15 Ekim 2015, Perşembe 17:57:27

Sani Şener'den müjde: "Gazipaşa'da pist uzatması bitti"

TAV Havalimanları’nın İcra Kurulu Başkanı Sani Şener bugün Facebook hesabından paylaştığı bir fotoğrafta Alanya Gazipaşa Havalimanı’nın pist uzatmasının bittiğini ve bir uçağın karayolu üzerinden geçtiğini yazdı. Türkiye’de bir ilk olan altından karayolu geçen viyadüğün hemen üstünden inen uçağın görüntüsü ilgiyle karşılandı ve çok sayıda kişi tarafından paylaşılıp beğenildi. Sani Şener Facebook hesabında şöyle dedi “Alanya-Gazipaşa Havalimanında pist uzatması bitti..ilk uçak Altından karayolu geçen viyadük piste teker koydu..Hayırlı olsun..”
  • Kuzey amerikada net örnekleri vardir ayrica asya da var gayet normal bir proje neden olmasin..ki başarmişlar antalya da gazipaşada..hayirli olsun.gazipaşa havalimanida antalyadaki havaalani kadar çok uçak iner...
  • Gazipaşa'mıza yatırımlarınızdan dolayı çok teşekkürler.
  • geçiti değil geçidi
  • Turkiyedeki ilk olarak Eskisehir Anadolu universitesinin pistidir. 2. Gazipasa airporthaber biraz arastiralim
TAV Havalimanları’nın İcra Kurulu Başkanı Sani Şener bugün Facebook hesabından paylaştığı bir fotoğrafta Alanya Gazipaşa Havalimanı’nın pist uzatmasının bittiğini ve bir uçağın karayolu üzerinden geçtiğini yazdı.

Türkiye’de bir ilk olan altından karayolu geçen viyadüğün hemen üstünden inen uçağın görüntüsü ilgiyle karşılandı ve çok sayıda kişi tarafından paylaşılıp beğenildi.
 
Sani Şener Facebook hesabında şöyle dedi “Alanya-Gazipaşa Havalimanında pist uzatması bitti..ilk uçak Altından karayolu geçen viyadük piste teker koydu..Hayırlı olsun..”

Sani Şener'den müjde: "Gazipaşa'da pist uzatması bitti"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

camaroth ~ 3 yıl önce
Kuzey amerikada net örnekleri vardir ayrica asya da var gayet normal bir proje neden olmasin..ki başarmişlar antalya da gazipaşada..hayirli olsun.gazipaşa havalimanida antalyadaki havaalani kadar çok uçak iner...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gazipaşa ~ 3 yıl önce
Gazipaşa'mıza yatırımlarınızdan dolayı çok teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sert sessiz ~ 3 yıl önce
geçiti değil geçidi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SESİZ ~ 3 yıl önce
orada uçağın geçtiğini yazmızz geçit diye birseşden bahsetmiyor !!!
İlk degil ki ~ 3 yıl önce
Turkiyedeki ilk olarak Eskisehir Anadolu universitesinin pistidir. 2. Gazipasa airporthaber biraz arastiralim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000