17 Mart 2014, Pazartesi 10:35:45

ÇELEBİ DÖRDÜNCÜ YILDIZI TAKTI

Türk sivil havacılık sektörünün köklü firması Çelebi, İzmir Adnan Menderes, Antalya ve Bodrum’dan sonra Dalaman Havalimanı’nda da “Yeşil Kuruluş (Green Company)” ünvanı almaya hak kazandı.
  • bencede türkiyede çelebini olduğu bütün istasyonlara bunun verilmesi gerekiyor. Çünkü slogan belli 1 merdiven 5 işçi ... yani herşey insan gücüyle tek ekipman insan...
  • BUNCA SENE BU SEKTÖRDE HERŞEYİ YANLIŞ OLAN BİR THY BİR DE ÇELEBİYİ GÖRDÜM !!!
  • Çelebi bu konsepti şirkete getiren Kalite Müdürü Ozlem Tekçe'yi isten attı. Dalaman müracaatıda o çelebi'deyken kendisi tarafından yapılmıştı.Tabii ki şirketlerdeki ilşler kişilere bağımlı değildir. Yönetimde süreklilik vardır. Çelebide ise süreklilik insanların mağdur edilmesinden ibarettir. Özlem hanım. Tebrik ederiz.
  • Tebrikler. memnun olduk. daha da yeşerelim inşallah. BUNU ÇELEBİYE İLK GETİREN, İKİ İSTASYONUMUZ İÇİN BU SERTİFİKAYI ALAN KALİTE MÜDÜRÜNÜ ÇELEBİ İŞTEN ATTI.BU SONUNCUSUNUN MÜRACAATI NE ZAMAN YAPILMIŞTI? Başka bir şey söylemek istemiyorum. Yakışık almaz.

Türkiye’nin köklü havacılık kuruluşu Çelebi Hava Servisi, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından 2009’da başlatılan ve havalimanlarında çevreye verilen zararların azaltılmasını amaçlayan “Yeşil Havaalanı (Green Airport) Projesi” kapsamında dördüncü “Yeşil Kuruluş (Green Company)” sertifikasını aldı.

Kurumsal çevre politikası çerçevesinde tüm operasyonlarında çevreye duyarlı olmayı ilke edinen Çelebi, “Yeşil Havaalanı Projesi” kapsamında daha önce İzmir, Antalya ve Bodrum havalimanlarında tüm şartları yerine getirerek “Yeşil Kuruluş” unvanı almayı başarmıştı. Son olarak ÇHS Dalaman İstasyonu da, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeden tam not alarak geçmeyi başardı.

Çevreye en az zarar verecek şekilde ileri teknoloji, fiziki altyapı ve eğitimli insan gücüne yatırım yapan Çelebi’nin bir sonraki hedefi Türkiye’deki en yoğun operasyonlarını yönettiği İstanbul Atatürk Havalimanı olacak. Ulaştırma Bakanlığı, “Yeşil Kuruluş” sertifikası sahibi şirketlere çeşitli işlemlerde kolaylık sağlayarak projenin yaygınlaşmasını teşvik ediyor.

ÇELEBİ DÖRDÜNCÜ YILDIZI TAKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

işçi ~ 4 yıl önce
bencede türkiyede çelebini olduğu bütün istasyonlara bunun verilmesi gerekiyor. Çünkü slogan belli 1 merdiven 5 işçi ... yani herşey insan gücüyle tek ekipman insan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 4 yıl önce
BUNCA SENE BU SEKTÖRDE HERŞEYİ YANLIŞ OLAN BİR THY BİR DE ÇELEBİYİ GÖRDÜM !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OZLEM TUN TEBRİKLER ~ 4 yıl önce
Çelebi bu konsepti şirkete getiren Kalite Müdürü Ozlem Tekçe'yi isten attı. Dalaman müracaatıda o çelebi'deyken kendisi tarafından yapılmıştı.Tabii ki şirketlerdeki ilşler kişilere bağımlı değildir. Yönetimde süreklilik vardır. Çelebide ise süreklilik insanların mağdur edilmesinden ibarettir. Özlem hanım. Tebrik ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrşkler. ~ 4 yıl önce
Tebrikler. memnun olduk. daha da yeşerelim inşallah. BUNU ÇELEBİYE İLK GETİREN, İKİ İSTASYONUMUZ İÇİN BU SERTİFİKAYI ALAN KALİTE MÜDÜRÜNÜ ÇELEBİ İŞTEN ATTI.BU SONUNCUSUNUN MÜRACAATI NE ZAMAN YAPILMIŞTI? Başka bir şey söylemek istemiyorum. Yakışık almaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000