22 Haziran 2015, Pazartesi 10:32:07

Havaş'ta Kürşad Koçak asaleten atandı

Türkiye’nin köklü yer hizmetleri şirketi Havaş’ın, Ocak 2015’den itibaren Genel Müdür Vekili görevini yürüten Kürşad Koçak asaleten atandı.
  • şirketteki örgün öğretim fakülte mezunları nedense hiç önemsenmiyor. ortaokul, lise mezunları sürekli yükseliyor. şimdi kimse maval okumasın olur mu öyle şey diye. bir araştırın objektif bakın da görelim.
  • sen şaşırmış olma acaba nerden uyduruyorsun anlamadan dinlemeden kimin adamısın
  • Öncelikle bir is yerinde ben olmassam burasi olmaz DİE bir şey yoktur arkadaşlar ne olursa olsun ekmek yediğiniz kapiyi bu şekilde demolize etmek hoş bir davranis degildir. kayseri istasyonu için yapilan yorum bence etik bir davranis değildir .cunki kayseri de ikamet edip calisan biri nereye giderse gitsin asgari ücretle calişacagini ve dahaccok yorulucagini bilir ornek organize sanayi.arkadaslar amacim firmasavunmak yada yalakalik değil maaş ikramiye yemek parasi sgk gibi haklarimi var daha iyi şartlarda kayseride is imkani bulmak matematiksel hesaplara gore yuzde5 o yuzden şahsi fikrim işimize ekmegimize sahip cikip calismamiZ gerekir bence.yaz sezonunda evet hak veriyorum herkes yoruluyor ama kisinda oturulan zamanida düşünmek gerekiyor tekrar söylüyorum amacim birilerine yalakalik yada yaranmak değil sadece gordugumu dile getirmek istedim cunki bu tur yazilar yorumlar calisma ortamimizda gereksiz gerginlik ve dedi kodu yaratiyor bence kendi aramizda halldemiyecegimiz bisey yoktur .
  • ızmır ıstasyonu organızasyonu acıl gözden gecırılmelı en tepedekı adamların calısanların sorunlarıyla en ufak ılgılerı yok. ama lafa geldımı mangalda kul kalmaz, biz bir aileyiz derler. işler ıyı gıttıgı surece ıyı ama ufacık bı hatan olmasın. ınsanlara baskı yapıp hep susturulmuş. unutmayın personelın sadece ıs hayatı yok

Türkiye’nin köklü yer hizmetleri şirketi Havaş’ın, Ocak 2015’den itibaren Genel Müdür Vekili görevini yürüten Kürşad Koçak asaleten atandı.

Yer hizmetlerinde küresel bir marka haline gelen Havaş’ın üst yönetiminde görev değişikliği oldu. 2009 yılından bu yana Havaş İşletme Genel Müdür Yardımcılığını yürüten ve 28 Ocak 2015 tarihi itibariyle Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Kürşad Koçak asaleten atandı.

Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Kürşad Koçak, sektöre 1996 yılında adım attı. 1997 yılında Havaş’ta göreve başlayan Kürşad Koçak, Havaş’ın İstanbul, Dalaman, Trabzon ve Antalya istasyonlarında yönetici pozisyonlarında görev yaptı. Cyprus Airport Services’de Genel Müdür olarak da görev yapan Koçak, 2009 yılında Havaş İşletme Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. 28 Ocak 2015’den itibaren Havaş Genel Müdür Vekili olarak görevini sürdüren Kürşad Koçak, 16 Haziran 2015 tarihinde aynı göreve asaleten atandı. Koçak, İngilizce bilmektedir.
 

Havaş'ta Kürşad Koçak asaleten atandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

al sana ~ 3 yıl önce
şirketteki örgün öğretim fakülte mezunları nedense hiç önemsenmiyor. ortaokul, lise mezunları sürekli yükseliyor. şimdi kimse maval okumasın olur mu öyle şey diye. bir araştırın objektif bakın da görelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerek var a ~ 3 yıl önce
sen şaşırmış olma acaba nerden uyduruyorsun anlamadan dinlemeden kimin adamısın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
matador38 ~ 3 yıl önce
Öncelikle bir is yerinde ben olmassam burasi olmaz DİE bir şey yoktur arkadaşlar ne olursa olsun ekmek yediğiniz kapiyi bu şekilde demolize etmek hoş bir davranis degildir. kayseri istasyonu için yapilan yorum bence etik bir davranis değildir .cunki kayseri de ikamet edip calisan biri nereye giderse gitsin asgari ücretle calişacagini ve dahaccok yorulucagini bilir ornek organize sanayi.arkadaslar amacim firmasavunmak yada yalakalik değil maaş ikramiye yemek parasi sgk gibi haklarimi var daha iyi şartlarda kayseride is imkani bulmak matematiksel hesaplara gore yuzde5 o yuzden şahsi fikrim işimize ekmegimize sahip cikip calismamiZ gerekir bence.yaz sezonunda evet hak veriyorum herkes yoruluyor ama kisinda oturulan zamanida düşünmek gerekiyor tekrar söylüyorum amacim birilerine yalakalik yada yaranmak değil sadece gordugumu dile getirmek istedim cunki bu tur yazilar yorumlar calisma ortamimizda gereksiz gerginlik ve dedi kodu yaratiyor bence kendi aramizda halldemiyecegimiz bisey yoktur .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
matador' a ~ 3 yıl önce
Abi 10 numara 5 yıldız.Bu kadar net yazmışsın anlayana.
ne gerek var ısme ~ 3 yıl önce
ızmır ıstasyonu organızasyonu acıl gözden gecırılmelı en tepedekı adamların calısanların sorunlarıyla en ufak ılgılerı yok. ama lafa geldımı mangalda kul kalmaz, biz bir aileyiz derler. işler ıyı gıttıgı surece ıyı ama ufacık bı hatan olmasın. ınsanlara baskı yapıp hep susturulmuş. unutmayın personelın sadece ıs hayatı yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerek var ~ 3 yıl önce
şaşırmışsınnnnnnn....
anti-çakmahormonlu ~ 3 yıl önce
Onun bir kabahati yokki onları oralara getirenlere sormalı????
şişt hormonlu ~ 3 yıl önce
Senin derdin kiminle acaba? Seni havaş' a almadılar diye mi bu kadar kapris :)
anti-çakmahormonlu ~ 3 yıl önce
Rumuz: şişt hormonlu, yazdıklarımı takip ediyorsun, teşekkür ederim. Germe kendini:)))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000