ~ 5 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000