01 Haziran 2015, Pazartesi 11:41:39

İşte Havaş'ın yeni üniformaları

Türkiye’nin köklü yer hizmetleri şirketi Havaş, modernize edilen tasarımlarla oluşturulan yeni üniformalarıyla hizmetlerine devam ediyor.
  • memurlara cehennem sıcağında bile kışlık gömlek ve pantolon verildi . devam edin. bu kadar da kısılmaz ki. yazıklar olsun
  • Çelebi kıyafetlerinin aynısı yapılmış. Güzel kopya edilmiş :))
  • HERKES MAAŞLARDEN DERT YANMIŞ.ACABA YÖNETİMDEN OKUYAN DUYAN VARMIDIR BU YORUMLARI?BİRİLERİ DUYSA SESİMİZİ KEŞKE BU MAAŞLAR RESMEN SÖMÜRGE POLİTİKASI.İSTİFAYA ZORLAR BİR MAAŞ UYGULAMASI VAR.TABI MEMLEKETTE ONCA İŞSİZ VAR NEDE OLSA ARKADA BEKLEYEN VAR ELLERİ GÜÇLÜ BEGENMIYORSAN CIK DIYORLAR HAKLI OLARAK.SENDIKA LAZIM GREV LAZIM YOKSA BURALARA COK YORUM YAZARIZ HEPIMIZ.HAVAS INSAN KAYNAKLARI OKU BURAYIDA MAAŞLARA BI DUZEN GETIRIN.
  • Tamam kıyafetleriniz iyi denilebilecek kadar iyi gelgelelim Kıyafet gösterişi yapacağınıza insanların emeklerinin karşılığını vermeyi bilin Ortak şirket olarak geçen TGS ile aranızda uçurum var Kendine gel Havaş personeline sahip çıkkk !!

Türkiye’nin köklü yer hizmetleri şirketi Havaş, modernize edilen tasarımlarla oluşturulan yeni üniformalarıyla hizmetlerine devam ediyor.

Yer hizmetlerinde küresel bir marka haline gelen Havaş, çalışan konforunu artıracak şekilde modern bir tasarıma sahip yeni üniformalarıyla hizmet sunmaya başladı. Antrasit ve gri rengin hakim olduğu yeni üniformalarda yeşil tonları da destekleyici unsur olarak yer alıyor. Çağdaş çizgisiyle yolcu ve paydaşların da beğenisini toplayan tasarımlar, Havaş’ın Türkiye’deki toplam 26 istasyonunda eş zamanlı olarak kullanıma alındı.

Havaş Genel Müdür Vekili Kürşad Koçak, “Ana önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak. Müşteri memnuniyetininse çalışan mutluluğundan geçtiğine inanıyoruz. Bu nedenle iş güvenliği başta olmak üzere olumlu bir çalışma ortamı, çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimi için ciddi yatırım yapıyoruz. Yeni üniformalarımızı tasarlarken de, yaptığımız işin niteliğine uygun şekilde çalışanlarımıza en konforlu giysileri sunmayı ve aynı zamanda Havaş’ın dinamizm, profesyonellik gibi kurumsal değerlerini yansıtmayı hedefledik” dedi.

Türkiye’deki 26 havalimanının yanı sıra Almanya, Letonya ve Suudi Arabistan’da da yer alan 8 istasyonda önümüzdeki günlerde kullanılmaya başlanacak yeni üniformalar, çalışanlar tarafından görev alanlarına göre farklı seçeneklerde de tercih edilebiliyor. Yaz aylarında sıcak havanın etkili olduğu bölgelerdeki Havaş istasyonlarında, apronda görev yapan çalışanlar için yeni üniformalarda kapri pantolon kullanma imkanı da sunuluyor.

Başlıca faaliyet alanları yolcu ve bagaj işlemleri, ramp, uçak temizlik, yük kontrolü ve haberleşme, kargo, uçuş operasyon, ulaşım, temsil ve gözetim hizmetleri olan Havaş’ın, Mayıs 2015 itibariyle 3 bin 900 çalışanı bulunuyor.

İşte Havaş'ın yeni üniformaları

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

siri ~ 3 yıl önce
memurlara cehennem sıcağında bile kışlık gömlek ve pantolon verildi . devam edin. bu kadar da kısılmaz ki. yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Çelebi kıyafetlerinin aynısı yapılmış. Güzel kopya edilmiş :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVİŞT ~ 3 yıl önce
HERKES MAAŞLARDEN DERT YANMIŞ.ACABA YÖNETİMDEN OKUYAN DUYAN VARMIDIR BU YORUMLARI?BİRİLERİ DUYSA SESİMİZİ KEŞKE BU MAAŞLAR RESMEN SÖMÜRGE POLİTİKASI.İSTİFAYA ZORLAR BİR MAAŞ UYGULAMASI VAR.TABI MEMLEKETTE ONCA İŞSİZ VAR NEDE OLSA ARKADA BEKLEYEN VAR ELLERİ GÜÇLÜ BEGENMIYORSAN CIK DIYORLAR HAKLI OLARAK.SENDIKA LAZIM GREV LAZIM YOKSA BURALARA COK YORUM YAZARIZ HEPIMIZ.HAVAS INSAN KAYNAKLARI OKU BURAYIDA MAAŞLARA BI DUZEN GETIRIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tamam kıyafetleriniz iyi denilebilecek kadar iyi gelgelelim Kıyafet gösterişi yapacağınıza insanların emeklerinin karşılığını vermeyi bilin Ortak şirket olarak geçen TGS ile aranızda uçurum var Kendine gel Havaş personeline sahip çıkkk !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000