25 Nisan 2015, Cumartesi 12:20:26

İŞTE THY UÇAĞININ SON GÖRÜNTÜLERİ

Türk Hava Yolları'nın TK1878 sefer sayılı Milano-İstanbul seferini yapan uçağının son hali atlatılan tehlikeyi gözler önüne serdi.
  • Herşeyden önce geçmiş olsun Önüne geleni pilot, teknisysen ve yönetici yaparsanız Olacağı buydu bu olay bakırköy simalarından olmasaydı (alana yakın) ne olurdu bilmem
  • koskoca ucak yanmis pilotlar iyi/kötü indirmis. can kaybi yok. simdi dfdr ve cvr okunmali ve derhal bilgilendirme yapilmali.. yanginda flap mlg eng vs..hasarlanmis olmali ki yanyatmis.. herkese gecmis olsun..ekibi de kutlarimm..
  • bunun teknik sorumlusu kim olacak.ucak motoru yanarken saw teknik tesislerinde müd.şef.likler CAN la başla paylaşılmaya devam ediliyor.yagma hasanın böregi.
  • Bu uçağı thy yazmıyor nwdwn?

Türk Hava Yolları'nın TK1878 sefer sayılı Milano-İstanbul seferini yapan uçağının son hali atlatılan tehlikeyi gözler önüne serdi.

Havada motoru alev alan TC-JPE kuyruk tescilli uçağın, inişten sonra yan yattığı ve motorunun yanmaya devam ettiği görülmüştü. Pistten çıkan uçağın son hali facianın eşiğinden dönüldüğünü de ortaya çıkardı.

İşte uçağın son hali;İŞTE THY UÇAĞININ SON GÖRÜNTÜLERİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (99)

SON SÖZ ~ 3 yıl önce
Herşeyden önce geçmiş olsun Önüne geleni pilot, teknisysen ve yönetici yaparsanız Olacağı buydu bu olay bakırköy simalarından olmasaydı (alana yakın) ne olurdu bilmem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Son söze ~ 3 yıl önce
Thy nin başına sen geç önüne geleni alma o zaman her ne karın ağrısıysan her şeye nane olmayı ne kadar çok seviyormuşsun......
yazikk ~ 3 yıl önce
koskoca ucak yanmis pilotlar iyi/kötü indirmis. can kaybi yok. simdi dfdr ve cvr okunmali ve derhal bilgilendirme yapilmali.. yanginda flap mlg eng vs..hasarlanmis olmali ki yanyatmis.. herkese gecmis olsun..ekibi de kutlarimm..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rıza ~ 3 yıl önce
bunun teknik sorumlusu kim olacak.ucak motoru yanarken saw teknik tesislerinde müd.şef.likler CAN la başla paylaşılmaya devam ediliyor.yagma hasanın böregi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu uçağı thy yazmıyor nwdwn?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Star Alliance ~ 3 yıl önce
Thy bir star alliance üyesidir bu kuruluşa üye olan şirketlerden en az 1 uçağını Star Alliance renklerine boyatması gerekir dikkat ederseniz wingletlerin üstünde yada uçağın gövdesinin ön alt kısımlarında da yazar en son 1 adet A340 varsa bu renklere boyalı o da son uçuşunu yaptı diye biliyorum durum bu yani :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000