14 Ocak 2018, Pazar 09:13:47

Kaza yeri ve uçak havadan böyle görüntülendi

Pegasus Havayolları'nın dün akşam Ankara-Trabzon seferini yapan uçağının Trabzon Havalimanı'na inişi sırasında pistten çıkmasının ardından uçak ve kaza yeri günün ağarması ile havadan görüntülendi.
  • Hicbir bilgi sahibi olmayip da her konuda fikir sahibi ne cok insan var memlekette. Vicdan yoksunu insanlar size sesleniyorum. Oncelikle butun kaptalarimizin son derece profesyonel oldugunu,butun kabin ekibinin de yogun egitimlerden gecipsg oraya geldigini belirtmek isterim. 7yildir neredeyse her ay 80-90 saat ucus yapiyorum. Ve 7 yildir her evden ciktigimda bu gun de insallah sag saglim evime donebilirim diye dua ediyorum. Siz bilir misiniz bu duygunun ne demek oldugunu. Bu kazayi yasayan kabin ekibinin nasil bir korku yasadigini, ayni zamanda da kendini degil once yolcunun guvenligini dusunup herkesi tahliye etmeden o ucaktan inmemesi ne demek bilir misiniz? Kaptanlarimizin ve kabin ekibinin elinden gelen butun cabayi sarf ettiginden yuzde yuz eminim. O yuzden onlarin da birer INSAN oldugunu unutmadan Insanliga yakisir yorumlar atiniz!
  • Havacilik var oldugu surece bu tur kazalar Dunyanin baska bir yerindede olacaktir.. Gecmis olsun...
  • allah korudu. gecmis olsun
  • Çok geçmiş olsun,durum daha kötü olabilirdi önemli olan kimseye birşey olmaması.

Pegasus Havayolları'nın dün akşam Ankara-Trabzon seferini yapan uçağının Trabzon Havalimanı'na inişi sırasında pistten çıkmasının ardından uçak ve kaza yeri günün ağarması ile havadan görüntülendi.

Pegasus Hava Yolları’na ait PC8622 nolu Boeing 737-800 tipi TC-CPF tescilli Ankara-Trabzon uçağı dün akşam Trabzon Havalimanı’na iniş yaptığı sırada pistten çıkmıştı. Uçaktaki 162 yolcu, 2 pilot ve 4 kabin görevlisi uçaktan tahliye edilirken, olayda herhangi bir can kaybı veya yaralanma yaşanmamıştı. Uçağın pistten çıktığı alan ve uçak ise sabahın ilk ışıklarıyla drone ile görüntülendi.

Uçağın durduğu nokta adeta bir mucize yaşandığını ve facianın eşiğiden dönüldüğünü gözler önüne seriyor.

Öte yandan bölgeye Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne ait taş kamyonları ile çakıl taşı getirilerek çamurlu sahaya çakıl serildiği de gözlendi.

İşte o görüntüler:

Kaza yeri ve uçak havadan böyle görüntülendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (163)

pegasusta hostes ~ 7 ay önce
Hicbir bilgi sahibi olmayip da her konuda fikir sahibi ne cok insan var memlekette. Vicdan yoksunu insanlar size sesleniyorum. Oncelikle butun kaptalarimizin son derece profesyonel oldugunu,butun kabin ekibinin de yogun egitimlerden gecipsg oraya geldigini belirtmek isterim. 7yildir neredeyse her ay 80-90 saat ucus yapiyorum. Ve 7 yildir her evden ciktigimda bu gun de insallah sag saglim evime donebilirim diye dua ediyorum. Siz bilir misiniz bu duygunun ne demek oldugunu. Bu kazayi yasayan kabin ekibinin nasil bir korku yasadigini, ayni zamanda da kendini degil once yolcunun guvenligini dusunup herkesi tahliye etmeden o ucaktan inmemesi ne demek bilir misiniz? Kaptanlarimizin ve kabin ekibinin elinden gelen butun cabayi sarf ettiginden yuzde yuz eminim. O yuzden onlarin da birer INSAN oldugunu unutmadan Insanliga yakisir yorumlar atiniz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacilik.. ~ 7 ay önce
Havacilik var oldugu surece bu tur kazalar Dunyanin baska bir yerindede olacaktir.. Gecmis olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
grb ~ 7 ay önce
allah korudu. gecmis olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özer karaman ~ 7 ay önce
Çok geçmiş olsun,durum daha kötü olabilirdi önemli olan kimseye birşey olmaması.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000