19 Aralık 2015, Cumartesi 18:16:20

Atatürk Havalimanı kulesinde yangın

Atatürk Havalimanı'nın 'Smart Kule' olarak bilinen yeni hava trafik kontrol kulesinin bodrumunda bulunan iki güç kaynağından biri alev alınca havalimanı itfaiyesi müdahale etti.
  • Evet devlet hava meydanları personeli bir birine girmiş durumda.Bu durumu ortadan kaldıracak irade yani idare yok mu ???bu personel bir birine hakarete varan paylaşımları yaptıracagınıza birimler arası adaleti saylayıp herkesi huzura kavuştursanızya.DHMİ genel müdürlügü halen neyi bekliyor anlamadım bu insanlar yarın hava limanlarında husumet güdüp kavgaya burdanda ölümle sonuçlanacak istenmeyen duruma sebep olmak için mi beklemekte
  • Her fırsatta biz kontrolörlere laf atılıp sataşılıyor sonra yine bizler saygısızlıkla suçlanıyoruz. Allah akıl fikir versin. Tutturmuşunuz bir grup muhabbeti gidiyor. Biz kendi muadillerimiz ile kıyaslayınca çok kötü şartlar ve imkanlarda çalışıyoruz. Örnek Eurocontrol üyesi diğer ülkeler. Sizlerde Alman arff ile kıyaslayın kendinizi biz neden musallat oluyorsunuz. Sadece arff değil diğer personel de bize saldırıyor. Ben arff'e yeni alınan gençlerin özellikle gerginlik yarattığını düşünüyorum. Sürekli hakaret ettiğiniz Orhan Birdal seyrüsefer ile işleymeyi ayırsaydı bugün bunları konuşuyor bile olamazdınız. Genel müdürümüz Serdar bey lütfen şu 2. ve 3. grubun maaşlarını 10.000 tl yapın bizi rahat bıraksınlar. Gözüm varsa namertim.
  • Ya yemin ederim müthişsiniz arff arkadaşlar. İçinizden biri güya atc'ymiş gibi mesaj yazmış, arff dostlarımızın hakkı 1. gruptur filan demiş ama işte o imla, noktalama hataları yok mu, yakayı ele vermiş... Gurup değil grup Sayğı değil saygı bilincin de değil bilincinde (bilhassa burada arff olduğun kesinleşti) Ha ben mi, ben 2. gruptantazminatalanspor'luyum.
  • EY ATC personeli artık yeter biraz edepli olmayı biraz insana insanlığa sayğılı olmayı bilelim.Biz bu ARFF saldırmakla bir şey elde etmeyiz.Bu insanlar görevini yapmışlar ve hak etiklerini düşündüğüm haklarını almayı savunuyorlar artık işi çığırından çıkarmak yerine insanlara ve görevlerine saygı duyun ki insanlarda size ve aldığınız ücrete saygı duysun.Evet ARFF BİRİNCİ GURUPTAN HAVACILIK TAZMİNATINI ALMAYI HAK EDEN BİZİM GİBİ HAVACILIGA DİREK HİZMET EDEN BİRİMDİR .Bu insanlar yanan UÇAĞA koşarken başka insanlar yangından kaçmakta Bunun bilincin de olan tüm ATC personelini bu hakaret dolu yazıları yazan meslektaşlarımı kınamaya davet ediyorum .

Atatürk Havalimanı'nın 'Smart Kule' olarak bilinen yeni hava trafik kontrol kulesinin bodrumunda bulunan iki güç kaynağından biri alev alınca havalimanı itfaiyesi müdahale etti.

Saat 17.00 sıralarında çıkan yangın kısa sürede söndürüldü. Yangında sistemlerin zarar görmediği bildirildi.

Yangın sebebiyle uçuş trafiğinde herhangi bir aksama meydana gelmediği öğrenildi. 

Atatürk Havalimanı kulesinde yangın

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

yok mu ~ 3 yıl önce
Evet devlet hava meydanları personeli bir birine girmiş durumda.Bu durumu ortadan kaldıracak irade yani idare yok mu ???bu personel bir birine hakarete varan paylaşımları yaptıracagınıza birimler arası adaleti saylayıp herkesi huzura kavuştursanızya.DHMİ genel müdürlügü halen neyi bekliyor anlamadım bu insanlar yarın hava limanlarında husumet güdüp kavgaya burdanda ölümle sonuçlanacak istenmeyen duruma sebep olmak için mi beklemekte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çamur ~ 3 yıl önce
Her fırsatta biz kontrolörlere laf atılıp sataşılıyor sonra yine bizler saygısızlıkla suçlanıyoruz. Allah akıl fikir versin. Tutturmuşunuz bir grup muhabbeti gidiyor. Biz kendi muadillerimiz ile kıyaslayınca çok kötü şartlar ve imkanlarda çalışıyoruz. Örnek Eurocontrol üyesi diğer ülkeler. Sizlerde Alman arff ile kıyaslayın kendinizi biz neden musallat oluyorsunuz. Sadece arff değil diğer personel de bize saldırıyor. Ben arff'e yeni alınan gençlerin özellikle gerginlik yarattığını düşünüyorum. Sürekli hakaret ettiğiniz Orhan Birdal seyrüsefer ile işleymeyi ayırsaydı bugün bunları konuşuyor bile olamazdınız. Genel müdürümüz Serdar bey lütfen şu 2. ve 3. grubun maaşlarını 10.000 tl yapın bizi rahat bıraksınlar. Gözüm varsa namertim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komedi ~ 3 yıl önce
Ya yemin ederim müthişsiniz arff arkadaşlar. İçinizden biri güya atc'ymiş gibi mesaj yazmış, arff dostlarımızın hakkı 1. gruptur filan demiş ama işte o imla, noktalama hataları yok mu, yakayı ele vermiş... Gurup değil grup Sayğı değil saygı bilincin de değil bilincinde (bilhassa burada arff olduğun kesinleşti) Ha ben mi, ben 2. gruptantazminatalanspor'luyum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yuhhhh ~ 3 yıl önce
senin gibi imala kuralına uyarak yazacagıma dostlarıma sahip çıkarım daha iyi bencilik sizin insanlıgınızı unuturmuş olmalı.siz degilmisiniz ki kendi arkadaşına hakaret edip kendinize saldırtmaya çalışan ben kurala uymadan yazdım dogruyu sende uyarak yaz bir kez olsun arkadaşlarının meslegine saygı duydugunu.olmaz olsun senin gibi atc personeli. senin gibiler yüzünden arkadaşlarımın yüzüne bakamaz oldum.
ARFF ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
ATC ~ 3 yıl önce
EY ATC personeli artık yeter biraz edepli olmayı biraz insana insanlığa sayğılı olmayı bilelim.Biz bu ARFF saldırmakla bir şey elde etmeyiz.Bu insanlar görevini yapmışlar ve hak etiklerini düşündüğüm haklarını almayı savunuyorlar artık işi çığırından çıkarmak yerine insanlara ve görevlerine saygı duyun ki insanlarda size ve aldığınız ücrete saygı duysun.Evet ARFF BİRİNCİ GURUPTAN HAVACILIK TAZMİNATINI ALMAYI HAK EDEN BİZİM GİBİ HAVACILIGA DİREK HİZMET EDEN BİRİMDİR .Bu insanlar yanan UÇAĞA koşarken başka insanlar yangından kaçmakta Bunun bilincin de olan tüm ATC personelini bu hakaret dolu yazıları yazan meslektaşlarımı kınamaya davet ediyorum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000