28 Ekim 2016, Cuma 23:32:15

ABD'de American Airlines uçağı yanıyor

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Chicago kentinde American Airlines'a ait uçak yanmaya başladı.
  • Kabin ekibi fena dağılmış, millet otobüsten iner gibi iniyor, ne yönlendiren var, ne de aşağıda yardımcı olan. Bizimkileri beğenmeyenlere ithaf olunur.
  • Bu tür sivil asker sürtüşmeleri kimseye yakışmıyor. Özellikle de bugünki gibi özel ve güzel bir günde. Artık yeni sayfalar açıp, haklıya hakkını verme zamanı. Adam sendecilikleri geçmişte bırakıp ele ele ve kolkola olma zamanı. Sizler de bu söylemlerinizle ne kendinizi ne de içinde bulunduğunuz toplumu daha fazla üzmeyin lütfen. Sevgiler
  • Çok hızlı giderken kalkıştan vazgeçtiği için tekerler yanmış gibi duruyor. Kalkıştan vazgeçme sebebi motor arızası veya herhangi birşey olabilir. Çok hızlıyken kalkıştan vazgeçince uçağı pistte tutmak zordur ekibi gerçekten tebrik ederim. Şanssızlık olmuş tekerlerin alev alması.
  • BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN , UCUZ ATLATILMIŞ .

Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) Chicago-Miami seferini yapacak American Airlines uçağı yanmaya başladı.

American Airlines'a ait Boeing B767-300ER tipi uçağın Chicago O'Hare Havalimanı'nda kalkıştan vazgeçtiği ve sonrasında ise iniş takımlarının yanmaya başladığı öğrenildi.

Uçaktaki yolcuların tahliye edildiği belirtildi.

ABD'de American Airlines uçağı yanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Roket Adam ~ 2 yıl önce
Kabin ekibi fena dağılmış, millet otobüsten iner gibi iniyor, ne yönlendiren var, ne de aşağıda yardımcı olan. Bizimkileri beğenmeyenlere ithaf olunur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Incedal ~ 2 yıl önce
Bu tür sivil asker sürtüşmeleri kimseye yakışmıyor. Özellikle de bugünki gibi özel ve güzel bir günde. Artık yeni sayfalar açıp, haklıya hakkını verme zamanı. Adam sendecilikleri geçmişte bırakıp ele ele ve kolkola olma zamanı. Sizler de bu söylemlerinizle ne kendinizi ne de içinde bulunduğunuz toplumu daha fazla üzmeyin lütfen. Sevgiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanal fsx ~ 2 yıl önce
Çok hızlı giderken kalkıştan vazgeçtiği için tekerler yanmış gibi duruyor. Kalkıştan vazgeçme sebebi motor arızası veya herhangi birşey olabilir. Çok hızlıyken kalkıştan vazgeçince uçağı pistte tutmak zordur ekibi gerçekten tebrik ederim. Şanssızlık olmuş tekerlerin alev alması.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sanalcı ~ 2 yıl önce
sanalcı olduğun çok belli. bizi aydınlatma başka forumlara yaz.
AYT ~ 2 yıl önce
BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN , UCUZ ATLATILMIŞ .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000