18 Eylül 2017, Pazartesi 10:33:51

TGS Kadir bebek için harekete geçti

Türk Hava Yolları'na yer hizmeti veren Turkish Ground Services, şirket çalışanlarından Hila Karamercimek'in oğlu Kadir bebek için yardım kampanyası düzenliyor.
  • Koskoca Türk Hava Yolları bir yardım edin bebişe en azından aile toplanan yardımları ileride çocugun geleceği için harcasın
  • ya bu arkadaşımız sigortalı olarak çalışmıyormu ? sgk ya prim öderken iyide hastalık olunca SGK " ben karışmam halktan parayı toplayın " mı diyor. Devlet sigorta çalışanını nın neresinde allah aşkına?
  • arkadaşlar kime başvuru yapacağız. yardım etmek istiyoruz.
  • Kabin olarak bizde hazırız, hesap Nr lütfen.

Türk Hava Yolları'na yer hizmeti veren Turkish Ground Services, Bagaj Hizmetleri Koordinasyon Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev yapan Hilal Karamercimek’in 3,5 aylık oğlu Kadir bebek için sosyal paylaşım sitelerinde yardım kampanyası başlattı. Kalbi delik olan Kadir bebeğin nefes alma sorunu olduğu için bir an önce açık kalp ameliyat edilmesi gerekiyor.

Ameliyat ve ameliyat sonrası tedavi için önemli bir miktarda paraya ihtiyacı olan Kadir bebeğin ailesine destek amacıyla TGS çalışanları “Kadir Bebek TGS ailesi’nden yardım bekliyor” hashtagı ile yardım kampanyası başlattı.

 

TGS Kadir bebek için harekete geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Tk ~ 10 ay önce
Koskoca Türk Hava Yolları bir yardım edin bebişe en azından aile toplanan yardımları ileride çocugun geleceği için harcasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
devlet ? ~ 10 ay önce
ya bu arkadaşımız sigortalı olarak çalışmıyormu ? sgk ya prim öderken iyide hastalık olunca SGK " ben karışmam halktan parayı toplayın " mı diyor. Devlet sigorta çalışanını nın neresinde allah aşkına?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isimsiz ~ 10 ay önce
arkadaşlar kime başvuru yapacağız. yardım etmek istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 10 ay önce
Kabin olarak bizde hazırız, hesap Nr lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000