07 Şubat 2011, Pazartesi 00:24:11

ATLASJET, KIRGIZİSTAN'I UÇURMAYA HAZIR

Atlasjet Havayolları'nın, Kırgızistan'ın, başta Türkiye olmak üzere tüm yurt dışı uçuşlarına talip olduğu bildirildi.
  • Atlasın Ercan hizmetlerine biraz daha özen gösterin lütfen. Sizinle uçmaya mecbur olduğumuzu zannetmeyin.
  • HER İKİSİ DE DAHA SOMUT BİR ANLAŞMA YAPMADI YENİ KONUŞTUM BİSHKEK İLE HATTA ATLAS YETKİLİSİ GAZETE İLANI BİLE VERMİŞ AMA KIRGIZLAR ÇOK KIZMIŞ DAHA KESİN BİŞEY OLMADAN NASIL BÖYLE DİR İLAN VEREBİLİRSİNİZ KIRGIZLARI KANDIRMAYIN BARİ
  • anlıyana.saygılar tabiki
  • Doğru söylüyorsun Atlas mavi marmara olayında uçuşlarını İsraille iptal etti şimdi el altından devam ettiriyor doğru,dediğinin arkasında olmadı!Suudi arabistan meselesinde hiç birşey sonsuza kadar sürmez havacılık bu her an şartlar değişir Atlas sağlam firma,herkes o kadar eziyete rağmen çıkmaktan korkar,Kırgızistanda başarılı olacaktır.

Star Gazetesi'nin internet sitesinde yer alan habere göre; Atlasjet Havayolları Kırgızistan Temsilcisi Erhan Arıklı, yaptığı açıklamada, Kırgızistan Devlet Havayolu şirketi ile ortaklık kurarak, ülkenin tüm dış bağlantılarını ve uçuşlarını gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Arıklı, Atlasjet'in Kırgızistan seferlerine her an için hazır olduğunu belirterek, Türkiye'den Kırgızistan'a ve Kırgızistan'dan Türkiye ile Avrupa ülkelerine uçuşlar gerçekleştirmek için Kırgızistan hükümetine başvurduklarını ve cevap beklediklerini aktardı. Arıklı, ülkedeki sivil havayolu şirketlerinin Atlasjet'in teklifine olumlu yaklaştıklarını da dile getirdi.

Filodaki 14 modern uçakla Kırgızistan'a kaliteli hizmet vermek istediklerini belirten Arıklı, Kırgız havayollarının henüz Avrupa uçuşları yapamadığını hatırlattı.

Avrupa Birliği (AB), Kırgızistan'da yolcu taşımacılığı yapan 27 havayolu şirketinin uçaklarını, güvenlik gerekçesiyle kara listeye almış ve bu şirketlerin uçaklarının AB ülkelerine uçuşlarını yasaklamıştı.

ATLASJET, KIRGIZİSTAN'I UÇURMAYA HAZIR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
Atlasın Ercan hizmetlerine biraz daha özen gösterin lütfen. Sizinle uçmaya mecbur olduğumuzu zannetmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
HER İKİSİ DE DAHA SOMUT BİR ANLAŞMA YAPMADI YENİ KONUŞTUM BİSHKEK İLE HATTA ATLAS YETKİLİSİ GAZETE İLANI BİLE VERMİŞ AMA KIRGIZLAR ÇOK KIZMIŞ DAHA KESİN BİŞEY OLMADAN NASIL BÖYLE DİR İLAN VEREBİLİRSİNİZ KIRGIZLARI KANDIRMAYIN BARİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
anlıyana.saygılar tabiki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Doğru söylüyorsun Atlas mavi marmara olayında uçuşlarını İsraille iptal etti şimdi el altından devam ettiriyor doğru,dediğinin arkasında olmadı!Suudi arabistan meselesinde hiç birşey sonsuza kadar sürmez havacılık bu her an şartlar değişir Atlas sağlam firma,herkes o kadar eziyete rağmen çıkmaktan korkar,Kırgızistanda başarılı olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000