05 Eylül 2016, Pazartesi 10:34:49

Sunexpress'e THY'den atama

SunExpress Almanya’nın yeni Genel Müdür Yardımcısı Rafet Alper Özen oldu.
  • arkadaslar her insanin kendine göre karsisindakini elestirmeye hakki vardir ama terbiyesini seviyesinde tutmakla beraber. Simdi Ben bir Türk kökenli Lufthansa elemani olarak, Rafet Alper Beye hos geldin diyor ve bu degerli üst mevki görevinde basarilar diliyorum. Insallah THY ve LH ortakligi devam eder ve SunExpress daha da güclenecek. Söyle pazari incelersek maalesef cogu ucak sirketleri batmakta, ama bizim sirketler sükürler olsunki yükselmekte.. ve insaallah THY veya LH veya da SunExpress ortak kurulusumuz olsun gelecegin sirketleri yükselsin büyüsün.. Bizim vatanimiza, gelecegimize, cocuklarimiza lazim..
  • Kendilerinin nemalandiklari yetmiyor.Simdi de etrafindakileri nemalandiriyorlar.Bu OLMAMISTIR......
  • Birçok kaliteli adam var ama bir yerlere gelen yine bizler olacağız. Bunu kabul edeceksiniz, etmeyi öğreneceksiniz. Hala neyin eleştirisindesiniz?! Kartalmış, 2003-2008 arası ne yapmış, Olmuştur'un kankasıymış... Bırakın bunları, şu ana bakın. İlla bakacaksınız birşeylere geçmişte bizim yaşadıklarımıza bakın ve diyetimizi vermeyip gaddarlaşan kendinize bakın...
  • Alman'lar stratejik hedeflerine ilerliyorlar , tüm istediklerini alıyorlar , istedikleri her şeyi Alman'laştırıyorlar , teslim alıyorlar , ilerliyorlar ,yakında şirketin anahtarını da alacaklar. Biz ne yapıyoruz !!

SunExpress Almanya’nın yeni Genel Müdür Yardımcısı Rafet Alper Özen oldu.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in üst yönetim kadrosunda yeni atama gerçekleşti. Uzun yıllar Türk Hava Yolları’nda farklı bölgelerde görev yapan Rafet Alper Özen, SunExpress’in 2010 yılında kurduğu SunExpress Almanya’ya Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Rafet Alper Özen Kimdir?

2003'te Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nü bitirdikten sonra profesyonel çalışma hayatına atılan Özen,  2008'de Türk Hava Yolları'nda  Satış ve Pazarlama  bölümünde çalışmaya başlamıştır.

Özen, Türk Hava Yolları’nda sırası ile İstanbul, Birleşik Krallık, Maldivler ve Dubai’de yöneticilik görevinde bulunduktan sonra 2014-2015 yılları arasında Afrika Satış Başkanlığı yapmıştır.

Özen, son olarak 2015 yılından bu yana Türk Hava Yolları Güney Avrupa Satış Başkanlığı görevi ile Yunanistan, Malta, İtalya, Fransa, İspanya ve Portekiz'de toplam 27 uçuş noktasının sorumluluğunu yürütmüştür. 1980'de İstanbul'da doğan Özen, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sunexpress'e THY'den atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (81)

LH'dan ~ 1 yıl önce
arkadaslar her insanin kendine göre karsisindakini elestirmeye hakki vardir ama terbiyesini seviyesinde tutmakla beraber. Simdi Ben bir Türk kökenli Lufthansa elemani olarak, Rafet Alper Beye hos geldin diyor ve bu degerli üst mevki görevinde basarilar diliyorum. Insallah THY ve LH ortakligi devam eder ve SunExpress daha da güclenecek. Söyle pazari incelersek maalesef cogu ucak sirketleri batmakta, ama bizim sirketler sükürler olsunki yükselmekte.. ve insaallah THY veya LH veya da SunExpress ortak kurulusumuz olsun gelecegin sirketleri yükselsin büyüsün.. Bizim vatanimiza, gelecegimize, cocuklarimiza lazim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NEMA ~ 2 yıl önce
Kendilerinin nemalandiklari yetmiyor.Simdi de etrafindakileri nemalandiriyorlar.Bu OLMAMISTIR......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hazmedeceksiniz, hazmetmeyi öğreneceksiniz... ~ 2 yıl önce
Birçok kaliteli adam var ama bir yerlere gelen yine bizler olacağız. Bunu kabul edeceksiniz, etmeyi öğreneceksiniz. Hala neyin eleştirisindesiniz?! Kartalmış, 2003-2008 arası ne yapmış, Olmuştur'un kankasıymış... Bırakın bunları, şu ana bakın. İlla bakacaksınız birşeylere geçmişte bizim yaşadıklarımıza bakın ve diyetimizi vermeyip gaddarlaşan kendinize bakın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hadi be ~ 2 yıl önce
konusma bence onur yoksunu mahlukat
Alman Hedefi ~ 2 yıl önce
Alman'lar stratejik hedeflerine ilerliyorlar , tüm istediklerini alıyorlar , istedikleri her şeyi Alman'laştırıyorlar , teslim alıyorlar , ilerliyorlar ,yakında şirketin anahtarını da alacaklar. Biz ne yapıyoruz !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eyvallah ~ 2 yıl önce
yapacak birsey olmadigi icin sapkamizi alim gidiyoruz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000