24 Ocak 2012, Salı 09:06:50

ÜZERİNİ ARATMAYAN SENATÖRE GÖZALTI!

Cumhuriyetçi başkan adayı Ron Paul'ün oğlu olan Senatör Rand Paul, havaalanında güvenlik güçlerinin üzerini aramasına izin vermeyince gözaltına alındı.
  • gerek yokki aranan olsun mafya babası olsun VİP hizmetlerinde istanbulda bir operasyon yapıldı duruldu her havalimanı ve meydanlarada oparesyon yapılması lazım babalarının oğlu gibi VİP den alıyorlar THY bu işte ön planda ve sonra VİP polisi dikkat etmeleri gerekiyor ekmek yediğiniz yere ihanet etmeyin beyler
  • Yer: Trabzon Havaalanı Tarih: Ekim 2011 Saat:06:00. İç Hatlar gidişin önünde bekliyorum. Resmi 53 Plakalı bir Audi yanaşıyor, iç hatlar gidişe, başkan ve sekreteri radyasyon almamak için cihazın yanından geçiyor. Başkan ve sekreteri aranmıyor.
  • Tabi ki bu tür insanları arayamazsın.Bence tamamen güvenliğin kişisel problemi.
  • Kim olursa olsun herkesin GÜVENLIK,TEN gecmesi lazim. Bazi insanlar kendilerini ejdehar göruyor.
Güvenlik güçlerinin üzerini aramasına izin vermediği için küçük bir odada kısa süreliğine gözaltına alındığını söyleyen Paul, daha sonra havaalanından uzaklaştırıldığını belirtti.

Paul, senatör olduğu için kimsenin ona özel muamele etmesini beklemediğini, ancak güvenlik güçlerinin herkese saygı göstermek zorunda olduğunu vurguladı.

Beyaz Saray sözcüsü Jay Carney, havayolları güvenlik görevlilerinin davranışının uygunsuz olduğunu belirtti.

Havayolları yetkilileri ise, Paul'ün gözaltına alındığı iddiasını reddetti ve Paul'un daha sonraki bir uçakla Washington'a uçtuğunu söyledi.

Öte yandan Paul'ün babası Ron Paul, oğlunun başına gelenleri "Amerika'yı Eski Haline Döndürme Planı"nı tanıtmak için bir fırsat olarak değerlendirdi.

Amerika'daki polis devletinin kontrolden çıktığını ileri süren Paul, ABD Ulaşım Güvenliği İdaresi'ni (TSA) güvenliği sağlamak yerine insanlara kaba davranmakla suçladı.
Paul, başkanlık seçimini kazanması halinde TSA'yı kapatmayı düşünüyor.

TSA, birkaç gün önce de Kennedy Havalimanı'nda iki yaşlı kadının giysilerinin altındaki tıbbi araçlarını inceleyen görevlilerin arama sırasında kuralları ihlal ettiğini kabul etmiş ve özür dilemişti.

New York Kennedy Havalimanı'ndaki güvenlik görevlileri, 85 yaşındaki Lenore Zimmerman ile 88 yaşındaki Ruth Sherman'ı soymuş ve yaşlı kadınların tıbbi sırt korsesi ile kolostomi torbasını incelemişti.
ÜZERİNİ ARATMAYAN SENATÖRE GÖZALTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
gerek yokki aranan olsun mafya babası olsun VİP hizmetlerinde istanbulda bir operasyon yapıldı duruldu her havalimanı ve meydanlarada oparesyon yapılması lazım babalarının oğlu gibi VİP den alıyorlar THY bu işte ön planda ve sonra VİP polisi dikkat etmeleri gerekiyor ekmek yediğiniz yere ihanet etmeyin beyler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yer: Trabzon Havaalanı Tarih: Ekim 2011 Saat:06:00. İç Hatlar gidişin önünde bekliyorum. Resmi 53 Plakalı bir Audi yanaşıyor, iç hatlar gidişe, başkan ve sekreteri radyasyon almamak için cihazın yanından geçiyor. Başkan ve sekreteri aranmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Tabi ki bu tür insanları arayamazsın.Bence tamamen güvenliğin kişisel problemi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kim olursa olsun herkesin GÜVENLIK,TEN gecmesi lazim. Bazi insanlar kendilerini ejdehar göruyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000