31 Ekim 2017, Salı 12:37:03

Afa eğitim uçağı sert iniş yaptı

Afa Uçuş Okulu'na ait eğitim uçağı sert iniş yaptı, öğrenci pilot yaralandı.
  • Ne 11 i ya yaz da yaz laf olsun diye yaz nerden biliyorsun da 11 kt ne kadar garipsiniz .İnşallah olmaz bir daha üzücü durum.Limit dışı uçurmazlar.Nöbetçi öğretmeni yok mu ne yapmış veya hoca önemli olan bu indirmeselerdi hayret ya
  • öncelikle AFA'YA ve öğrenciye büyük geçmiş olsun, Top Air'i öven öğrenciye bir iki lafım var, piyasanın en kötü okulu bana göre, çok olumsuz yorumlar ve mevcut öğrencilerin gün be gün azaldığını ve yeni okul arayışları olduğunuda vurgulamak lazım, çalışanların iç huzuru olmayan yönetimin kendi içinde düzensizlikler ve anlaşmazlıkları, Hamid Reza Efendinin artık GM değilde Eğitim Müdürlüğüne "indirilmiş" olması, Hocalarına gelince SHGM bu konularda daha fazla parmak basması gerekiyor....
  • Geçenlerde kaza yapmış başka bir öğrenciyi sorgulamadan eleştirirken kimse bu kadar düşünceli değildi. Yapılan habere tepkim daha büyük haberin her ayrıntısında öğrencinin kadın olduğu vurgulanırken öğrencinin fotoğrafı boy boy reklam yapılırken bu kazada neden sadece bir uçak fotoğrafı var ya da neden erkek öğrenci adayı diye belirtilmiyor.
  • Kulenin verdigi son ruzgar 11kt nesi limit disi? Bu ruzgarda da ucamayacaksa biraksin bu isi. Suna bir aciklik getirelim, ILK YALNIZI degil ogrencinin. Afa fabrikasyon gibi ogrenci aldigi icin, ucamayanlari da iteleyerek " sundan tip parasi da alalim" mantiginda oldugunda defalarca refresh almis insanlar bile ucuyorlar. Bir ucus okulu icin 6 ay icinde 2 kaza olmasi Afa'nin hangi kalitede ogrenci yetistirdigini gosteriyor. Yonetim para basmak icin kaliteyi dusurmeye devam etsin, insallah daha fazla kaza kirim olmaz.

Çorlu'da eğitim uçuşu sırasında Afa Uçuş Okulu'na ait uçak sert iniş yaptı. 

Airporthaber'e gelen bilgilere göre, uçakta bulunan öğrenci pilotun sağlık durumunun iyi olduğu ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Kazanın, Emre Durmazpınar isimli öğrencinin yalnız uçuşu sırasında gerçekleştiği ve pilot adayının vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu kaydedildi.

©AirportHaber

Afa eğitim uçağı sert iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (106)

X ~ 8 ay önce
Ne 11 i ya yaz da yaz laf olsun diye yaz nerden biliyorsun da 11 kt ne kadar garipsiniz .İnşallah olmaz bir daha üzücü durum.Limit dışı uçurmazlar.Nöbetçi öğretmeni yok mu ne yapmış veya hoca önemli olan bu indirmeselerdi hayret ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 9 ay önce
öncelikle AFA'YA ve öğrenciye büyük geçmiş olsun, Top Air'i öven öğrenciye bir iki lafım var, piyasanın en kötü okulu bana göre, çok olumsuz yorumlar ve mevcut öğrencilerin gün be gün azaldığını ve yeni okul arayışları olduğunuda vurgulamak lazım, çalışanların iç huzuru olmayan yönetimin kendi içinde düzensizlikler ve anlaşmazlıkları, Hamid Reza Efendinin artık GM değilde Eğitim Müdürlüğüne "indirilmiş" olması, Hocalarına gelince SHGM bu konularda daha fazla parmak basması gerekiyor....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 9 ay önce
Geçenlerde kaza yapmış başka bir öğrenciyi sorgulamadan eleştirirken kimse bu kadar düşünceli değildi. Yapılan habere tepkim daha büyük haberin her ayrıntısında öğrencinin kadın olduğu vurgulanırken öğrencinin fotoğrafı boy boy reklam yapılırken bu kazada neden sadece bir uçak fotoğrafı var ya da neden erkek öğrenci adayı diye belirtilmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öörenci ~ 9 ay önce
Kulenin verdigi son ruzgar 11kt nesi limit disi? Bu ruzgarda da ucamayacaksa biraksin bu isi. Suna bir aciklik getirelim, ILK YALNIZI degil ogrencinin. Afa fabrikasyon gibi ogrenci aldigi icin, ucamayanlari da iteleyerek " sundan tip parasi da alalim" mantiginda oldugunda defalarca refresh almis insanlar bile ucuyorlar. Bir ucus okulu icin 6 ay icinde 2 kaza olmasi Afa'nin hangi kalitede ogrenci yetistirdigini gosteriyor. Yonetim para basmak icin kaliteyi dusurmeye devam etsin, insallah daha fazla kaza kirim olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000