10 Ağustos 2016, Çarşamba 00:45:54

A320 pistten çıktı motoru bu hale geldi

Pakistanlı havayolu şirketi PIA'nın İslamabad-Skardu seferini yapan A320 tipi uçağı hidrolik arızası nedeniyle İslamabad Havalimanı'na geri döndükten sonra pistten çıktı.
  • Mühendis arkadaş ciddiye almakla iyi yapmış bence ..Abimiz sayesinde aydınladık. Öbür türlü A319 bilinmeyen özelliklerini gerçek zannettim
  • arkadaşlar havacılık gibi ciddi bir konuda bukadar düzeysiz, bilinçsiz, ve gayri ciddi yorumlar yapılması kesinlikle çok yanlıştır. lütfen biraz ciddiyet. birde bu sitenin bir editörü yokmu varsa ne iş yapar.
  • Remzi Abimiz havacılığın kitabını yazmış, uzun yıllar Boeing'de baş pilot, baş tasarımcı, baş CEO, beş CFO görevlerinin hepsini aynı anda gerçekleştirmiş akabinde Airbus'ı kurup Wright kardeşleri tasarım müdürü yapmıştır. Kariyeri "Karayip İncisi" parlaklığında olan bir insana "Kaynak göster" demek abesle iştigaldir çünkü Remzi Abimiz kaynağın kendisidir.
  • Arkadaslar ilaclarinizi almayi unutmayin

Pakistanlı havayolu şirketi Pakistan International Airlines'ın (PIA) Skardu seferini yapan uçağı İslamabad'dan kalkış yaptıktan sonra hidrolik arıza meydana geldi.

İslamabad'a geri dönme kararı alan uçak, havalimanına iniş yaptıktan sonra pistten çıkarak toprak zemine çıktı. 

PIA'dan yapılan açıklamada uçağın hidrolik arıza yaşadığı ve bu nedenle İslamabad'a geri döndüğü belirtildi. Öte yandan yaşanan olayda yaralanan olmazken, uçağın motorlarından birinde hasar meydana geldi.A320 pistten çıktı motoru bu hale geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Atatürk crew... ~ 2 yıl önce
Mühendis arkadaş ciddiye almakla iyi yapmış bence ..Abimiz sayesinde aydınladık. Öbür türlü A319 bilinmeyen özelliklerini gerçek zannettim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 2 yıl önce
arkadaşlar havacılık gibi ciddi bir konuda bukadar düzeysiz, bilinçsiz, ve gayri ciddi yorumlar yapılması kesinlikle çok yanlıştır. lütfen biraz ciddiyet. birde bu sitenin bir editörü yokmu varsa ne iş yapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Remzi Abi Sevenler Derneği ~ 2 yıl önce
Remzi Abimiz havacılığın kitabını yazmış, uzun yıllar Boeing'de baş pilot, baş tasarımcı, baş CEO, beş CFO görevlerinin hepsini aynı anda gerçekleştirmiş akabinde Airbus'ı kurup Wright kardeşleri tasarım müdürü yapmıştır. Kariyeri "Karayip İncisi" parlaklığında olan bir insana "Kaynak göster" demek abesle iştigaldir çünkü Remzi Abimiz kaynağın kendisidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 2 yıl önce
Arkadaslar ilaclarinizi almayi unutmayin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000