21 Eylül 2011, Çarşamba 16:14:27

TÜRBÜLANS YOLCULARI HAŞLADI

Air Canada'ya ait uçak türbülansa girdi. İkram dağıtımında bulunan iki kabin memuru ve dört yolcu yaralandı.
  • çok doğru söylüyorsun bu uzun bardakları. şirketlere öneri olarak göndersene kesin seninle dalga geçmek için geri dönerler. çay dediğin full olacaksa onu otur evinde cafe de kahvede iç. inşallah full çay içerken uçak hafif sallanır da anlarsın.
  • çay ve kahveyi az koyuyorsunuz madem o zaman daha uzun bardak kullansanıza. yoksa bir yudumluk birşey dağıtmak için o kadar uğraşmanın anlamı yok. sonrada"bizim havayolunda ikram var" diye hava atarsınız.
  • Anlamazlaaar.....
  • Çay dediğin full olmalı.Ee tabi her işin riski var:)
Air Canada'ya ait B777-200 tipi yolcu uçağı Vancouver-Sidney seferini yaptığı sırada türbülansa girdi. Yaşanan türbülans nedeniyle ikram servisine çıkan iki kabin memuru ve dört yolcu sıcak suyla yanarak ciddi şekilde yaralandı.

269 yolcunun bulunduğu uçakta diğer yolculardan yaralanan bulunmazken, uçak Sidney Havaalanı'na iniş yaptıktan sonra yaralılar hastaneye kaldırıldı.
TÜRBÜLANS YOLCULARI HAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 7 yıl önce
çok doğru söylüyorsun bu uzun bardakları. şirketlere öneri olarak göndersene kesin seninle dalga geçmek için geri dönerler. çay dediğin full olacaksa onu otur evinde cafe de kahvede iç. inşallah full çay içerken uçak hafif sallanır da anlarsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çay ve kahveyi az koyuyorsunuz madem o zaman daha uzun bardak kullansanıza. yoksa bir yudumluk birşey dağıtmak için o kadar uğraşmanın anlamı yok. sonrada"bizim havayolunda ikram var" diye hava atarsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Anlamazlaaar.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Çay dediğin full olmalı.Ee tabi her işin riski var:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000