12 Nisan 2010, Pazartesi 12:59:21

JETLER UFO KOVALADI (VİDEO)

The Sun'da yer alan haberde İngiliz jetlerinin UFO için havalandığı iddia edildi.
  • 200 saat uçuş tecrübesi 4000 - 5000 saat uçuş tecrübesinin yanında devede kulak kalacağı için bazı arkadaşlar boş konuşurlar :)
  • ''ben şimdi acı ÇEKTİRİYORUM'' değil pilot insan olduğundan şüpheliyim. İYİ HALT EDİYORSUN, sen ACELE doğru bir PSİKOLOĞA, kuyruk acından kurtul, sen o bröveyi almamışsın sana takmışlar, sana o bröveyi takana da allah selamet versin inşallah......allahın PSİKOPATI
  • ACI, kapatsan flight director'u değil sabit varyo alçalmak tırmanmak, dönüş yapmak, duz bile uçamazsın. işin profesyoneli askerlere dil uzatırken ne kadar da rahatsın. onların aldığı alet eğitiminin onda birini alsan astronot olurdun. acı çektiriyor muş:):)insanda biraz utanma olur. sen kim oluyorsun da onların bilgilerini sorguluyor ve genelleme yapıyorsun. haddini bil.
  • BAK NE KADAR GÜZEL ALET UÇUŞUNU BİLİYORMUŞSUN ONUN HAKKINDA YORUM YAP O ZAMAN AMA ASKERİ HAVACILIKLA VE ÖNLEMEYLE İLGİLİ BİLGİN YOKSA (YOK ANLAŞILAN ) SUSACAKSIN ULEEEEN.......:)

The Sun gazetesinin haberine  göre, İngiltere'de M5 otoyolunun üzerinde görülen UFO için Savunma Bakanlığı iki jet havalandırdı.

30 saniyelik bir klibin internet sitelerine düşmesinin ardından İngiltere’de en çok konuşulan konular arasına giren UFO görüntülerinin, Batı Midlands’da bir TIR garajındaki servis alanından çekildiği tahmin ediliyor.

JETLER UFO KOVALADI (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
200 saat uçuş tecrübesi 4000 - 5000 saat uçuş tecrübesinin yanında devede kulak kalacağı için bazı arkadaşlar boş konuşurlar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
''ben şimdi acı ÇEKTİRİYORUM'' değil pilot insan olduğundan şüpheliyim. İYİ HALT EDİYORSUN, sen ACELE doğru bir PSİKOLOĞA, kuyruk acından kurtul, sen o bröveyi almamışsın sana takmışlar, sana o bröveyi takana da allah selamet versin inşallah......allahın PSİKOPATI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ACI, kapatsan flight director'u değil sabit varyo alçalmak tırmanmak, dönüş yapmak, duz bile uçamazsın. işin profesyoneli askerlere dil uzatırken ne kadar da rahatsın. onların aldığı alet eğitiminin onda birini alsan astronot olurdun. acı çektiriyor muş:):)insanda biraz utanma olur. sen kim oluyorsun da onların bilgilerini sorguluyor ve genelleme yapıyorsun. haddini bil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BAK NE KADAR GÜZEL ALET UÇUŞUNU BİLİYORMUŞSUN ONUN HAKKINDA YORUM YAP O ZAMAN AMA ASKERİ HAVACILIKLA VE ÖNLEMEYLE İLGİLİ BİLGİN YOKSA (YOK ANLAŞILAN ) SUSACAKSIN ULEEEEN.......:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000