19 Nisan 2016, Salı 14:37:29

Havaş Esenboğa'da kontak kapattı

Esenboğa Havalimanı – AŞTİ hattındaki Havaş seferleri, aynı hatta faaliyet gösteren bir firmanın açtığı dava sonucu tedbir amaçlı geçici olarak durduruldu.
  • Havaş esb de birazcık yer hizmetlerinde çalışan işcinin kontuar memurunun hakkını versin 6 ayda bir seflere prim verecegine mesaiye kal para yok fazla calis para yok adam tutma,kendi adamlarını bir yere getirme masallah ,gercekten calisip isini yapip kendi hatalarini yuzlerine soyleyenlerden nefret ederler,binin son model arabalara doldurun onun bunun hakkiyla kesenizi nasil olsa hesap sorulacak bir gun
  • Belko air de otobüs bilet kesim elemanı yada bagaj elemanı olarak girebilirmiyim şartlar neler nereye başvurabilirm ankarada
  • Bir kandil günü diyorum ki ah alan öder bedelini. Yaktığınız canların bedelini farklı şekillerde ödeyeceksiniz Havaş Yönetimi, TGS'deki bazı şahsiyetler ve buna fırsat yaratan bazı TAV Yöneticileri. Allah'a havale ettik biz sizi. Düştüğünüzde hatırlarsınız belki yaptıklarınızıı da başka canlar yakmazsınız.
  • Belko kadar kaba pesoneli olan bi tasima sirketi olamaz. Dolmadan kalkmaz, ucagi kacirma riski bu firmada cok fazladir. Onceden uygun bi fiyatli alternatif olarak dusunulebilirken, gittikce fiyatlarini artirmis ve havas in gecici durdurulmasinini firsat bilerek havasla ayni fiyata gelmistir. Bu firma bu alanda tek firma olsun, o zaman fiyatlarini nasil ikiye katlayacak goreceksiniz.

Esenboğa Havalimanı – AŞTİ  hattındaki Havaş seferleri,  aynı hatta faaliyet gösteren bir firmanın açtığı dava sonucu tedbir amaçlı geçici olarak durduruldu.

Havaş'tan sürece ilişkin yapılan açıklama şöyle:

Türkiye’nin en büyük ve en köklü yer hizmetleri kuruluşu Havaş olarak, Ankara Esenboğa Havalimanı ile şehir merkezi arasında 32 yıllık süre boyunca sürdürdüğümüz yolcu taşımacılığı faaliyetimiz, Ankara Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME), 10 Temmuz 2014 tarih ve 31 sayılı kararı ile UKOME tarafından Havaş’a verilmiş bir izin bulunmadığı gerekçesi ile durdurulmuştu. Ancak, şirketimizce Ulaştırma Bakanlığı’ndan gerekli tüm izinlerin alınmış olması sebebiyle, Ankara 3. İdare Mahkemesi haklılığımızı tespit ederek 26 Mayıs 2015 tarihinde faaliyetlerimizi durduran UKOME kararını iptal etmişti. Bu gerekçeli kararla birlikte, Ankara yolcularımızın büyük ilgi, özveri ve desteğiyle, 10 Ağustos 2015 tarihinde Esenboğa Havalimanı – AŞTİ  hattında yeniden sunmaya başladığımız yolcu taşımacılığı hizmetimiz, havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu taşımacılığı faaliyeti bulunan diğer firma tarafından Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı aleyhine açılan iptal davası kapsamında Ankara Bölge İdare Mahkemesi tarafından verilen 16.03.2016 tarih ve 2016/1016 sayılı yürütmenin durdurulması kararına istinaden yeniden durdurulmuştur. Söz konusu yürütmenin durdurulması, davayı inceleyen idare mahkemesinin nihai karar vermesinden önce tedbir niteliğinde verilen geçici bir karar olup, yapılacak yargılama neticesinde faaliyetlerimize tekrar başlayacağımıza olan inancımız tamdır.

Havaş olarak, yolcu taşımacılığı faaliyetimizi hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde, yetkili makamlar kanalında tüm izin, lisans ve ruhsat belgeleri ile, ve yasal prosedürler çerçevesinde yürütmekteyiz. Bu doğrultuda, Ankara’daki yolcu taşımacılığı hizmetimizin, Havaş markasını tercih eden yolcularımız kanalında da bir mağduriyet oluşturacak biçimde durdurulmasından büyük üzüntü duyuyoruz. Hizmetlerimizi ivedilikle yeniden vatandaşlarımıza ulaştırabilmek amacıyla, yasal haklarımız çerçevesinde gerekli tüm hukuki süreçleri kararlılıkla sürdüreceğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Saygılarımızla,
Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş.

Havaş Esenboğa'da kontak kapattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Eski bir dost ~ 2 yıl önce
Havaş esb de birazcık yer hizmetlerinde çalışan işcinin kontuar memurunun hakkını versin 6 ayda bir seflere prim verecegine mesaiye kal para yok fazla calis para yok adam tutma,kendi adamlarını bir yere getirme masallah ,gercekten calisip isini yapip kendi hatalarini yuzlerine soyleyenlerden nefret ederler,binin son model arabalara doldurun onun bunun hakkiyla kesenizi nasil olsa hesap sorulacak bir gun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özkam ~ 2 yıl önce
Belko air de otobüs bilet kesim elemanı yada bagaj elemanı olarak girebilirmiyim şartlar neler nereye başvurabilirm ankarada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Public ~ 2 yıl önce
Bir kandil günü diyorum ki ah alan öder bedelini. Yaktığınız canların bedelini farklı şekillerde ödeyeceksiniz Havaş Yönetimi, TGS'deki bazı şahsiyetler ve buna fırsat yaratan bazı TAV Yöneticileri. Allah'a havale ettik biz sizi. Düştüğünüzde hatırlarsınız belki yaptıklarınızıı da başka canlar yakmazsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sevda ~ 2 yıl önce
Belko kadar kaba pesoneli olan bi tasima sirketi olamaz. Dolmadan kalkmaz, ucagi kacirma riski bu firmada cok fazladir. Onceden uygun bi fiyatli alternatif olarak dusunulebilirken, gittikce fiyatlarini artirmis ve havas in gecici durdurulmasinini firsat bilerek havasla ayni fiyata gelmistir. Bu firma bu alanda tek firma olsun, o zaman fiyatlarini nasil ikiye katlayacak goreceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000