10 Kasım 2012, Cumartesi 12:47:43

EMIRATES VE EASYJET'TEN ORTAKLIK ANLAŞMASI

Emirates’in sık uçan yolcularına özel, ödüllü programı Skywards ile Avrupa’nın dördüncü büyük havayolu şirketi easyJet, Avrupa genelinde seyahat etmeyi kolaylaştıracak eşsiz bir ortaklığa imza attı.
  • bu nasıl ortaklık anlamadım easyjet ekonomik havayolu şirketidir hitap ettiği yolcu profili bellidir dönelim emirates son derece lüks 2 saatlik 3 saatlik uçuşa 777 model uçağını koyan şirkettir. easyjet 319,320 737 ile uçan havayolu şirketidir.. bilmiyoruz nasıl bir işbirliği yapıyorlar 2 çok farklı havayolu şirketi..
  • Tam arap işi ortaklık olmuş. Bu nasıl şey ya ?
  • boyle bir modelin calisması imkansız... biri low cost biri premium... iki bacaklı bir ucusta a380 le tasıdıgın business yolcuyu, easyjetin sıkısık ucaklarıyla mı tasıyacaksınız. hic akıl yok husran olur iki gun sonra donerler bu yanlıstan. bu arada emirates tutustu sanırım onune gelenle ortaklık kurmaya basladı... ee ben olsam ben de dusunurdum oyle 90 tane 380'i hesapsız kitapsiz sipariş edersem...
  • Emirets'de kararları Araplar mı İngilizler mı veriyor acaba?

Skywards millerinin easyJet uçuşlarında kullanımına olanak sağlayan anlaşma, Emirates’in 31 destinasyondan oluşan güçlü Avrupa ağını tüm easyJet destinasyonlarıyla birleştiriyor.

6 Kasım itibariyle Skywards üyeleri Skywards millerini easyJet ile Avrupa ve Kuzey Afrika çapında 30’dan fazla ülkeye uçmak için kullanabilecek. Bir Emirates uçuşuyla birlikte veya ayrı bir seyahat programı için tek başına kullanılabilecek bu miller sayesinde Skywards üyeleri yolculuklarını Avrupa çapında genişletme seçeneğine sahip olacak. Bu özellikten tüm Skywards üyeleri faydalanabilecek ve internet üzerinden rezervasyon yapılabilecek.

“Avrupa ve Kuzey Afrika’da 130’un üzerinde destinasyonu olan easyJet’le ortaklık kurmak Emirates için bariz bir tercih oldu. Emirates gibi easyJet de daha fazla sayıda şehre bağlantı olanağıyla hizmetlerini genişletme ve yolcularına sınırsız seyahat fırsatları sunma konusunda kararlı. Bu yeni ve heyecan verici stratejik ortaklık, %31’i Avrupa’da yaşayan güçlü Skywards üyeleri tabanımıza, millerini değerlendirmek ve seyahat fırsatlarını genişletmek için yeni bir olanak sağlayacak” dedi Emirates Uluslararası Satış Başkan Yardımcısı Thierry Antinori ve konuşmasına “easyJet’in uçtuğu destinasyonların yanı sıra, Emirates’in ağına eklenecek Lyon ve Varşova seferleri de Skywards üyelerine Avrupa’yı keşfetmek için daha da çok fırsat sunacak” diye devam etti.

Avrupa’nın bir numaralı taşıma ağını işleten easyJet, 30’un üzerinde ülkede 130’dan fazla havalimanından 600’ün üzerinde destinasyona uçuyor. Bu sayede, Skywards üyelerine, uçuş millerini değerlendirmek için geniş kapsamlı seçenekler sunan havayolu şirketinin ağına, Aralık 2012 ile Şubat 2013 arasında beş yeni hat daha eklenecek. İnternete dayalı seyahat konusunda yaptığı yeniliklerle tanınan easyJet, kolaylaştırılmış rezervasyon özelliğini Skywards üyelerinin de kullanımına sunacak.

“Emirates hizmet verdiğimiz pazarlarda tanınan ve dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketi unvanını hak eden bir taşıyıcı. easyJet ile ortaklık kurmak, Skywards üyelerine pazar lideri konumundaki Avrupa ağımıza erişim olanağı sağlayarak Emirates’in kapsamını genişletmesine destek olacak” dedi easyJet BK Müdürü Paul Simmons. “Her zaman için işletme verimliliğine ve müşteri hizmetlerine odaklanan easyJet, hem iş amaçlı hem de seyahat amaçlı uçuşların tercih edilen taşıyıcısı olarak büyümeye devam etti. Skywards üyelerini tüm uçuş ağımızda içtenlikle karşılamaya hazırız.”

Anlaşma sadece Skywards millerinin easyJet uçuşlarında kullanılmasına yönelik olup easyJet ağındaki tüm destinasyonları kapsayacak. Uçuş milleriyle bilet satın alma işlemleri, ilgili ücret ve vergiler dahil olacak şekilde, Skywards web sitesinden online olarak yapılabilecek. Skywards üyeleri, ister Skywards millerini kullanarak ister nakit ödeme ile ilave bagaj haddi gibi isteğe bağlı ekstraları ekleyebiliyor.

EMIRATES VE EASYJET'TEN ORTAKLIK ANLAŞMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

camaro ~ 6 yıl önce
bu nasıl ortaklık anlamadım easyjet ekonomik havayolu şirketidir hitap ettiği yolcu profili bellidir dönelim emirates son derece lüks 2 saatlik 3 saatlik uçuşa 777 model uçağını koyan şirkettir. easyjet 319,320 737 ile uçan havayolu şirketidir.. bilmiyoruz nasıl bir işbirliği yapıyorlar 2 çok farklı havayolu şirketi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tam yani... ~ 6 yıl önce
Tam arap işi ortaklık olmuş. Bu nasıl şey ya ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yanlıs karar ~ 6 yıl önce
boyle bir modelin calisması imkansız... biri low cost biri premium... iki bacaklı bir ucusta a380 le tasıdıgın business yolcuyu, easyjetin sıkısık ucaklarıyla mı tasıyacaksınız. hic akıl yok husran olur iki gun sonra donerler bu yanlıstan. bu arada emirates tutustu sanırım onune gelenle ortaklık kurmaya basladı... ee ben olsam ben de dusunurdum oyle 90 tane 380'i hesapsız kitapsiz sipariş edersem...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Emirets'de kararları Araplar mı İngilizler mı veriyor acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000