29 Temmuz 2017, Cumartesi 00:00:53

Pegasus uçağının bagaj kapağı arızalandı: teknisyen bekleniyor

Pegasus Havayolları'nın Elazığ-İstanbul seferini gerçekleştirecek uçağının bagaj kapağında arıza meydana geldi. Yolcular bir buçuk saattir uçakta bekletiliyor.
  • Bagaj değildir arka ambar kapağıdır o ARKA AMBAR
  • En bu haberden overhead bin kapagi arizalanmis anliyorum.Kargo kapisi yorumu nereden cikti?Kapagi kilitli sekilde kapatarak ucagi sefere vermek icin teknisyen beklenmis sanirim
  • O teknisyen arkadaşı tebrik ediyorum..
  • Arızaların olması çok doğaldır. Burada iğneleyici bir haber yapmanın amacı nedir, onu anlayamadık. Bagaj kapağı açık gidecek hali yok herhalde.

Pegasus Havayolları'nın Elazığ-İstanbul seferini gerçekleştirecek uçağının bagaj kapağında arıza meydana geldi. 

PC2533 sefer sayısı ile Elazığ Havalimanı'ndan saat 22.25'de Sabiha Gökçen Havalimanı'na gitmek üzere kalkış hazırlığı yapan Pegasus uçağında arıza yaşandı. 

TC-AAR kuyruk tescilli Boeing B737-800 tipi uçağın bagaj kapağında yaşanan arıza nedeniyle yolcular bir saat 40 dakikadır uçak içerisinde bekletiliyor. Şehir merkezinden bweklenen teknisyenin beklendiği belirtilirken uçak içinde bekletilen yolculara su ikram ediliyor.

Pegasus uçağının bagaj kapağı arızalandı: teknisyen bekleniyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

TGS ~ 1 yıl önce
Bagaj değildir arka ambar kapağıdır o ARKA AMBAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aviator ~ 1 yıl önce
En bu haberden overhead bin kapagi arizalanmis anliyorum.Kargo kapisi yorumu nereden cikti?Kapagi kilitli sekilde kapatarak ucagi sefere vermek icin teknisyen beklenmis sanirim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gökhan ~ 1 yıl önce
O teknisyen arkadaşı tebrik ediyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tuğrul Karataş ~ 1 yıl önce
Arızaların olması çok doğaldır. Burada iğneleyici bir haber yapmanın amacı nedir, onu anlayamadık. Bagaj kapağı açık gidecek hali yok herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000