03 Haziran 2016, Cuma 15:23:20

THK Üniversitesi'nden ücretlere zam

YÖK'ten gelen yabancı öğrencilerin kayıt yasağı sonrası iyice çıkmaza giren Türk Hava Kurumu Üniversitesi, yaz okulu ücretlerine zam yaptı.
  • Yediklerini milletten çıkaracaklarına biraz az yesinlerde böyle şeyler olmasa yazık kayyum şart
  • aa
  • THK üniversitesi öğrenci alımını durdurmamalı.
  • Acilan baslik thk universitesi ile ilgili iken neden konu ile hic alakasi olmayan murat baycora ve mevlut hoyraz hakkinda gercegi yansitmayan iddalarda bulunulmus anlamis degilim. Ayrica bu arkadaslar neden kendi isimlerinizi acik bir sekilde yazmiyorsunuzda bagisci, bir dost gibi takma isimler kullaniyorsunuz ? Neyden korkuyorsunuz ? Neyden cekiniyorsunuz? Cekinceniz yoksa bu insanlara yarin obur gun isim duser korkusumu? Yada ismimi yazarsam elimdeki lisanstan olurum korkusumu? Yoksa idda ettiginiz durumlarin gercegi yansitmamasimi ?

YÖK'ten gelen yabancı öğrencilerin kayıt yasağı sonrası iyice çıkmaza giren Türk Hava Kurumu Üniversitesi, yaz okulu ücretlerine zam yaptı.

Yabancı öğrencilerin kyaıt edilmesini yasaklanması sonrası THK Üniversitesi, Türkiye genelinde yaptığı tanıtımlarını durdurmuş, THK kaynaklarından edinilen bilgilere göre de yerli öğrenci kaydı yapılmayacağı belirtilmişti.

THK Ünviersitesi, mevcut öğrencilerini zorlayacak bir zam uygulamasına gitti. Önceki dönemlerde kredi başına 250 Türk Lirası olan yaz okulu ücretleri, 400 Türk Lirası'na çıkarıldı.

©AirportHaber

THK Üniversitesi'nden ücretlere zam

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Yuhhhh ~ 2 yıl önce
Yediklerini milletten çıkaracaklarına biraz az yesinlerde böyle şeyler olmasa yazık kayyum şart

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a ~ 2 yıl önce
aa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Üniversite ~ 2 yıl önce
THK üniversitesi öğrenci alımını durdurmamalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seckin apari ~ 2 yıl önce
Acilan baslik thk universitesi ile ilgili iken neden konu ile hic alakasi olmayan murat baycora ve mevlut hoyraz hakkinda gercegi yansitmayan iddalarda bulunulmus anlamis degilim. Ayrica bu arkadaslar neden kendi isimlerinizi acik bir sekilde yazmiyorsunuzda bagisci, bir dost gibi takma isimler kullaniyorsunuz ? Neyden korkuyorsunuz ? Neyden cekiniyorsunuz? Cekinceniz yoksa bu insanlara yarin obur gun isim duser korkusumu? Yada ismimi yazarsam elimdeki lisanstan olurum korkusumu? Yoksa idda ettiginiz durumlarin gercegi yansitmamasimi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK Sevdalısı ~ 2 yıl önce
Gerçeği yansıtmayan mı! şerefimiz üzerine yemin ederim ki sizlerin inönü de yemediği halt kalmadı. Aslında hakkınızda yapılan taciz şikayetlerinden genel merkezden bazı yetkililer zaten biliyor! ama malum okulda kimse kalmadığı için size mecbur idare etmek zorunda kalıyorlar. Evet korkumuz var malum sizin yapamayacağınız şey yoktur. lisansı geri alırsınız ve hatta tüm kirli oyunlarınızı devam edersiniz. Elbet bir gün bu yaptığınızın hesabı sorulacaktır. ben özellikle mevlüt'ün bazı memfaatler karşılığında bayanlara hak etmediği belgeleri vermesine tanık oldum buna yemin edebilirim, acaba mevlüt efendi bu tacizleri ve hak etmeyen bayanlara lisans vermediğine yemin edebilir mi! Aslında suç sizin değil size bu yetkileri verenlerde kabahat. Ama bu yönetimden çok umutluyum sizin hesabınızı verecektir.
Seckin Apari ~ 2 yıl önce
Sevgili arkadasim senin yaptigin camur at izi kalsin politakasi. Soylemis oldugun iddalari kanitlayan varsa elinde bir belge delil yada her hangi bir kanit yayinla bizde gorelim. Ben thk calisani değilim. Eğer söylediklerini kanitlarsan, ben ve benim gibi bir çok kişi senin arkanda yer alacaktir. Sonucda her kes gibi bende havaciligin gelismesi ve laiki ile yapilmasi taraftariyiz. Ama sanirim elinde bir delil yada bir kanit yok. Olsaydi zaten hemen firsati kacirmaz yayinlardin. Yalan soylemen zaten adini gizlemenden belli. Bence sen hak etmedigin belgeyi alamadigin icin boyle bir camur at izi kalsin politikasi yapiyorsun. Cok yanlis...
Seckincik ~ 2 yıl önce
Senin kendi ismini kullandığını nerden bilecez

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000