16 Nisan 2012, Pazartesi 18:39:08

SAGA'DA YÜZLER GÜLMEYE BAŞLADI

Saga Havayolları'nda yüzler gülmeye başladı. Geçtiğimiz hafta hisselerini satan Saga Havayolları'nın bugün şirkette çalışanlarına bir aylık maaş ödemesi yaptığı öğrenildi.
  • eski bir saga çalışanı olarak şunu diyebilirim ki bütün çalışanlarını madur etti,2-3 ay maaşını alamayan personel maaşını isteyince şirketten kovan yönetim ;git sana para falan yok nereye başvurursan vur,git mahkemeye ver deyipte şirketten güvenlikle personelini kovan yönetiçiler var orada..kapatanlar fazla maaş alıyorlar birikimlerinden harcasınlar---böyle bir yönetim var sagada,hala iş başındalar...bu yüzden kimse saga yönetimini savunmasın...bizler afganistana uçuş yaparken kendileri şirketin paralarını çukka yapıyorlardı...hala mahkememiz devam ediyor...sevindim kendine ortak bulmasına...hakettiğim tüm alacaklarımı söke söke alıcam sagadan....
  • Arkadaşlar; sizlerin çoluk çocuğunuz yok mu? Sevgi bir yere kadar ama sizleri düşünmeyen, maaşınızı dahi vermeyen bir şirkette niye kalırsınız ki? Üstelik bu kadar iş imkanı varken!!!
  • Bir TV programı vardı..." BU BÖYLE GİTMEZ " isimli...hatırlayan var mı ? Ah var ahhhh
  • Ne yani bir aylık maaş verildi diye personel duacı mı olacak ? Verilmeyenler ya da bundan sonrası ne olacak ? Sadece SAGA için değil tüm havacılık camiası için soruyorum. Allah tüm havacılara yardım etsin,güç kuvvet ve sabır versin.
Geçtiğimiz hafta hisselerinin bir bölümünü satan Saga Havayolları'nın yeni ortağı, şirkete mutluluk getirdi.

Aylardır maaşlarını alamayan personellerin bugün 1 aylık maaşlarını aldıkları, önümüzdeki günlerde geciken diğer maaşlarını da alacakları belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde Türk ortağı ile anlaşan Saga Havayolları'nın filosunda hala iki uçağı bulunuyor.

©AirportHaber.com
SAGA'DA YÜZLER GÜLMEYE BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 6 yıl önce
eski bir saga çalışanı olarak şunu diyebilirim ki bütün çalışanlarını madur etti,2-3 ay maaşını alamayan personel maaşını isteyince şirketten kovan yönetim ;git sana para falan yok nereye başvurursan vur,git mahkemeye ver deyipte şirketten güvenlikle personelini kovan yönetiçiler var orada..kapatanlar fazla maaş alıyorlar birikimlerinden harcasınlar---böyle bir yönetim var sagada,hala iş başındalar...bu yüzden kimse saga yönetimini savunmasın...bizler afganistana uçuş yaparken kendileri şirketin paralarını çukka yapıyorlardı...hala mahkememiz devam ediyor...sevindim kendine ortak bulmasına...hakettiğim tüm alacaklarımı söke söke alıcam sagadan....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşlar; sizlerin çoluk çocuğunuz yok mu? Sevgi bir yere kadar ama sizleri düşünmeyen, maaşınızı dahi vermeyen bir şirkette niye kalırsınız ki? Üstelik bu kadar iş imkanı varken!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bir TV programı vardı..." BU BÖYLE GİTMEZ " isimli...hatırlayan var mı ? Ah var ahhhh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ne yani bir aylık maaş verildi diye personel duacı mı olacak ? Verilmeyenler ya da bundan sonrası ne olacak ? Sadece SAGA için değil tüm havacılık camiası için soruyorum. Allah tüm havacılara yardım etsin,güç kuvvet ve sabır versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000