15 Ağustos 2009, Cumartesi 09:43:44

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA KAOS (GÜNCELLENDİ)

Atatürk Havalimanı’nda bu sabah saatlerinde bagaj sistemlerinde meydana gelen arıza nedeniyle adeta kaos yaşandı. Yüzlerce yolcu bagaj işlemlerini yaptıramadı, isyan doruğa ulaştı.
  • Profesyonel handling derken, bunun amatörü de mi var :)) Gelin AHL ye eğitim alın amatörlükten kurtulun..
  • Sabiha Gökçen havacılığın yıldızı olacak az daha sabredin.. AHL'nin keşmekeşinden bıkan herkes buraya gelecek, hele bi yeni terminal açılsın ve profesyonel handling şirketi gelsin de..
  • Sabiha Gökçende olmaz tabi. Orada yolcu mu var. İki tane lowcost uçuyor. SG, AHL ye laf söylemesi için en az 110 fırın ekmek yemesi gerekir.
  • otogar diye bahsedilen sabiha gökçenden avrupanın sayılı terminalleri arasındaki ahl ye laf atmak size mi kalmış. lütfen saygı.
Atatürk Havalimanı’ndaki bagaj ayrım sistemlerinde meydana gelen arıza nedeniyle sıkıntılı anlar yaşandı. Bu sabah erken saatlerde Dış Hatlar Terminali’ne gelen yolcular, bagaj işlemlerinin yaptırmak için sıraya girdi. Ancak yolcular bagaj sistemlerinde meydana gelen arıza nedeniyle, işlemlerinin yaptıramadı. Check-in bankoları önünde uzun kuyruklar oluştu. Terminal içinde bagaj dağları oluştu. Yolcular da görevliler de zor anlar yaşadı.

Kontuar önünde biriken bagajlar yığılmayı önlemek için görevliler tarafında el arabaları ile şut altı olarak adlandırılan ve bagajların uçaklara yüklenmeden önce toplandığı bölgeye taşıdı.

Uçmak için havalimanına gelip saatlerce kuyrukta bekleyen yolcular kendilerine hiç bir açıklama yapılmamasına isyan etti.

Bazı yolcularsa çabalarına rağmen uçaklarını kaçırdı. Uçuş bilgilerinin gösterildiği panoda seferlerin normal gösterilmesi ise tepki çekti.

Atatürk Havalimanı Terminal İşletmecisi TAV Havalimanları Holding yetkilileri arıza ile ilgili olarak, sabah saat 07:’36’a yolcu bagajlarının taşındığı ve ‘Bagaj-1’ olarak adlandırılan taşıyıcı sistemde teknik bir arıza meydana geldiğini açıkladı.Galeri için tıklayın

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA KAOS (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 9 yıl önce
Profesyonel handling derken, bunun amatörü de mi var :)) Gelin AHL ye eğitim alın amatörlükten kurtulun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sabiha Gökçen havacılığın yıldızı olacak az daha sabredin.. AHL'nin keşmekeşinden bıkan herkes buraya gelecek, hele bi yeni terminal açılsın ve profesyonel handling şirketi gelsin de..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sabiha Gökçende olmaz tabi. Orada yolcu mu var. İki tane lowcost uçuyor. SG, AHL ye laf söylemesi için en az 110 fırın ekmek yemesi gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
otogar diye bahsedilen sabiha gökçenden avrupanın sayılı terminalleri arasındaki ahl ye laf atmak size mi kalmış. lütfen saygı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000