17 Ekim 2016, Pazartesi 10:21:47

Pegasus rakamları açıkladı

Pegasus Havayolları Ocak-Eylül dönemine ilişkin trafik rakamlarını açıkladı.
  • Herkese duyurulur.Sayın P.G.S.Yöneticilerinin dikkatine.PGS.Teknik kendi içinde hazırlığını tamamladı.Hepinizin gözü aydın olsun.Bence birdaha bu durumu gözardı etmeden birkere daha düşünün.Çok önemli bir karar alındı.OCAK 2017 bekleniyor.Sonrada herkese selam olsun.Sayın ALİ bey bari siz biraz daha ılımlısınız.Nane abiyle Amocu Abimize gereken Ültimatomu verin sonra bütün emeklere yazık olmasın.Şrketimiz tıkır tıkır işliyordu.Herkes PGS ye girmek için can atıyordu.Şimdi şirketin içide,insanlarıda,çalışanlarıda düştü yerlere.Bu durumu kim yarattıysa eski haline getirsin.Hepimize ve emeklere,şirkete yazık olmasın.
  • Pgs'yi satti diyelim..... alan sizi ise alacak mi? suyu ,ekmeği bedava verip aç karninizi mi doyuracak? Koltukları olmayan boyunuza gore mi ayarlayacak? bu ne nefret yaaa..... çok donanımlı iseniz gidin başka iş veya başka havayoluna başvurun... niye illa pgs???
  • 10 gün sonra çocuğumuz olacak.
  • Tebrikler

Pegasus Havayolları Ocak-Eylül dönemine ilişkin trafik rakamlarını açıkladı. Buna göre Pegasus, yolcu sayısını geçen yıla göre yüzde 7.4'lük artışla 18 milyona çıkardı.

İşte Pegasus'un 9 aylık performansı:

Pegasus rakamları açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

NANELİ TİPİTİP ~ 2 yıl önce
Herkese duyurulur.Sayın P.G.S.Yöneticilerinin dikkatine.PGS.Teknik kendi içinde hazırlığını tamamladı.Hepinizin gözü aydın olsun.Bence birdaha bu durumu gözardı etmeden birkere daha düşünün.Çok önemli bir karar alındı.OCAK 2017 bekleniyor.Sonrada herkese selam olsun.Sayın ALİ bey bari siz biraz daha ılımlısınız.Nane abiyle Amocu Abimize gereken Ültimatomu verin sonra bütün emeklere yazık olmasın.Şrketimiz tıkır tıkır işliyordu.Herkes PGS ye girmek için can atıyordu.Şimdi şirketin içide,insanlarıda,çalışanlarıda düştü yerlere.Bu durumu kim yarattıysa eski haline getirsin.Hepimize ve emeklere,şirkete yazık olmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali Sabanci ~ 2 yıl önce
Pgs'yi satti diyelim..... alan sizi ise alacak mi? suyu ,ekmeği bedava verip aç karninizi mi doyuracak? Koltukları olmayan boyunuza gore mi ayarlayacak? bu ne nefret yaaa..... çok donanımlı iseniz gidin başka iş veya başka havayoluna başvurun... niye illa pgs???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
...... ~ 2 yıl önce
10 gün sonra çocuğumuz olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şirketin ~ 2 yıl önce
Fuat Avnisi senmisin yoksa ?
....... ~ 2 yıl önce
neden sordun annesi senmisin yoksa?
Guzel ~ 2 yıl önce
Tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000