11 Haziran 2016, Cumartesi 09:24:45

ABD-Küba seferleri başlıyor

ABD Ulaştırma Bakanlığı, 6 hava yolu şirketine 2016 Sonbahar'ında Küba’ya tarifeli uçak seferleri başlatması için izin verdi.
  • Vietnam geçende boeingden uçak siparişi verdi tabi boeing airbusın aldığı 8500siparişten sonra %30küçülme açıklamıştı ee eski düşman 70000abd askerini öldürdükten sonra abd politikası sonunda vietnamı kuşattı onlarda bu siparişi geçtiler.Şimdi küba kuşatıldı artık onlar abdye ne kadar arkasını döner bilinmez artık abd asker filan göndermeyi bıraktı siyasetiyle düşman olduğu ülkeleri kuşatmaya başladı.Hatta çinde tiananmen meydanında starbucks cafe bile var Allah bizim ülkemize akıl fikir versin herkesle düşmanız.
  • abd-küba bile barıştı biz herkesle küs olduk!!!

ABD Ulaştırma Bakanlığı, 6 hava yolu şirketine 2016 Sonbahar'ında Küba’ya tarifeli uçak seferleri başlatması için izin verdi.

Ulaştırma Bakanı Anthony Foxx, yaptığı yazılı açıklamada, Küba ile ilişkilerin düzelmesinin ardından, iki ülke arasında tarifeli uçak seferi yapacak, 6 şirkete izin verildiğini bildirdi.

Açıklamada, ABD’ye ait American, Frontier, JetBlue, Silver Airways, Southwest ve Sun Country havayolu şirketlerine ait uçakların Miami, Fort Lauderdale, Chicago, Minneapolis ve Philadelphia’dan kalkarak, 9 ayrı Küba şehrine uçacağı belirtildi.

İki ülke arasında yapılan düzenlemede, her ülkenin günde 10 uçuşa kadar izni olduğu vurgulanan açıklamada, uzun vadede ise ABD ve Havana arasında uçuş sayısının artırılabileceği kaydedildi.

 

ABD-Küba seferleri başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Kübayıda kuşattılar ~ 2 yıl önce
Vietnam geçende boeingden uçak siparişi verdi tabi boeing airbusın aldığı 8500siparişten sonra %30küçülme açıklamıştı ee eski düşman 70000abd askerini öldürdükten sonra abd politikası sonunda vietnamı kuşattı onlarda bu siparişi geçtiler.Şimdi küba kuşatıldı artık onlar abdye ne kadar arkasını döner bilinmez artık abd asker filan göndermeyi bıraktı siyasetiyle düşman olduğu ülkeleri kuşatmaya başladı.Hatta çinde tiananmen meydanında starbucks cafe bile var Allah bizim ülkemize akıl fikir versin herkesle düşmanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık ~ 2 yıl önce
abd-küba bile barıştı biz herkesle küs olduk!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000