16 Şubat 2016, Salı 15:26:03

BTA, Maskat’la yedi ülkede 15 havalimanına ulaştı

BTA, yurtdışındaki büyüme atağını Umman Maskat Havalimanı ile sürdürüyor. Şirket, Maskat Havalimanı’nın yiyecek-içecek alanlarının 10 yıllığına işletmesi için açılan ihalede tercih edilen marka oldu.
  • Her uçuşumda mutlaka yemeklerini yiyorum. Lezzetli ve fiyat olarakta abartıldığı kadar yüksek olduğunu düşünmüyorum. Havalimanında yemek yendiği unutulmamalı. Piyasada çok bilindik değil ama sık uçuş yapanlar iyi bilir. Sabihada yiyecek düzgün bi yer bulamıyorum ahl bu anlamda çok başarılı, birçok farklı yer var.
  • Yurt içindeki başarılarını yurt dışına da taşımaları gurur verici.. Tebrikler BTA..
  • Geçen gün iç hatlardan yaptığım uçuşta Tadında Anadolu isimli noktada yediğim yemek gerçekten çok lezzetliydi. Bence yemek lezzeti ve kalitesi son derece başarılı. Başarılarının devamını dilerim.
  • Atatürk airportta BTA'nın yemekhanesi asagı katta hıjyen ve saglık kosulları acısından oldukca dusuk. yemeklerı az parası cok marulları yıkıyorlar mı bılmıyorum ama yedıgım salatanın ıcındekı marulda sıyah sıyah kucuk kucuk nokta gıbı bıseyler vardı onları gorunce tum yemek ıstegım gıttı tekrar para harcamak zorunda kaldım . hıjyene ve saglık acıısndan temızlıge ve ozellıkle yesıllıklerının yıkanmasını ıyı yapın derım . bir simit personel ındırımı ıle 4.5 tl yanına cay al 6 tl ettı mı sana 10.5 tl ee ne oldu personel yıne ac yıne ac.

Yiyecek-içecek sektörünün lider oyuncularından BTA, Umman’ın giriş kapısı Maskat Havalimanı’nda yiyecek-içecek alanlarının işletmesi için açılan ihalede tercih edilen şirket oldu. Maskat Havalimanı’nda toplam 3 bin 150 metrekare alanda 20 noktada faaliyet gösterecek olan BTA, 2017 yılında hizmete başlayacak. BTA, kendi konseptlerinin yanı sıra dünyaca ünlü zincir markaları da havalimanına taşımayı planlıyor.

BTA İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur, “İstanbul Atatürk Havalimanı’nda her gün farklı kültürlerden on binlerce misafirimize hizmet vererek edindiğimiz deneyimle dünyanın her yerinde tercih edilen bir marka haline geldik. Misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ederek uygun konseptler yaratıyoruz. Kendi markalarımızın yanı sıra iş ortaklarımızın alt işletmeleriyle oluşturduğumuz doğru mağaza karmasıyla hizmet sunuyoruz. Daha önce Salalah Havalimanı’nda sunduğumuz hizmeti Umman’ın başkenti Maskat’a da taşıyarak misafirlerimizi ağırlayacak olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Şu an Türkiye’nin yanı sıra Makedonya, Gürcistan, Tunus, Umman, Suudi Arabistan ve Letonya’da faaliyet gösteriyoruz. BTA olarak, uluslararası alanda büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.

Umman’ın başkenti Maskat’ın giriş kapısı olan havalimanı 2015’te yaklaşık 9 milyon yolcuya hizmet verdi. Maskat Havalimanı’nın, 2017’de 11 milyon yolcuya ulaşması öngörülüyor. Şirketin bu yeni operasyonda yaklaşık 200 kişiye istihdam sağlaması bekleniyor.

BTA, geçtiğimiz yıl da Umman’da Salalah Havalimanı’nın da yiyecek-içecek alanlarının işletmesini kazanmıştı.

BTA, Maskat’la yedi ülkede 15 havalimanına ulaştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

İlhan ~ 2 yıl önce
Her uçuşumda mutlaka yemeklerini yiyorum. Lezzetli ve fiyat olarakta abartıldığı kadar yüksek olduğunu düşünmüyorum. Havalimanında yemek yendiği unutulmamalı. Piyasada çok bilindik değil ama sık uçuş yapanlar iyi bilir. Sabihada yiyecek düzgün bi yer bulamıyorum ahl bu anlamda çok başarılı, birçok farklı yer var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrikler ~ 2 yıl önce
Yurt içindeki başarılarını yurt dışına da taşımaları gurur verici.. Tebrikler BTA..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aylink ~ 2 yıl önce
Geçen gün iç hatlardan yaptığım uçuşta Tadında Anadolu isimli noktada yediğim yemek gerçekten çok lezzetliydi. Bence yemek lezzeti ve kalitesi son derece başarılı. Başarılarının devamını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahl ~ 2 yıl önce
Atatürk airportta BTA'nın yemekhanesi asagı katta hıjyen ve saglık kosulları acısından oldukca dusuk. yemeklerı az parası cok marulları yıkıyorlar mı bılmıyorum ama yedıgım salatanın ıcındekı marulda sıyah sıyah kucuk kucuk nokta gıbı bıseyler vardı onları gorunce tum yemek ıstegım gıttı tekrar para harcamak zorunda kaldım . hıjyene ve saglık acıısndan temızlıge ve ozellıkle yesıllıklerının yıkanmasını ıyı yapın derım . bir simit personel ındırımı ıle 4.5 tl yanına cay al 6 tl ettı mı sana 10.5 tl ee ne oldu personel yıne ac yıne ac.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000