19 Mart 2015, Perşembe 09:36:43

ONUR AIR FİLOSUNA YENİ A320

Yurtdışında yeni hatlar açan Onur Havayolları, filosuna bir adet Airbus 320 uçağı ile takviye yaptı.
  • cankut baba bizi çin e uçur
  • Arkadaşlar burda Onur Air'i ve onu bunu eleştiriyorsunuz ama bence burda bir başarı örneği var kimse geçmişini veya kendi kişisel durumlardan dolayi olumsuz yorumlar yapmasın. Çünkü sizde biliyorsunuz ki 12 aylik wetlease ve iki ucak vermek havacılık sektöründe ticari olarak büyük bir başarı örneğidir. Aşağıda ki yorumlarda bahsedilen Broker'in ismi gizli tutulmus ama kendi sektörüm adına ben o kişiyi tebrik ediyorum.
  • siz uyuyun "koyunlar".adamlar haziranda BOMBA yı patlatacak.onurun iş hacmine sizin "hayalleriniz" bile yetmez.
  • Her şeyi de biliyorsunuz.... LZ-FBC ve LZ-FBD Bulgaristan Havayollarından wetlease (kaptanlar ve sadece kabin amirleri olmak üzere gelmişlerdir,ekipler ise AYT base içerisinden 24 tane kabin memuru 1 olarak seçilmiştir) olarak gelmiştir. Hali hazırda uçuşları da başlamıştır.. Biraz susun da işimizi yapalım...

Yurtdışında yeni hatlar açan Onur Havayolları, filosuna bir adet Airbus 320 uçağı ile takviye yaptı.

Son olarak Air Bulgaria filosunda uçan LZ-FBD kuyruk tescilli Airbus 320-200 tipi uçak Onur Havayolları tarafından kiralandı.

180 koltuk kapasiteli uçak Onur Havayolları renklerine boyandı. Artan uçuş trafiğini göz önünde bulundurarak filosuna takviye yapan Onur Air, 2013 yılı sonunda eski model Airbus 321 ve 320 tipi üç uçağını filodan çıkarmıştı.

Onur Air filosunda halen 22 uçak ve 5027 koltuk kapasitesi bulunuyor.


 

ONUR AIR FİLOSUNA YENİ A320

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

birisi ~ 3 yıl önce
cankut baba bizi çin e uçur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BaşarıÖrneği ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar burda Onur Air'i ve onu bunu eleştiriyorsunuz ama bence burda bir başarı örneği var kimse geçmişini veya kendi kişisel durumlardan dolayi olumsuz yorumlar yapmasın. Çünkü sizde biliyorsunuz ki 12 aylik wetlease ve iki ucak vermek havacılık sektöründe ticari olarak büyük bir başarı örneğidir. Aşağıda ki yorumlarda bahsedilen Broker'in ismi gizli tutulmus ama kendi sektörüm adına ben o kişiyi tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 3 yıl önce
siz uyuyun "koyunlar".adamlar haziranda BOMBA yı patlatacak.onurun iş hacmine sizin "hayalleriniz" bile yetmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik ~ 3 yıl önce
Her şeyi de biliyorsunuz.... LZ-FBC ve LZ-FBD Bulgaristan Havayollarından wetlease (kaptanlar ve sadece kabin amirleri olmak üzere gelmişlerdir,ekipler ise AYT base içerisinden 24 tane kabin memuru 1 olarak seçilmiştir) olarak gelmiştir. Hali hazırda uçuşları da başlamıştır.. Biraz susun da işimizi yapalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000