01 Nisan 2016, Cuma 12:20:04

Havaş'ın bu aracı şaşırttı

Yer Hizmetleri şirketi Havaş, bir aracını retro renklerine boyadı.
  • Havaşta durum sakat. Eskiden hep çelebiye yorumlar gelirdi şimdi de Havaşa. Birileri birşeyler yapmalı sanki
  • Havaş AYT ve ADB ye verin bu aracı. Yönetim de retro zaten
  • Eline sağlık Ömer Usta.
  • Şaşkınlıktan yarım gün yazamadım kusura bakmayın. Bu Havaş'ın yöneticilerine lafımızı zaten zamanında söyledik, sonuç alamadık. Şimdi lafım Tav yönetimine ; yazıktır günahtır, yılların şirketi.. Prim sistemine geçin yada çalışanla çalışmayanı ayırın bir şekilde kardeşim. Ha yapmazsan önemsemezsen ne olur; imaj yerlerde. Torpilin önüne geç, hizmette kusuru minimuma indirin. Daha çok kazanın bilader. Yine siz kazanın. Demiyorum ki maaşa zam vs. Yeter artık şu çalışan ile çalışmayanı ayırın artık! Size para kazandıran personeli diğer torpillilerden ayırın. Başka birşey istemiyoruz. Prim sistemini Havaş için değerlendirmenizi temenni ediyorum. Karınıza kar katmaz Allah benim belamı versin. Bir el atın be kardeşim. Kim haftalik kaç saat çalışıyor, kim gece çalışıyor.. Bir sisteme geçin artık! Herkes aynı parayı alıyor ama birileri kayırılıyor.. Bu yaz da böyle geçmeyecek. Geçen sene gibi olursa büyük sorunumuz var. Haberiniz olsun!

Yer Hizmetleri şirketi Havaş, Atatürk Havalimanı'ndaki bir aracını retro renklerine boyadı.

90'lı yıllardaki apron araçlarında kullandığı eski boya tipini bir push back aracına yeniden uygulayan Havaş, aracın yeni halini de Facebook hesabından paylaştı.

Havaş'ın retro boyamalı Push Bach aracı operasyonlarda kullanılmaya başlandı.Havaş'ın bu aracı şaşırttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Havaş ~ 7 ay önce
Havaşta durum sakat. Eskiden hep çelebiye yorumlar gelirdi şimdi de Havaşa. Birileri birşeyler yapmalı sanki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYT ~ 7 ay önce
Havaş AYT ve ADB ye verin bu aracı. Yönetim de retro zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
! ~ 6 ay önce
sende de retro'luk bir durum var!!!
çok güzel olmuş ~ 7 ay önce
Eline sağlık Ömer Usta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilader ~ 7 ay önce
Şaşkınlıktan yarım gün yazamadım kusura bakmayın. Bu Havaş'ın yöneticilerine lafımızı zaten zamanında söyledik, sonuç alamadık. Şimdi lafım Tav yönetimine ; yazıktır günahtır, yılların şirketi.. Prim sistemine geçin yada çalışanla çalışmayanı ayırın bir şekilde kardeşim. Ha yapmazsan önemsemezsen ne olur; imaj yerlerde. Torpilin önüne geç, hizmette kusuru minimuma indirin. Daha çok kazanın bilader. Yine siz kazanın. Demiyorum ki maaşa zam vs. Yeter artık şu çalışan ile çalışmayanı ayırın artık! Size para kazandıran personeli diğer torpillilerden ayırın. Başka birşey istemiyoruz. Prim sistemini Havaş için değerlendirmenizi temenni ediyorum. Karınıza kar katmaz Allah benim belamı versin. Bir el atın be kardeşim. Kim haftalik kaç saat çalışıyor, kim gece çalışıyor.. Bir sisteme geçin artık! Herkes aynı parayı alıyor ama birileri kayırılıyor.. Bu yaz da böyle geçmeyecek. Geçen sene gibi olursa büyük sorunumuz var. Haberiniz olsun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000