17 Kasım 2017, Cuma 16:35:22

Sunexpress kaptanı göklere veda etti

1992 yılında SunExpress ile başladığı sivil havacılığa adım atan Hüseyin Beşikkaya Kaptan emekli oldu.
  • Sunexpress 25. Yil emeklilik hediyesi : Ustunde isim yazili tukenmez kalem.
  • Yolcu ucagi Pilotlari iniste hep alkislanir. BU alkis sadece inis icin degildir. Yaptiklari isin ne kadar zor ve Mesakkatli oldugu bilindigi icin hem Saygi amacli hem Kaptana duyulan sevginin bir göstergesidir. Burada ayari bozuk yorum Yapanlar, 40 senedir yolcu olarak Ucuyorum. Pilotlarimiz Aslan gibi masallah..
  • Sizi tebrik ediyorum. Hayırlı emeklilik diliyorum. Darısı benim ve tüm havacılık meslektaşlarıma, kazasız belasız emeklilik diliyorum.
  • her meslekten emekli olunur.reklama gerek olmamali.işini yapmış,bu işten para kazanmış.emeklilik hayatı huzurlu ve saglikli geçsin.

1992 yılında SunExpress ile başladığı sivil havacılığa adım atan Hüseyin Beşikkaya Kaptan emekli oldu.

Son uçuşu olan Antalya - İstanbul - Antalya uçuşunu tamamlayan Hüseyin Kaptan için SunExpress plazada bir veda töreni düzenlendi, pasta kesilerek kendisine teşekkür plaketi verildi.

Havacılık hayatına Hava Harp Okulu’nda başlayan Hüseyin Kaptan, 1976 yılında mezun olmasının ardından çeşitli muharip jet filolarında 15 yıl boyunca 2500 saate yakın uçuş yaptı. Hava Kuvvetleri’nden ayrıldıktan sonra 1992 yılında SunExpress’te uçmaya başladı. Hüseyin Kaptan 41 yıllık havacılık hayatı boyunca toplam 23 bin uçuş saati tamamladı.  

Hüseyin Kaptan veda töreninde “41 yıl süren havacılık yaşantımda toplam 23.000 uçuş saati, güzel hatıralar ve güzel insanlar biriktirdikten sonra huzurla gökyüzüne veda ediyorum” dedi.

Sunexpress kaptanı göklere veda etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (55)

Sxs ~ 8 ay önce
Sunexpress 25. Yil emeklilik hediyesi : Ustunde isim yazili tukenmez kalem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayıp ~ 8 ay önce
10-15-20-25.yıl icin verdikleri zarfın icini adam gibi okursanız bu ayıbı yapmazsınız.
Alkis.. ~ 8 ay önce
Yolcu ucagi Pilotlari iniste hep alkislanir. BU alkis sadece inis icin degildir. Yaptiklari isin ne kadar zor ve Mesakkatli oldugu bilindigi icin hem Saygi amacli hem Kaptana duyulan sevginin bir göstergesidir. Burada ayari bozuk yorum Yapanlar, 40 senedir yolcu olarak Ucuyorum. Pilotlarimiz Aslan gibi masallah..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 8 ay önce
Sizi tebrik ediyorum. Hayırlı emeklilik diliyorum. Darısı benim ve tüm havacılık meslektaşlarıma, kazasız belasız emeklilik diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GL ~ 8 ay önce
her meslekten emekli olunur.reklama gerek olmamali.işini yapmış,bu işten para kazanmış.emeklilik hayatı huzurlu ve saglikli geçsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000