29 Ocak 2009, Perşembe 09:53:39

ATLASJET'TEN KAPTANLAR GECESİ

Atlasjet Havayolları bünyesinde hizmet veren Kaptan Pilot ve First Officer uçuş ekibine yemek düzenledi.
  • Ertugrul İlhan kaptanın uçuşuna geldigim zaman çok hoş bir yolculuk oluyor o pilot konuşmasıyla insana güven veriyor olumsuz yorum yazanlar bence ya bu firmadan atılanlar ya da cekemeyen kişiliksizler dir .ben sadece bu firmanın yolcusuyum. Hasan özuzun
  • eKİP EKİP DEĞİL Kİ çakma ekip .. Çin usulü uyduruk..
  • atlasjet bunyesınde kalan pılotların da plaketlerını hazırlayın bence, 3 vakte kadar onlar da yolcu thy ye:)
  • Sayın Asım Kaptanım benim 320 de ilk öğretmenlerimdendir. Kendisinin ve diğer değerli büyüklerimin yeni şirketlerinde hayırlı uçuşlar yapmasını temenni ederim.

27 Ocak 2009 tarihinde, Beyti Et Lokantası'nda gerçekleştirilen yemekte, daha önce Ets-Grubu bünyesindeki Voyage Oteller zincirine dahil olan, Antalya Belek Select Otel'de yapılan paylaşım toplantısı ilişkin değerlendirmeler ele alındı. 

2009 Hedefleri arasında Koşulsuz Yolcu Memnuniyetine bağlı olarak konforlu ve kaliteli hizmete odaklanmak olduğu ve 2009 yılına "En hazırlıklı havayolu olarak girildiği, Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy ve Genel Müdür Orhan Coşkun tarafından yapılan sunum ile aktarıldı. 

Gecenin sonunda THY'ye transfer olan pilotlara, Atlasjet Havayolları'nda çalıştıkları süre içerisindeki katkılarından dolayı plaket verildi.


atlasjet

ATLASJET'TEN KAPTANLAR GECESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ertugrul İlhan kaptanın uçuşuna geldigim zaman çok hoş bir yolculuk oluyor o pilot konuşmasıyla insana güven veriyor olumsuz yorum yazanlar bence ya bu firmadan atılanlar ya da cekemeyen kişiliksizler dir .ben sadece bu firmanın yolcusuyum. Hasan özuzun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
eKİP EKİP DEĞİL Kİ çakma ekip .. Çin usulü uyduruk..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
medaji ~ 10 yıl önce
atlasjet bunyesınde kalan pılotların da plaketlerını hazırlayın bence, 3 vakte kadar onlar da yolcu thy ye:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 10 yıl önce
Sayın Asım Kaptanım benim 320 de ilk öğretmenlerimdendir. Kendisinin ve diğer değerli büyüklerimin yeni şirketlerinde hayırlı uçuşlar yapmasını temenni ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000