25 Ocak 2012, Çarşamba 13:05:59

İZAIR’IN KAN KAYBI SÜRÜYOR...

Pegasus Havayolları’nı da bünyesinde bulunduran Esas Holding’e ait İzmir Hava Yolları, filosundaki iki Airbus 320 tipi uçağı filosundan çıkardı.
  • İzair'e para yatırıldığında Pilotlar Vakfı başkanı Mustafa BAYDAR idi Yardımcısı Behçet KÖMÜRCÜ.İzair Yönetim Kurulu üyesi de Gürcan MANTI idi.Vakıf Genel Kurul Kararına rağmen zamanında hisseyi satıp çıkmadılar.Göz göre göre Ali SABANCI'ya peşkeş çektiler.Karşılığında da herhalde kuru bir teşekkürle yetinmemişlerdir.Bir Milyon USD az para değil.AYNI ADAM TALPA BAŞKANI OLDU.Bilinçli toplumun eseri.
  • thyde kendi takimindan olmayanlara hic sans tanimadi,o zamanki yonetimlerin zaafi yuzunden hep avrupanin gozde sehirlerinde sozde mudurluk yapti,thy ye ne kattiki,iz aire ne katsin,parsayi topladi artik,onu ilgilendirmez,hicbirsey artik
  • çok haklısın kardeş menfaatin kişisel ve maddi olmadığı konusunda.ancak bir topluluk bu kadar mükemmel bir biçimde peşkeş çekilebilir.haa bir de bu para buraya yatırılırken bu paranın sahiplerine niye sormadılar niye onların yazılı onayını almadan bu şirkete BAĞIŞLADILAR bunuda açıklasan?madem bu vatandaşların avukatısın bi zahmet açıklayıver de bizde öğrenelim.
  • Mantı kaptanım ve Behçet kaptanımla uğraşan, kişi niye ikide bir onlarla uğraşıyorsun?onlar üyelerinin aidatlarından kişisel tek kuruş çıkar elde etmemişlerdir.Ama bundan sonra çok dikkat bayağı bilgi edindik vakfın yeni başkanı hakkında arkadaşlara bunu anlatıp denetlemek gerekir..Herkeze iyi uçuşlar..
İşadamı Ali Sabancı’ya ait Esas Holding bünyesindeki İzair, iki uçağı filosundan çıkardı. Airbus 320 tipi TC-İZA kuyruk tescilli Foça adlı uçakla, TC-İZL kuyruk tescilli Çeşme adlı uçaklar filodan çıkarılarak kiralayıcı firmaya gönderildi.

Airbus 320 tipi uçakların filodan çıkmasıyla İzair filosunda üç adet Airbus 319 tipi uçak kaldı. İzair’in filosundaki Airbus tipi uçakları da kira süreleri bittikten sonra geri göndereceği ve Boeing tipi uçaklarla filoyu takviye edeceği belirtildi.

Bu arada Air Berlin Turkey adıyla Türk tescilli uçaklarla İzair’in uçuş noktalarına sefer düzenleyen Ali Sabancı’nın İzair’i İzmir yerine Antalya base olarak kullanacağı öne sürüldü. Şirketin bir süre önce Antalya merkezli görev yapacak kabin ekibi almak için ilan vermesi bu iddiaları doğrular nitelikteydi.

Bilindiği gibi bir süre önce İzair’in İZM olan çağrı kodu bütün uçuşlarda Pegasus’un PC kodu ile değiştirilmiş, bilet satış ofislerinden de İzair yazıları kaldırılmıştı.

©AirportHaber Özel
İZAIR’IN KAN KAYBI SÜRÜYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 6 yıl önce
İzair'e para yatırıldığında Pilotlar Vakfı başkanı Mustafa BAYDAR idi Yardımcısı Behçet KÖMÜRCÜ.İzair Yönetim Kurulu üyesi de Gürcan MANTI idi.Vakıf Genel Kurul Kararına rağmen zamanında hisseyi satıp çıkmadılar.Göz göre göre Ali SABANCI'ya peşkeş çektiler.Karşılığında da herhalde kuru bir teşekkürle yetinmemişlerdir.Bir Milyon USD az para değil.AYNI ADAM TALPA BAŞKANI OLDU.Bilinçli toplumun eseri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
thyde kendi takimindan olmayanlara hic sans tanimadi,o zamanki yonetimlerin zaafi yuzunden hep avrupanin gozde sehirlerinde sozde mudurluk yapti,thy ye ne kattiki,iz aire ne katsin,parsayi topladi artik,onu ilgilendirmez,hicbirsey artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
çok haklısın kardeş menfaatin kişisel ve maddi olmadığı konusunda.ancak bir topluluk bu kadar mükemmel bir biçimde peşkeş çekilebilir.haa bir de bu para buraya yatırılırken bu paranın sahiplerine niye sormadılar niye onların yazılı onayını almadan bu şirkete BAĞIŞLADILAR bunuda açıklasan?madem bu vatandaşların avukatısın bi zahmet açıklayıver de bizde öğrenelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Mantı kaptanım ve Behçet kaptanımla uğraşan, kişi niye ikide bir onlarla uğraşıyorsun?onlar üyelerinin aidatlarından kişisel tek kuruş çıkar elde etmemişlerdir.Ama bundan sonra çok dikkat bayağı bilgi edindik vakfın yeni başkanı hakkında arkadaşlara bunu anlatıp denetlemek gerekir..Herkeze iyi uçuşlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000